285

2 Deurs eiken kast

Een -2 Deurs eiken kast
€ 120,00 / € 200,00 -
322

biedermeier mahonie trumeau halve maan model

Een -biedermeier mahonie trumeau halve maan model - met marmeren blad
€ 120,00 / € 200,00 -
469

goed geprepareerd hertengewei met schedel

Een -goed geprepareerd hertengewei met schedel - op eiken schild
€ 120,00 / € 240,00 -
565

olieverf op doek impressionistisch dorpsgezicht

Een -olieverf op doek impressionistisch dorpsgezicht - 30x40 cm R.O. gesign. Onduidelijk
€ 120,00 / € 200,00 -
568

800/1000 zilveren messenleggers in Lodewijk XVe stijl

Dertien -800/1000 zilveren messenleggers in Lodewijk XVe stijl
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 120,00 / € 200,00 -
620

Chinees porseleinen baluster vaas met rose draken met gouden ring als oren

Een -Chinees porseleinen baluster vaas met rose draken met gouden ring als oren - en decor van figuren in een tuin, H 33 cm China 19/20e eeuw
€ 120,00 / € 200,00 -
841

Die geschichte de Bundesrepublike Deutschland, jaargang 1970 bis 1998 in originele map

Een -Die geschichte de Bundesrepublike Deutschland, jaargang 1970 bis 1998 in originele map - mint penningen ca 120 stuks
€ 120,00 / € 200,00 -
842

Die geschichte de Bundesrepublike Deutschland Bundeslander satzen

Een -Die geschichte de Bundesrepublike Deutschland Bundeslander satzen - mint penningen ca 120 stuks
€ 120,00 / € 200,00 -
856

Ed vd Zanden tekening "station"

Een -Ed vd Zanden tekening "station" - 22x28 cm gesign. Init L.O. en '74
€ 120,00 / € 200,00 -
885

585/1000 geel gouden ring met citrien

Een -585/1000 geel gouden ring met citrien - bruto ca 5,5 gr
€ 120,00 / € 200,00 -
1034

Nick Furry "electric needle gun" shield NF 300 design 1960 Jim Steranko in originele doos

Een -Nick Furry "electric needle gun" shield NF 300 design 1960 Jim Steranko in originele doos
€ 120,00 / € 200,00 -
1042

iepenhouten stoel Windsormodel

Een -iepenhouten stoel Windsormodel
€ 120,00 / € 200,00 -
1358

Holl 19e eeuwse noten barometer

Een -Holl 19e eeuwse noten barometer
€ 120,00 / € 200,00 -
1361

Jules Verschuren; schilderij 100x100 cm "stilleven met masker" L.B.

Een -Jules Verschuren; schilderij 100x100 cm "stilleven met masker" L.B.
€ 120,00 / € 200,00 -

585/1000 geel gouden ring

Een -585/1000 geel gouden ring - ca 4,25 gr verstelbaar met rond gefacetteerde paarse steen
€ 125,00 / € 200,00 -
160

rose gouden ca 4,5 gr ring met kleine granaatjes

Een -rose gouden ca 4,5 gr ring met kleine granaatjes
€ 125,00 / € 200,00 -
169

wit geglazuurde "kaketoe" (geen replica) met grove craquelé

Een -wit geglazuurde "kaketoe" (geen replica) met grove craquelé - ontwerp Leen J Muller 1928 plateelbakkerij Zuid Holland Gouda gemerkt en 1928 H 23 B 8,4 cm diep 14,6 cm
€ 125,00 / € 200,00 -
13

aluminium studiolamp op statief

Een -aluminium studiolamp op statief
€ 150,00 / € 250,00 -
32

mahonie klepsecretaire met opstand en interieur

Een -mahonie klepsecretaire met opstand en interieur
€ 150,00 / € 250,00 -
41

Engelse staande klok 19e eeuw

Een -Engelse staande klok 19e eeuw - Thomas Hay Shrewburry H 225 cm
€ 150,00 / € 250,00 -
128

Meissen gemerkte wit porseleinen siervaas met opengewerkte deksel en 2 putty's vruchten en bloemen decor, div manco's/schade

Een -Meissen gemerkte wit porseleinen siervaas met opengewerkte deksel en 2 putty's vruchten en bloemen decor, div manco's/schade
€ 150,00 / € 250,00 -
129

eiken Amsterdamse school klok met slinger en bronzen wijzerplaat en cijfers

Een -eiken Amsterdamse school klok met slinger en bronzen wijzerplaat en cijfers
€ 150,00 / € 250,00 -
141

handwerk porseleinen beschilderde bokaal op 3 poten met slang als regel

Een -handwerk porseleinen beschilderde bokaal op 3 poten met slang als regel - staande op 3 hoek voet 2 vrouwenhoofden als oren gemerkt Sitsendorf en Samson Meissenmerk H 25 cm
€ 150,00 / € 250,00 -
147

Dorus Arts; olieverf op board

Een -Dorus Arts; olieverf op board -= ca 50x60 cm in lijst gesigneerd R.O. "stilleven met kan, chiantifles en appelketel"
€ 150,00 / € 250,00 -
161

messing reiswekker ca 1850

Een -messing reiswekker ca 1850 - Mappings & Webb 1900 Paris, Eliot & Sons London, balansgang 1892 (m.s.)
€ 150,00 / € 250,00 -