237

lot varia porselein o.a. Chinees

Groot -lot varia porselein o.a. Chinees
€ 25,00 / € 40,00 -
236

1895 Coronet head gold 20 dollar double eagle

Een -1895 Coronet head gold 20 dollar double eagle

Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 2.000,00 / € 3.000,00 -
235

gouden dukaat 1806

€ 400,00 / € 600,00 -
234

bakbarometer met kwik en kwikthermometer plaat en bak

Een -bakbarometer met kwik en kwikthermometer plaat en bak - toegevoegd bakbarometer frame
€ 80,00 / € 120,00 -
233

11 div glazen presse papiers

Lot van -11 div glazen presse papiers
€ 20,00 / € 30,00 -
232

Chinees por bord met famille rose bloesems en parelmoer met zwarte kraanvogels

Een -Chinees por bord met famille rose bloesems en parelmoer met zwarte kraanvogels - W 24 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
231

wedgwood urnvazen

Twee -wedgwood urnvazen - H 18 cm
€ 25,00 / € 40,00 -
230

klein werkje in kleur

Skehys Buoys - klein werkje in kleur - gesign potlood L.O. en R.O. 5x8 cm (in vitrine)
€ 20,00 / € 30,00 -
229

pendule met ovale wijzerplaat

Eiken -pendule met ovale wijzerplaat
€ 30,00 / € 45,00 -
228

bronzen kandelaren 18e eeuw

Twee -bronzen kandelaren 18e eeuw - op 3 hoekig basement met elk 3 pootjes H incl. pen ca 50 cm
€ 250,00 / € 400,00 -
227

gesigneerde steengoed aardewerk bal met schoenen

L Goldewijk -gesigneerde steengoed aardewerk bal met schoenen - Potterie de oude molen, Zevenaar
€ 20,00 / € 30,00 -
226

chiffonnière met 6 laden

Een -chiffonnière met 6 laden - eind 19e eeuw Hollands biedermeier
€ 120,00 / € 200,00 -
225

geel koperen melkkan

Een -geel koperen melkkan - 19e eeuw (soldeer)
€ 20,00 / € 30,00 -
224

"schouder" werk op papier

H v Venrooy (henk) - "schouder" werk op papier - gesign R.O. en 1985
€ 60,00 / € 100,00 -
223

Lenie Bos

Aquarel -Lenie Bos- "Rose" gesign r.o.
€ 100,00 / € 150,00 -
222

Friese stoelklok

Een -Friese stoelklok - rijke uitvoering met beschildering boven wijzerplaat
€ 500,00 / € 750,00 -
221

18e eeuws hoekkastje met ronde deur

Een -18e eeuws hoekkastje met ronde deur
€ 200,00 / € 300,00 -
220

Piet Engels

Een -Piet Engels- houtsnede "Ootmoed" 9x13.5 cm gesign. R.o.
€ 10,00 / € 15,00 -

krijttekening van een "naakte jongeman in denker pose"

W. Hardy- krijttekening van een "naakte jongeman in denker pose" - ca 19x26 cm gesign. R.o.
€ 60,00 / € 100,00 -
218

afbeeldingen in vergulde Lois Seize striklijst

Drie -afbeeldingen in vergulde Lois Seize striklijst - herkomst Gebr. Koch
€ 40,00 / € 60,00 -
217

zilveren armband van Wilhelminadubbeltjes en kwartjes

Een -zilveren armband van Wilhelminadubbeltjes en kwartjes
€ 20,00 / € 30,00 -
216

ovale 14 k geel gouden hanger met 4 diamantjes en een camee

Een -ovale 14 k geel gouden hanger met 4 diamantjes en een camee - ca 4,4 gr
€ 100,00 / € 150,00 -
215

Eugene Brands

Gouache -Eugene Brands - 22x30,5 cm init E.B /R.O in kleur "stromend" uit 1992 vol gesign achterop
€ 300,00 / € 450,00 -
214

uitgebreid kristallen drinkservies geslepen

Zeer -uitgebreid kristallen drinkservies geslepen - best uit champagneglazen, bordeaux en bourgogneglazen, whisky en bierglazen, port/sherry meer dan 50 delen

€ 100,00 / € 150,00 -
213

div kristallen karaffen

Twee -div kristallen karaffen - met stop
€ 20,00 / € 30,00 -