65

JB Tom

"veenlandschap" - JB Tom - aquarel op papier in lijst, 26x38 cm gesign R.O.
€ 200,00 / € 300,00 -
64

glas in lood Ted Felen

Een -glas in lood Ted Felen - "the sun for you" 65x80 cm voluit gesigneerd
€ 400,00 / € 600,00 -
63

JH Eversen

"polderlandschap met duiven" - JH Eversen - olieverf op triplex 30x45 cm gesign R.O. in fraaie lijst
€ 160,00 / € 250,00 -
62

ontwerp Menno Jonker uitvoering Neil Wilkin in 1999, vrij geblazen gevormd

Glaskunstobject -ontwerp Menno Jonker uitvoering Neil Wilkin in 1999, vrij geblazen gevormd - hoog 15 cm wijd 29,5 cm, geheel gesloten waarvan het onderste deel zijnde 1/3 van het totale object uit kleurloos kristal bestaat, en het bovenste deel glanzend metallic zwart met op de bovenkant een gematteerd
kleurloos rond vlak, gesigneerd "Menno Jonker 1999 NW Vrome" afgebeeld in het boek "solid Perceptions" van Menno Jonker

€ 1.300,00 / € 2.000,00 -
61

blauw en wit Chinees porseleinen gehoekt baluster vazen

Twee -blauw en wit Chinees porseleinen gehoekt baluster vazen - H ca 36 cm met een decor van lange lijs in vakken
€ 60,00 / € 100,00 -
59

unica glaskunstobject ontwerp en uitvoering Daniela Zentilin en Stefano Zennaro, uit 2001, vrijgeblazen en gevormd in de vorm van een ei met een opening aan de voorzijde getiteld "Nido d’acqua chiara"

Een -unica glaskunstobject ontwerp en uitvoering Daniela Zentilin en Stefano
Zennaro, uit 2001, vrijgeblazen en gevormd in de vorm van een ei met een opening aan de voorzijde getiteld "Nido d’acqua chiara" - kleurloos met blauwe draden in de filigraan techniek, hoog 17 cm en een doorsnede van 17 cm, waar bij uit de opening twee losse glazen slierten hangen, waarvan één met blauw en de ander met groen filigraan draden en waarvoor nog een losse groene filigraan
sliert ligt, gesigneerd "D. Zentelin S Zennaro 2001"

€ 550,00 / € 800,00 -
58

Frank van den Ham; uit 1998.H 44,5 B 36 en diep 12 cm, getiteld "Dalam Hatiku"

Unica glaskunststuk -Frank van den Ham; uit 1998.H 44,5 B 36 en diep 12 cm, getiteld "Dalam Hatiku"- vervormd ,gesmolten ,gelamineerd glas. Geslepen in de kleuren grijs, blauw ,paars en oranje open aan de boven en onderzijde, gesigneerd ; Frank van den Ham  980603 afb op pagina 73 in het boek Panit Manis van Frank van den Ham.

€ 850,00 / € 1.200,00 -
56

uniek glaskunst object ontwerp en uitvoering

Een -uniek glaskunst object ontwerp en uitvoering -; Frank van den Ham in 2000, H42,5 breed 43 en diep 9 cm. Vervormd,
versmolten, gelamineerd glas in de kleuren rood aan de binnen zijde en wit aan de buitenzijde - met daarop versmolten scherven, voor/achter rode verticale transparante banen, bovenzijde open, onderzijde gesloten, gesigneerd Frank van den Ham200306

€ 400,00 / € 600,00 -
54

mahonie stoeltje met snijwerk gestreepte stoffering

Een -mahonie stoeltje met snijwerk gestreepte stoffering - 19e eeuw
€ 40,00 / € 60,00 -
53

ontwerp en uitvoering Edmée Delsol eind 20e eeuw, hoog 29 breed, 42 cm diep 5,5 cm, getiteld "Envol"

