1157

Toyota breimachine

Een -Toyota breimachine
€ 30,00 / € 45,00 -
478

trompet met koffer verguld

Een -trompet met koffer verguld - (brugman muziek Gaanderen) mondstuk in vitrine
€ 90,00 / € 150,00 -
1452

tuigleren kapstoel met kubus footstool

Een -tuigleren kapstoel met kubus footstool
€ 50,00 / € 75,00 -

tuinbankje gietijzer

Een -tuinbankje gietijzer - div latten stuk
€ 20,00 / € 30,00 -
506

tuinscene met figuren, 2 Chinese borduursels in een lijst, 19e eeuw

Stel -tuinscene met figuren, 2 Chinese borduursels in een lijst, 19e eeuw
€ 30,00 / € 45,00 -
241

Turkistan kelim

Een -Turkistan kelim - ca 80x105 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
604

Turkistan Perzisch tapijt

Een -Turkistan Perzisch tapijt - 170x94 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
1237

Turmac zijtjes in origineel album

Lot -Turmac zijtjes in origineel album
€ 30,00 / € 45,00 -
57

TV B&O beovision 7 type 9331

Een -TV B&O beovision 7 type 9331 - beolab 7.1 en 7.2
€ 100,00 / € 150,00 -
1004

Twee flesonderzetters

Twee flesonderzetters + kaarsstopper verzilverd (3x)

Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 25,00 / € 40,00 -
851

twee gezichten keramisch kunstwerk

Een -twee gezichten keramisch kunstwerk - H 24 W 26 cm gemerkte met sticker A.M.
€ 20,00 / € 30,00 -
1266

Twee zilveren miniatuur doosjes

€ 25,00 / € 40,00 -
212

tweedelig beeld teakhout

Een -tweedelig beeld teakhout - 32x24 cm met monogram, gestileerde omhelzing
€ 60,00 / € 100,00 -
552

uiltje als strooier met afneembare kop

Een -uiltje als strooier met afneembare kop - en glazen oogjes, alpaca
€ 30,00 / € 45,00 -
122

uit ivoor gesneden rituele figuur met een gestileerd panterkostuum

Een -uit ivoor gesneden rituele figuur met een gestileerd panterkostuum - Afrikaans, vroeg 19/20e eeuw "ANYOTA Menya B." op voet
€ 300,00 / € 450,00 -
1063

uitgebreid Doulton "old colony" serviesdeel

Een -uitgebreid Doulton "old colony" serviesdeel
€ 50,00 / € 75,00 -
319

uitgebreid geslepen kristallen drinkservies op 8 hoekige voet

Een -uitgebreid geslepen kristallen drinkservies op 8 hoekige voet - 37 delen
€ 40,00 / € 60,00 -
1302

uitgebreide verzameling golfclubs e.d.

Een -uitgebreide verzameling golfclubs e.d. - in o.a. 2 golftassen enz
€ 100,00 / € 150,00 -
973

Utrechtse vrouwenstudentenvereniging 1899 medaille

De -Utrechtse vrouwenstudentenvereniging 1899 medaille - aan rood wit lint
€ 20,00 / € 30,00 -
60

vaas in ringeloortechniek

Porceleine fles experimentele afdeling Cornelius Hartog een jade of Celadon kleur -vaas in ringeloortechniek- H26 cm met deksel
€ 200,00 / € 300,00 -
774

vedel met reserve snaren in koffer

Een -vedel met reserve snaren in koffer
€ 40,00 / € 60,00 -
917

veelkleurige houten "par blue" ca 55 cm

Een -veelkleurige houten "par blue" ca 55 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
331

verbronsde beeldjes

Twee -verbronsde beeldjes - 1x gesign. Sophya H 8 en 13,5 cm
€ 15,00 / € 25,00 -
480

verguld kunststof bazuin blazend engeltje

Een -verguld kunststof bazuin blazend engeltje - H 37 cm
€ 5,00 / € 10,00 -
1479

verhuisdoos vol model auto's

Een -verhuisdoos vol model auto's
€ 20,00 / € 30,00 -