1442

antiek koperen shagdoos met zilveren plaatje

Een -antiek koperen shagdoos met zilveren plaatje
€ 30,00 / € 45,00 -
1443

zilver BWG en kristal collier en armband

Widoro porcelein -zilver BWG en kristal collier en armband
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 20,00 / € 30,00 -
1445

grenen klepsecretaire

Een -grenen klepsecretaire - met interieur en 2 deurtjes
€ 40,00 / € 60,00 -
1449

31x45 cm omgeving Koekoek, landschap met figuren in passe partout en lijst

Een aquarel Kleefse school - 31x45 cm omgeving Koekoek, landschap met figuren in passe partout en lijst
€ 300,00 / € 450,00 -
1452

lampetstel 4 delen

Een -lampetstel 4 delen - div afkomst
€ 10,00 / € 15,00 -
1465

buroklokjes div.

Vier -buroklokjes div.
€ 25,00 / € 40,00 -
1468

olieverf maroufle

Een -olieverf maroufle - 45x60 cm onbek schilder "Hollands ijsgezicht met figuren"
€ 40,00 / € 60,00 -
1469

"la melancolie"

Olieverf op doek -"la melancolie" - kopie schilderij Dominico Feti; ca 53x70 cm , schilderij is een keer verdoekt
€ 300,00 / € 450,00 -
1470

singer naaimachine in eiken kast

Oude -singer naaimachine in eiken kast
€ 5,00 / € 10,00 -
1471

3 ladencommode 20e eeuw

Een -3 ladencommode 20e eeuw
€ 5,00 / € 10,00 -
1472

schilderijtje "bij de tandarts"

Leuke collage + -schilderijtje "bij de tandarts"
€ 10,00 / € 15,00 -
1475

driedelig Delfts polychroom kaststel

Een -driedelig Delfts polychroom kaststel
€ 15,00 / € 25,00 -
1482

mahonie gelegenheidtafeltje op 3 poot

Een -mahonie gelegenheidtafeltje op 3 poot
€ 20,00 / € 30,00 -
1485

Artzberg Bavaria groot deelservies

Een -Artzberg Bavaria groot deelservies
€ 25,00 / € 40,00 -
1488

famille rose pannetje met deksel

Een -famille rose pannetje met deksel - (viermerk)
€ 30,00 / € 45,00 -
1489

kopie van een anoniem portret van Jonge ne meisje

Tweemaal -kopie van een anoniem portret van Jonge ne meisje - origineel 19e eeuw
€ 20,00 / € 30,00 -