895

lot Israƫlische en Joodse literatuur

Groot -lot Israƫlische en Joodse literatuur - hele kast, meer dan 150 boeken
€ 100,00 / € 150,00 -
1007

eiken 1

Een -eiken 1-deurs spinde met gepaneelde deur - Duits 18e eeuw
€ 100,00 / € 150,00 -
1025

imari borden

Twee -imari borden - 1 gelijmd
€ 100,00 / € 150,00 -
1064

statenbijbel

Statenbijbel (zonder koperbeslag) 18e eeuw

€ 100,00 / € 150,00 -
1298

pathophfoon op uniek muziek/platen kastje

Een -pathophfoon op uniek muziek/platen kastje - met jalousie en platen
€ 100,00 / € 150,00 -
1335

antiek houten bibliotheekstoeltrapje

Een -antiek houten bibliotheekstoeltrapje
€ 100,00 / € 150,00 -
1346

lot paardrij en menspullen

Groot -lot paardrij en menspullen - o.a. 2 zadels (lot)
€ 100,00 / € 150,00 -
1480

B & O beo center 9500

Een -B & O beo center 9500
€ 100,00 / € 150,00 -
86

"Napa valley homestead" 1988

L Parker USA 1945/2008; -"Napa valley homestead" 1988 - 38x45 cm ets aquatint 107/200 in Hildry Henry ges lijst orgn folk art 65x71 cm
€ 110,00 / € 160,00 -
266

litho Ted Felen

Een -litho Ted Felen - in passe partout en lijst "first wondering" e.p. en gesign
€ 110,00 / € 150,00 -
345

zilveren 1,5 euro munt

Ostenreich 2011 -zilveren 1,5 euro munt - "Wiener philharmoniker" 5 stuks
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 110,00 / € 160,00 -
346

zilveren 1,5 euro munt

€ 110,00 / € 160,00 -
347

zilveren 1,5 euro munt

€ 110,00 / € 160,00 -
348

zilveren 1,5 euro munt

€ 110,00 / € 160,00 -
546

5 delig Japans imari kaststel

Een -5 delig Japans imari kaststel - 3 dekselvazen + 2 stelvazen, 19e eeuw
€ 110,00 / € 160,00 -
61

blauw en wit Chinees porseleinen gehoekt baluster vazen

Twee -blauw en wit Chinees porseleinen gehoekt baluster vazen - H ca 36 cm met een decor van lange lijs in vakken

€ 120,00 / € 200,00 -
64

ronde mahonie tafel op stervoet

Een -ronde mahonie tafel op stervoet - met 4 antieke stoeltjes

€ 120,00 / € 200,00 -
80

mahonie Louis Seizestijl schrijftafel

Een -mahonie Louis Seizestijl schrijftafel - met 1 lade
€ 120,00 / € 200,00 -
106

Japans bronzen wierookbrander met olifantenslurf , oren

Een -Japans bronzen wierookbrander met olifantenslurf , oren - en staande op 3 olifant koppen gemerkt met gietstempel
€ 120,00 / € 200,00 -
116

booglamp met chroom boog en kunststof kap

Vintage -booglamp met chroom boog en kunststof kap
€ 120,00 / € 200,00 -
124

olieverfschilderij

Een -dame met kanten must" in zwarte BM lijst 21x27 cm gesign R.O.

€ 120,00 / € 200,00 -
137

rechthoekige blauw en wit Chinees 18e eeuwse porseleinen schaal

Een -rechthoekige blauw en wit Chinees 18e eeuwse porseleinen schaal - met een decor van een dorp met een figuur op bruggetje 23x16,5 cm
€ 120,00 / € 200,00 -
152

Longines herenpolshorloge met zwart lederen band

Een -Longines herenpolshorloge met zwart lederen band
€ 120,00 / € 200,00 -
170

antiek porseleinen groepje

Een -antiek porseleinen groepje - gemerkt met gekroonde N, H 16 cm
€ 120,00 / € 200,00 -
174

Perzisch bidkleed

Een -Perzisch bidkleed- 150x105 cm
€ 120,00 / € 200,00 -