1233

3x Joan van Steijn

Aquarel -3x Joan van Steijn - allen 20e eeuw Hollandse waterlandschappen, 30x35 cm gesign
€ 10,00 / € 15,00 -
1234

latjesstoof

Mahonie -latjesstoof- met koperen binnenbak
€ 20,00 / € 30,00 -
1235

Delftse borden

Drie - Delftse borden - + oud Delft gemerkte borden 3x en een oud Delft kom met oren
€ 15,00 / € 25,00 -
1236

fraai eiken snijwerk als versiering boven deur

Een -fraai eiken snijwerk als versiering boven deur - 18/19e eeuw
€ 10,00 / € 15,00 -
1237

eiken tabakstonnetje gekuipt

Een -eiken tabakstonnetje gekuipt - + Chinees sieradenkistje + kaartenkistje + tabakskistje met koperen beslag en opschrift TABAK
€ 25,00 / € 40,00 -
1238

Chrome litho

Achtmaal -Chrome litho
€ 40,00 / € 60,00 -
1239

fraai met div houtsoorten ingelegd theekistje

Een -fraai met div houtsoorten ingelegd theekistje
€ 30,00 / € 45,00 -
1240

klein lot stripboeken, 32x

Een -klein lot stripboeken, 32x
€ 15,00 / € 25,00 -
1241

eiken dekenkist met 3 panelen en platte deksel

Een -eiken dekenkist met 3 panelen en platte deksel
€ 20,00 / € 30,00 -
1242

antieke eikenhouten graanschep

Een -antieke eikenhouten graanschep
€ 20,00 / € 30,00 -
1243

notenhouten vlakke dekenkist met 3 panelen gestoken

Een -notenhouten vlakke dekenkist met 3 panelen gestoken
€ 60,00 / € 100,00 -
1244

eiken klepsecretaire met opstand boekenkastje

Een -eiken klepsecretaire met opstand boekenkastje
€ 40,00 / € 60,00 -
1245

bruin lederen fauteuil

Een -bruin lederen fauteuil
€ 60,00 / € 100,00 -
1246

ronde beschilderde korenmaat

Een -ronde beschilderde korenmaat - vol div tin, aardewerk, koperen bel. Enz.
€ 30,00 / € 45,00 -
1247

buisijzeren HH trap

Een -buisijzeren HH trap - 4 treden
€ 15,00 / € 25,00 -
1248

"stadspoort"

Aquarel in BM lijst - "stadspoort" - 50x40 cm onbekende schilder 19/20e eeuw
€ 20,00 / € 30,00 -
1249

teakhouten scandesign salontafel

Een -teakhouten scandesign salontafel
€ 10,00 / € 15,00 -
1250

"Ducatis Limburg Amstelo dami" Henriia Hondu

Een -"Ducatis Limburg Amstelo dami" Henriia Hondu - 39x49 cm, kaart in lijst
€ 80,00 / € 120,00 -
1251

Japans ca 12 delig theeserviesje

Een -Japans ca 12 delig theeserviesje - + gemberpot (deksel rep) + 6 goud gerande witte kop en schotel op kerfsnede blad
€ 30,00 / € 45,00 -
1252

donker mahonie tafeltje op 4 poten

Een -donker mahonie tafeltje op 4 poten - met H regel en 1 lade
€ 30,00 / € 45,00 -
1253

aluminium HH trapje

Een -aluminium HH trapje - 3 treden
€ 15,00 / € 25,00 -
1254

ovale mahonie salontafel op 3 poot

Een -ovale mahonie salontafel op 3 poot
€ 20,00 / € 30,00 -
1255

zilveren miniatuur lantaarnopsteker

Een -zilveren miniatuur lantaarnopsteker
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 20,00 / € 30,00 -
1256

zilveren miniatuur bierkar

€ 20,00 / € 30,00 -
1257

zilveren miniatuur pluverkoper

€ 20,00 / € 30,00 -