276

ovale geel koperen tabaksdoos met gravering van paard/wagen en menner

Een -ovale geel koperen tabaksdoos met gravering van paard/wagen en menner - + 2 stuks vee onderkant floraal en moeilijk leesbare Holl. Tekst op deksel

€ 40,00 / € 60,00 -
275

Storm gesign. Olieverf op doek "berglandschap" in impressionistische stijl

Een -Storm gesign. Olieverf op doek "berglandschap" in impressionistische stijl - 50x60 cm gesign L.O.

€ 100,00 / € 150,00 -
274

Frans Storm gouache "boten in de gracht"

Een -Frans Storm gouache "boten in de gracht" - 46x60 cm gesign. Met potlood L.O.
€ 50,00 / € 75,00 -
273

glasserviesdeel, div slijpsels o.a. ingeslepen streepdecor

Een -glasserviesdeel, div slijpsels o.a. ingeslepen streepdecor - 31 delen
€ 20,00 / € 30,00 -
272

Frans v. d. Heide

€ 180,00 / € 300,00 -
271

olieverf op doek "terras" gesigneerd R.O. onduidelijk

Een -olieverf op doek "terras" gesigneerd R.O. onduidelijk - Verso P. Breughel, Venlo 100x125 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
270

Klein lot antieke tegels

Klein lot antieke tegels

€ 20,00 / € 30,00 -
269

F Storm; 95x90 cm "madition" gesigneerd

Een -F Storm; 95x90 cm "madition" gesigneerd - L.O. olieverf op doek
€ 200,00 / € 300,00 -
268

blauw en wit Chinees pors. Roomschaaltje "zotjes"

Een -blauw en wit Chinees pors. Roomschaaltje "zotjes" - + 2 borden (schade 2x)
€ 20,00 / € 30,00 -
267

ets Frans Storm "ruïne" eigen druk

Een -ets Frans Storm "ruïne" eigen druk - uit 1946
€ 30,00 / € 45,00 -
266

Rauhensteiner porzelanfabrik Saksisch porseleinen koffiekan

Een -Rauhensteiner porzelanfabrik Saksisch porseleinen koffiekan - + rond gebaksplateau op voet
€ 80,00 / € 120,00 -
265

druk op papier gesign l.o. "carnaval"

Een -druk op papier gesign l.o. "carnaval" - 38x54 cm
€ 10,00 / € 15,00 -
264

A. Dalla Costa print litho "poes met blauwe ogen"

Een -A. Dalla Costa print litho "poes met blauwe ogen" - 40x40 cm signatuur L.O
€ 60,00 / € 100,00 -
263

J.H. Weissenbruch "waterlandschap"

Aquarel naar voorbeeld -J.H. Weissenbruch "waterlandschap" - 30x40 cm signatuur L.O.
€ 60,00 / € 100,00 -
262

litho; R. Ricjier gesign en e.a. met potlood

Een -litho; R. Ricjier gesign en e.a. met potlood - ca 15x22 cm
€ 200,00 / € 300,00 -
261

ets; Frans C. Storm uit 1942

Een -ets; Frans C. Storm uit 1942 - 3/15 in lijst 21,5x30 cm
€ 15,00 / € 25,00 -
260

sjabloon afbeelding van een tempeldanseres in lijst

Een -sjabloon afbeelding van een tempeldanseres in lijst
€ 10,00 / € 15,00 -
259

lot reis en natuur o.a. fotoboeken

Een -lot reis en natuur o.a. fotoboeken
€ 20,00 / € 30,00 -
258

deurplaat van consulaat Somalië

Een -deurplaat van consulaat Somalië - + div deur e.a. aanduidingen

€ 5,00 / € 10,00 -
257

staande vierkante vitrinekast, 1 deurs

Een -staande vierkante vitrinekast, 1 deurs
€ 20,00 / € 30,00 -
256

Delfts blauw bord uit 1916 met mand decor

Een -Delfts blauw bord uit 1916 met mand decor - Porceleine fles + gemerkt Delfts bordje met bloem en ruit motief
€ 20,00 / € 30,00 -
255

een gelobde florale Delfts blauwe schotel

De porceleine fles -een gelobde florale Delfts blauwe schotel - 35 cm no 242
€ 60,00 / € 100,00 -
254

grote W 40 cm blauw Delftse schotel uit 1918

De Porceleine fles -grote W 40 cm blauw Delftse schotel uit 1918 - met een decor van varens, bloemen en fazant
€ 100,00 / € 150,00 -
253

antieke armstoel met gobelin bekleding

Een -antieke armstoel met gobelin bekleding
€ 50,00 / € 75,00 -
252

Rauhensteiner porzelanfabrik Charlotten brun Silesien Saksische porseleinen saucieres

Twee -Rauhensteiner porzelanfabrik Charlotten brun Silesien Saksische porseleinen saucieres
€ 50,00 / € 75,00 -