1062

div zakhorloges, div manco's

Vier -div zakhorloges, div manco's -0 + 2 zakhorloges met sleutel
€ 75,00 / € 125,00 -
1063

serie van 12 zilveren 835/1000 theelepels waaiermodel

Een -serie van 12 zilveren 835/1000 theelepels waaiermodel - ca 130 gr in houten lepeldoosje
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 75,00 / € 125,00 -
1142

olieverf op doek J.M.W. Kessler "vissers in bootje op de plas"

Een -olieverf op doek J.M.W. Kessler "vissers in bootje op de plas" - 50x70 cm gesigneerd L.O.
€ 75,00 / € 125,00 -
1209

groot model koekoeksklok

Een -groot model koekoeksklok
€ 75,00 / € 125,00 -
1210

comtoise met harpslinger, Frankrijk 198e eeuw

Een -comtoise met harpslinger, Frankrijk 198e eeuw
€ 75,00 / € 125,00 -
1215

fraaie staande olielamp met porseleinen vaas als lampvoet

Een -fraaie staande olielamp met porseleinen vaas als lampvoet - H 70 cm incl. kap met koperen montuur
€ 75,00 / € 125,00 -
1237

opengewerkte ajour zilveren taartschep

Een -opengewerkte ajour zilveren taartschep - 835/1000 ca 70 gr
€ 75,00 / € 125,00 -
1278

nieuwe kaart van het Hoogheemraadschap van Rijnland aldmede van het Waterschap van Woerden

Een -nieuwe kaart van het Hoogheemraadschap van Rijnland aldmede van het Waterschap van Woerden - ca 33x38 cm in lijst
€ 75,00 / € 125,00 -
1315

antieke scheepsportretten in kleur en lijsten

Drie -antieke scheepsportretten in kleur en lijsten
€ 75,00 / € 125,00 -
1336

antieke 18e eeuwse scheepsportretten in lijst

Drie -antieke 18e eeuwse scheepsportretten in lijst
€ 75,00 / € 125,00 -
1474

mooi lot sieraden gold plated design Carlo Orsini

Een -mooi lot sieraden gold plated design Carlo Orsini - oorsieraden, colliers, enz ca 16 stuks
€ 75,00 / € 125,00 -
70

60 cm vintage cloisonné emaille op koper collier

Een -60 cm vintage cloisonné emaille op koper collier - met goudkleur slotje
€ 80,00 / € 120,00 -
75

Stagg viool elektr. In koffer

Een -Stagg viool elektr. In koffer
€ 80,00 / € 120,00 -
93

mahonie likeurkeldertje

Een -mahonie likeurkeldertje - eind 19e eeuw

€ 80,00 / € 120,00 -
109

vergulde houten staande schemerlamp op 3 poot

Een -vergulde houten staande schemerlamp op 3 poot - ca 1900
€ 80,00 / € 120,00 -
118

smeedijzeren tegeltafeltje met 8x blauwe tegels met molens

Een -smeedijzeren tegeltafeltje met 8x blauwe tegels met molens
€ 80,00 / € 120,00 -
141

stel van 2 kristallen ruitgeslepen karaffen met greep op ronde zilveren voet

Een -stel van 2 kristallen ruitgeslepen karaffen met greep op ronde zilveren voet - en zilveren halsband H 30 cm stop ca 6 cm (div deukjes sluitplaatje voet mist)
€ 80,00 / € 120,00 -
175

design 2 zitter op verchroomd plaatstaal frame

Een -design 2 zitter op verchroomd plaatstaal frame
€ 80,00 / € 120,00 -
210

olieverf op board Denny Jacobs, de geportretteerde stelt voor Cicciolina Ilona Satller

Een -olieverf op board Denny Jacobs, de geportretteerde stelt voor Cicciolina Ilona Satller (pornoactrice) - was 1980/1987 Italiaans parlementslid 40x60 cm

€ 80,00 / € 120,00 -
255

eiken buffet ca 1920 met art deco beslag

Een -eiken buffet ca 1920 met art deco beslag
€ 80,00 / € 120,00 -
357

Trombone

Startone; -Trombone- in originele koffer
€ 80,00 / € 120,00 -
379

kostbaar handgemaakt tafelkleed

Een -kostbaar handgemaakt tafelkleed - rond doorsnee ca 220 cm
€ 80,00 / € 120,00 -
479

Engelse staande klokkast div houtsoorten met timphaan in top

Een -Engelse staande klokkast div houtsoorten met timphaan in top - J. Whitern Abingdon met maanaanduiding
€ 80,00 / € 120,00 -
601

eiken beeldenkast (onderste deel)

Een -eiken beeldenkast (onderste deel) - opstand mist met 2 doedelzakspelers e.a. snijwerk
€ 80,00 / € 120,00 -
630

staande mahonie klok met beschilderde wijzerplaat

Een -staande mahonie klok met beschilderde wijzerplaat - en timphaan
€ 80,00 / € 120,00 -