478

trompet met koffer verguld

Een -trompet met koffer verguld - (brugman muziek Gaanderen) mondstuk in vitrine
€ 90,00 / € 150,00 -
652

zilveren 925/1000 achtkantige kandelaartjes

Tweemaal -zilveren 925/1000 achtkantige kandelaartjes - H 12,5 en W 11,5 cm verzwaarde voet Engels

Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 90,00 / € 150,00 -
706

eendeurs spinde eiken met gepaneelde deur

Een -eendeurs spinde eiken met gepaneelde deur - Duits ca 1800
€ 90,00 / € 150,00 -
6

art deco gehamerd 835/1000 zilveren roomstel

Een -art deco gehamerd 835/1000 zilveren roomstel - drie delen import merk
€ 100,00 / € 150,00 -
26

lot van 15 half dollar Kennedy munten

Een -lot van 15 half dollar Kennedy munten - + Indian Head 10 ct. stukken Nickels

€ 100,00 / € 150,00 -
57

TV B&O beovision 7 type 9331

Een -TV B&O beovision 7 type 9331 - beolab 7.1 en 7.2
€ 100,00 / € 150,00 -
78

Francine Schrikkema '91 schilderij olieverf op doek Kubistisch landschap

Een - Francine Schrikkema '91 schilderij olieverf op doek Kubistisch landschap - gesign R.O. 40x50 cm
€ 100,00 / € 150,00 -
85

Wim Rietveld panama lamp Giso jaren 50

Een -Wim Rietveld panama lamp Giso jaren 50 - vintage grijze arm, mintgroene kap en zwarte muurplaat
€ 100,00 / € 150,00 -
92

geslepen kristallen parfumflesje met gouden montuur

Een -geslepen kristallen parfumflesje met gouden montuur
€ 100,00 / € 150,00 -
105

blauw en wit Chinees porseleinen schotel

Een -blauw en wit Chinees porseleinen schotel - W 29,5 cm met een decor van dorp met figuren vee en bomen (randchip)
€ 100,00 / € 150,00 -
113

Delfts blauwe wandplaquette

Een -Delfts blauwe wandplaquette - De Porceleine fles met een stadsgezicht en ophaalbrug
€ 100,00 / € 150,00 -
130

zilveren sigarettendoos

Een -zilveren sigarettendoos - 18,5x9,5 cm met houten binnenkant, ca 355 gr bruto 925/1000
€ 100,00 / € 150,00 -
153

kaart van het eiland Zuid Beveland

Een -kaart van het eiland Zuid Beveland - kopergravure W.T. Hattinga 1747 - 32,6x61,3 cm
€ 100,00 / € 150,00 -
209

Marcus van Ravenswaaij bronzen beeld van 2 verkooplieden

Een -Marcus van Ravenswaaij bronzen beeld van 2 verkooplieden - gesigneerd
€ 100,00 / € 150,00 -
222

Blaeu kaart van Nederland

Een -Blaeu kaart van Nederland - in passe partout, zonder lijst
€ 100,00 / € 150,00 -
244

Rauhensteiner porzelanfabrik Charlotten brun Silesie Joseph Schachtel e.a. 1866 theepotje + melkkan + zoutvaatje

Een -Rauhensteiner porzelanfabrik Charlotten brun Silesie Joseph Schachtel e.a. 1866 theepotje + melkkan + zoutvaatje
€ 100,00 / € 150,00 -
251

Gabriel L.P.J. "polderlandschap"

Olieverf op doek naar voorbeeld -Gabriel L.P.J. "polderlandschap" - ca 40x60 cm signatuur P.J. Gabriƫl L.O.
€ 100,00 / € 150,00 -
254

grote W 40 cm blauw Delftse schotel uit 1918

De Porceleine fles -grote W 40 cm blauw Delftse schotel uit 1918 - met een decor van varens, bloemen en fazant
€ 100,00 / € 150,00 -
275

Storm gesign. Olieverf op doek "berglandschap" in impressionistische stijl

Een -Storm gesign. Olieverf op doek "berglandschap" in impressionistische stijl - 50x60 cm gesign L.O.

€ 100,00 / € 150,00 -
293

groot lot zeer divers Saksisch porselein Rauhensteiner porzelanfabrik Silesie Charlottenburg

Een -groot lot zeer divers Saksisch porselein Rauhensteiner porzelanfabrik Silesie Charlottenburg
€ 100,00 / € 150,00 -
294

lederen relaxfauteuils op zware draaivoet, verstelbaar

Twee -lederen relaxfauteuils op zware draaivoet, verstelbaar
€ 100,00 / € 150,00 -
298

zilveren Amsterdamse keur miniatuur kraantjeskan op onderblaadje

Een -zilveren Amsterdamse keur miniatuur kraantjeskan op onderblaadje
€ 100,00 / € 150,00 -
313

zilveren 835/1000 soepschep

Een -zilveren 835/1000 soepschep - jaarletter i Holl glad, ca 205 gr
€ 100,00 / € 150,00 -
423

50er jaren design lounge stoel

Een -50er jaren design lounge stoel - gezwart mahonie en staal
€ 100,00 / € 150,00 -
503

8kantige Chinees blauw en wit porseleinen borden met landschap decor

Vijfmaal -8kantige Chinees blauw en wit porseleinen borden met landschap decor - bruine randen, div knabbels
€ 100,00 / € 150,00 -