1243

Satsuma Japanse vaas

Een -Satsuma Japanse vaas - met plooikraag 19/20e eeuw H 37 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
1244

groen porseleinen theeserviesje op ovaal mahonie dienblad

Een -groen porseleinen theeserviesje op ovaal mahonie dienblad - decor vrouwen met kraanvogels in rivierlandschap
€ 50,00 / € 75,00 -
1245

Bugari ring

Een -Bugari ring - + 5 div zilv ringen + zilv horloge met zilv band + Zeeuws kinderarmbandje zilver + dubbeltjesarmbandje , beursbeugeltje, lange 18 krt gemerkte ketting enz. in zwart doosje
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 25,00 / € 40,00 -
1246

2 rose poesen

Soizick folies -2 rose poesen - H 16 en 11 cm gesign
€ 25,00 / € 40,00 -
1247

lot van een 40 cm Villeroy & Boch wandbord, driedelig kaststel + rekje met bordjes + klompje

Een -lot van een 40 cm Villeroy & Boch wandbord, driedelig kaststel + rekje met bordjes + klompje
€ 15,00 / € 25,00 -
1248

"stadspoort"

€ 30,00 / € 45,00 -
1249

"Veluws landschap" gesign onleesbaar R.O.

Olieverf op doek -"Veluws landschap" gesign onleesbaar R.O. - ca 60x90 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
1250

copy cat H 30 cm

Tom Drags -copy cat H 30 cm - Soizick folies copy cat H 16 cm
€ 15,00 / € 25,00 -
1251

Japans ca 12 delig theeserviesje

Een -Japans ca 12 delig theeserviesje - + gemberpot (deksel rep) + 6 goud gerande witte kop en schotel op kerfsnede blad
€ 50,00 / € 75,00 -
1252

glas in lood

Tweemaal -glas in lood - 1x in raamwerk
€ 10,00 / € 15,00 -
1253

verstelbare chroom bureaulamp

Een -verstelbare chroom bureaulamp - Ikea
€ 10,00 / € 15,00 -
1254

blank glazen H 150 cm hoedenvaas

Een -blank glazen H 150 cm hoedenvaas
€ 15,00 / € 25,00 -
1255

Bohem by Kartell with Starck gemerkte kunststof kruk, Blauw

Een -Bohem by Kartell with Starck gemerkte kunststof kruk. Blauw - H 45 cm

€ 200,00 / € 300,00 -
1256

dekselvazen H 35 cm

Drie -dekselvazen H 35 cm - + 2 stelvazen H 30 cm, 5 delig Delfts blauw kaststel AK gemerkt porselein
€ 30,00 / € 45,00 -
1257

grasmaaier

Een HvC benzine grasmaaier

€ 60,00 / € 100,00 -
1258

beschilderde tinnen kraantjeskan op treef

Een -beschilderde tinnen kraantjeskan op treef
€ 20,00 / € 30,00 -
1259

blank tinnen kraantjeskan op treef

Een -blank tinnen kraantjeskan op treef
€ 10,00 / € 15,00 -
1260

3 dln pannenset

Een -3 dln pannenset - + 2 melkkokers + vergiet alles oranje emaille
€ 15,00 / € 25,00 -
1261

groep van 4 groen emaille voorwerpen

Een -groep van 4 groen emaille voorwerpen - kolenbak, kit, 2 peutbranders
€ 15,00 / € 25,00 -
1262

Satsuma theeserviesje 11 delen

Een -Satsuma theeserviesje 11 delen - Japan 19e eeuw
€ 20,00 / € 30,00 -
1263

gietijzeren weidepomp

Een -gietijzeren weidepomp
€ 10,00 / € 15,00 -
1264

skistokken en schoenen in foedraal en rugzak

Stel -skistokken en schoenen in foedraal en rugzak (2x)
€ 10,00 / € 15,00 -
1265

AD theelichtje in haardvorm

Een -AD theelichtje in haardvorm - + AD glazen beschilderde bloemsteker
€ 15,00 / € 25,00 -
1266

"kerk met 2 torens"

Ets -"kerk met 2 torens" - onbek mstr
€ 10,00 / € 15,00 -
1267

pfaster witte buste van een vrouw

Een -pfaster witte buste van een vrouw - H ca 55 cm niet gesign

€ 50,00 / € 75,00 -