251

Gabriel L.P.J. "polderlandschap"

Olieverf op doek naar voorbeeld -Gabriel L.P.J. "polderlandschap" - ca 40x60 cm signatuur P.J. Gabriƫl L.O.
€ 100,00 / € 150,00 -
250

Japans lakwerk voedselcontainer

Een -Japans lakwerk voedselcontainer - + Japans porseleinen bordje met vogeldecor
€ 10,00 / € 15,00 -
249

wit marmeren Franse pendule met spiegelend meisje in top, 19e eeuw

Een -wit marmeren Franse pendule met spiegelend meisje in top, 19e eeuw
€ 50,00 / € 75,00 -
248

verrekijker in lederen tasje

Een -verrekijker in lederen tasje - 7x50
€ 15,00 / € 25,00 -
247

wijnglazen met groene kelk en 5 wijnglazen met rode voet

Zes -wijnglazen met groene kelk en 5 wijnglazen met rode voet
€ 15,00 / € 25,00 -
246

antieke tinnen kinderpo met deksel

Een -antieke tinnen kinderpo met deksel
€ 15,00 / € 25,00 -
245

tinnen aardappelbak met 2 oren Duits 19e eeuw

Een -tinnen aardappelbak met 2 oren Duits 19e eeuw - toegevoegd Hollandse aardappelbak met platte rand en roos keur, 19e eeuw
€ 40,00 / € 60,00 -
244

Rauhensteiner porzelanfabrik Charlotten brun Silesie Joseph Schachtel e.a. 1866 theepotje + melkkan + zoutvaatje

Een -Rauhensteiner porzelanfabrik Charlotten brun Silesie Joseph Schachtel e.a. 1866 theepotje + melkkan + zoutvaatje
€ 100,00 / € 150,00 -
243

zeer fraaie maroc metalen hanglamp

Een -zeer fraaie maroc metalen hanglamp - ajour gezaagd
€ 60,00 / € 100,00 -
242

vierkante salontafel met noten blad

Een -vierkante salontafel met noten blad - en wit onderstel
€ 40,00 / € 60,00 -
241

Turkistan kelim

Een -Turkistan kelim - ca 80x105 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
240

blauw en wit polychroom Makkum aardewerk bord

Een -blauw en wit polychroom Makkum aardewerk bord - W 20 cm no. 1169 en 1009
€ 15,00 / € 25,00 -
239

notenhouten rechthoekige eetkamertafel

Een -notenhouten rechthoekige eetkamertafel - 200x95 cm met 4 poten en wit onderstel
€ 200,00 / € 300,00 -
238

zilveren soeplepel met gravure van anker in kruis

Een -zilveren soeplepel met gravure van anker in kruis - 2e gehalte ca 280 gr in origineel kistje
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 120,00 / € 200,00 -
237

bestekkistje bekleed met zwart leder met 12 groot en 12 klein couvert

Een -bestekkistje bekleed met zwart leder met 12 groot en 12 klein couvert - 835/1000 zilver ca 2500 gr

€ 1.000,00 / € 1.500,00 -
236

Buchere vintage herenpolshorloge met lederen bandje

Een -Buchere vintage herenpolshorloge met lederen bandje
€ 60,00 / € 100,00 -
235

gouden dukaat 1806

€ 200,00 / € 350,00 -
234

gouden speld klewang

€ 50,00 / € 75,00 -
233

Makkum polychroom gelobde schotel met bloemdecor in centrum en cartouches

Een -Makkum polychroom gelobde schotel met bloemdecor in centrum en cartouches - W 32,5 cm no. 479
€ 25,00 / € 40,00 -
232

geknobbeld hoekstoeltje oud Hollands

Een -geknobbeld hoekstoeltje oud Hollands - met biezen zitting
€ 10,00 / € 15,00 -
231

achtkantig noten tafeltje met regel tussen poten

Een -achtkantig noten tafeltje met regel tussen poten
€ 20,00 / € 30,00 -
230

boeken Rembrandt en de fabels van La Fontaine

Twee -boeken Rembrandt en de fabels van La Fontaine
€ 5,00 / € 10,00 -
229

Een -ca 35 cm celadon groene vaas - niet gemerkt

€ 60,00 / € 100,00 -
228

Paul Vroom litho 15/200 "blue bird"

Een -Paul Vroom litho 15/200 "blue bird" - 50x70 cm gesign met potlood

€ 50,00 / € 75,00 -
227

Franse comtoiseklok met bloemplaat en lierslinger

Een -Franse comtoiseklok met bloemplaat en lierslinger - 19e eeuw

€ 70,00 / € 100,00 -