213

olieverf op doek "gezicht op Zaltbommel"

A.J. Zwart 1903/1981 -olieverf op doek "gezicht op Zaltbommel" - gesign R.O. 50x60 cm
€ 300,00 / € 450,00 -
248

olieverf op paneel "spelende figuren in het water"

Mythologische voorstelling -olieverf op paneel "spelende figuren in het water" - 20x25 cm
€ 300,00 / € 450,00 -
269

A Schelfhout "scheepje met figuren op het strand"

Olieverf op doek -A Schelfhout "scheepje met figuren op het strand" - 35x38 cm ca signatuur L.O.
€ 300,00 / € 450,00 -
271

schilderij op doek A.M. Geijp "ruiter te paard op bospad"

Een -schilderij op doek A.M. Geijp "ruiter te paard op bospad" - ca 1930
€ 300,00 / € 450,00 -
276

W. Maris "koe staande in water"

Olieverf op paneel -W. Maris "koe staande in water" - 16x18 cm signatuur R.O.
€ 300,00 / € 500,00 -
278

houten stoelen + bedbank

Zes -houten stoelen + bedbank - 19e eeuw Oriënt Nuristan Afghanistan, Pakistan; Swat vallei
€ 300,00 / € 450,00 -
338

mahonie 2 deurs boekenkast

Een -mahonie 2 deurs boekenkast - 18/19e eeuw
€ 300,00 / € 450,00 -
364

toegeschreven J Breughel II "stadshaventje met bootjes en figuren"

Olieverf op doek -toegeschreven J Breughel II "stadshaventje met bootjes en figuren" - 31,5x43 cm
€ 300,00 / € 500,00 -
366

groot Perzisch tapijt

Een -groot Perzisch tapijt - ips 250x350 cm
€ 300,00 / € 450,00 -
947

noten commode met 4 laden

Een -noten commode met 4 laden - 18e eeuw , matig
€ 300,00 / € 450,00 -
86

"Rotterdamse haven" Wim Bos 1906/1974

Olieverf op doek -"Rotterdamse haven" Wim Bos 1906/1974 - 60x100 cm gesign L.O.
€ 350,00 / € 500,00 -
117

A Heijboer onderwerp "kip"

Verf op papier - A Heijboer onderwerp "kip" - ca 62x72 cm gesign M.O.
€ 350,00 / € 500,00 -
118

A Heijboer "2 vrouwen"

Verf op papier -A Heijboer "2 vrouwen" - ca 62x72 cm gesign M.O.
€ 350,00 / € 500,00 -
1052

noten taboeretje op gebogen pootjes en met snijwerk

Een -noten taboeretje op gebogen pootjes en met snijwerk - Frans Lodewijk 15e ca. 1750
€ 350,00 / € 500,00 -
1164

Engels staand horloge

Een -Engels staand horloge - mahonie kast, loopt prima
€ 350,00 / € 500,00 -
23

olieverf op mahonie paneel "la grand mere"

Antony Serres -olieverf op mahonie paneel "la grand mere" - 27x35 cm gesign L.O.
€ 400,00 / € 600,00 -
56

uniek glaskunst object ontwerp en uitvoering

Een -uniek glaskunst object ontwerp en uitvoering -; Frank van den Ham in 2000, H42,5 breed 43 en diep 9 cm. Vervormd,
versmolten, gelamineerd glas in de kleuren rood aan de binnen zijde en wit aan de buitenzijde - met daarop versmolten scherven, voor/achter rode verticale transparante banen, bovenzijde open, onderzijde gesloten, gesigneerd Frank van den Ham200306

€ 400,00 / € 600,00 -
64

glas in lood Ted Felen

Een -glas in lood Ted Felen - "the sun for you" 65x80 cm voluit gesigneerd
€ 400,00 / € 600,00 -
142

witgouden rijring met 5 fraaie briljanten

Een -witgouden rijring met 5 fraaie briljanten
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 400,00 / € 600,00 -
145

olieverf op doek portret in religieuze voorstelling

Karel Wiggers -olieverf op doek portret in religieuze voorstelling - gesign R.O. en 1942, 60x70 cm (rest)
€ 400,00 / € 600,00 -
166

Boeddha Sakyamuni India

Een -Boeddha Sakyamuni India - H ca 20 cm zittend op een lotustroon
€ 400,00 / € 600,00 -
235

gouden dukaat 1806

€ 400,00 / € 600,00 -
255

litho "soleil cou coupé"

Pierre Alechinsky -litho "soleil cou coupé" - genumm en getiteld en gesigneerd met potlood 48/50
€ 400,00 / € 600,00 -
258

litho "rien"

Pierre Alechinsky -litho "rien" - uitgave circle grafique Europeen 183/200 genummerd en gesigneerd met potlood (vlekje R.O., tekst achterop)
€ 400,00 / € 600,00 -
328

zeer rijk met palissander ebben en eiken gebouwde kussenkast

Een -zeer rijk met palissander ebben en eiken gebouwde kussenkast - met engelenkoppen versierde kast en kap
€ 400,00 / € 600,00 -