Unica -ontwerp en uitvoering Edmée Delsol eind 20e eeuw, hoog 29 breed, 42 cm diep 5,5 cm, getiteld  "Envol" - in het midden opgebouwd met lagen gegoten glas, in de kleuren crème en zacht roze met aan de weerszijden daarvan eveneens in lagen opgebouwd blauw/beige getint ceramiek, gesigneerd  "E . Delsol"

€ 650,00 / € 1.000,00 -

Menno Jonker uitgevoerd door Neil Wilkin, in 2001, vrijgeblazen en gevormd hoog 15,5 wijd 15,5 cm in de vorm van een steen met een opake grijze kern,

Unica glaskunst -Menno Jonker uitgevoerd door Neil Wilkin, in 2001, vrijgeblazen en gevormd hoog 15,5 wijd 15,5 cm in de vorm van een steen met een opake grijze kern, - met daaromheen een kleurloos kristal, aan de buitenzijde, blauwe, grijze en zwarte kleurpoeders met een opening aan de bovenzijde, gesigneerd "Menno Jonker 2001 NW"

€ 1.000,00 / € 2.000,00 -
51

Alain Guillof, circa 1995 vrijgeblazen in de vorm van een platte blauwe vaas,

Unica glaskunst, -Alain Guillof, circa 1995  vrijgeblazen in de vorm van een platte blauwe vaas, - voor en achterzijde kleurloods vlak voorzien van een losse stop met daarop een opake rode druppel, die in de vaas hangt, hoog 49 cm breed 23,5 en diep 10,5 cm gesigneerd "Alain Guillof"

€ 300,00 / € 450,00 -
50

tegeltableau met polychroom Delftse tegels

Een -tegeltableau met polychroom Delftse tegels - met muzikantendecor
€ 100,00 / € 150,00 -
49

gietijzeren weegschaal met 2 koperen schalen

Een -gietijzeren weegschaal met 2 koperen schalen
€ 20,00 / € 30,00 -
47

Hartman /Kardon HS 280/Hs 210 hometheaterset incl. tv Philips

Een -Hartman /Kardon HS 280/Hs 210 hometheaterset incl. tv Philips
€ 100,00 / € 150,00 -
46

bronzen staande Perzische olielamp

Een -bronzen staande Perzische olielamp - + 2 bronzen snotneusjes
€ 20,00 / € 30,00 -
43

Beeld Ghana, Groot voorouder beeld

Een -Beeld Ghana, Groot voorouder beeld -zachthout, defect
€ 15,00 / € 25,00 -

bronzen apostel misbel R.K.

Een -bronzen apostel misbel R.K. - met kruis in top H 20 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
38

Hemony bronzen bel met gietmerken

Een -Hemony bronzen bel met gietmerken - H 17 cm
€ 80,00 / € 120,00 -
37

Indonesisch houtsnijwerk "knielende vrouw met hand op hoofd"

Een -Indonesisch houtsnijwerk "knielende vrouw met hand op hoofd" - H 25 ca '45 uit Bandung meegebracht
€ 150,00 / € 250,00 -
35

een Raku gestookt aardewerk vaasje

Norman Bacon -een Raku gestookt aardewerk vaasje - in gedrukte bolvorm gesigneerd
€ 15,00 / € 25,00 -
33

comtoiseklok met harpslinger

Een -comtoiseklok met harpslinger - Frankrijk 19e eeuw
€ 75,00 / € 125,00 -
30

hars sculptuur van Romeinse men

A Santini -hars sculptuur van Romeinse men - gesigneerd en gestickerd
€ 10,00 / € 15,00 -
29

presse papier

Een -presse papier - fraai mineraal
€ 20,00 / € 30,00 -

oude Napels gemerkte figurines van soldaten

Twee -oude Napels gemerkte figurines van soldaten - H 20 en 18 cm porselein
€ 20,00 / € 30,00 -