66

Royal Copenhagen serie van 16

Lot -Royal Copenhagen serie van 16
€ 150,00 / € 250,00 -

Chinees famille verte bordje

Een -Chinees famille verte bordje - 12 kant 18e eeuw, W 14 cm met een decor in centrum en cartouches
€ 40,00 / € 60,00 -
84

Bakery group "Prandina" tafellamp scherm 76,5x30,5 cm vintage design

Een -Bakery group "Prandina" tafellamp scherm 76,5x30,5 cm vintage design - gemerkte op fitting achterkant en scherm

€ 150,00 / € 250,00 -
149

staande maagd Maria op een bed van bloemen

Een -staande maagd Maria op een bed van bloemen -porselein 75 cm hoog
€ 75,00 / € 125,00 -
162

18e eeuws Chinees porseleinen bord met een decor van 4 gouden vissen

Een -18e eeuws Chinees porseleinen bord met een decor van 4 gouden vissen - randknabbels en haarlijn
€ 60,00 / € 120,00 -
163

stel van 2 art deco groen gepatineerde vazen

Een -stel van 2 art deco groen gepatineerde vazen - H 40 cm met ingekerfde motieven en elk 2 oren (1 hals hersteld)
€ 60,00 / € 100,00 -
179

Petrus Regout Maastricht wit aardewerk hangfontein met kraan, deksel en was/lekbak

Een -Petrus Regout Maastricht wit aardewerk hangfontein met kraan, deksel en was/lekbak

€ 100,00 / € 150,00 -
209

kopie antieke glazen

Drie -kopie antieke glazen
€ 120,00 / € 200,00 -
256

eiken 4 laden commode 18e eeuw

Een -eiken 4 laden commode 18e eeuw - met koperen beslag
€ 120,00 / € 200,00 -
266

blauw en wit Chinees porseleinen bord Qiang long periode 1730/1795

Een -blauw en wit Chinees porseleinen bord Qiang long periode 1730/1795 - met een decor van rots chrysant en pijnboom + bord met een decor van schepen op rivier (haarlijn)
€ 120,00 / € 200,00 -
269

50er jaren stijl buste van een vrouw met parelketting

Een -50er jaren stijl buste van een vrouw met parelketting - op voet, H ca 57 cm met voet
€ 75,00 / € 125,00 -
272

Frans v. d. Heide

€ 120,00 / € 200,00 -
274

mooi groepje zilveren ringen met div stenen en ontwerpen

Een -mooi groepje zilveren ringen met div stenen en ontwerpen - samen met lot kristallen flesjes enz. witte doos
€ 20,00 / € 30,00 -
283

Amsterdam in de 17e eeuw, 3 delen van een zeldzame uitgave 1897

Lot -Amsterdam in de 17e eeuw, 3 delen van een zeldzame uitgave 1897 - Den Haag WP v. Stockum & zoon

€ 60,00 / € 100,00 -
305

lot 835/1000 zilveren bestek

Een -lot 835/1000 zilveren bestek - ca 300 gr
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 100,00 / € 150,00 -
323

bronzen scheepsknopenmeter

Een -bronzen scheepsknopenmeter - 2 delen
€ 60,00 / € 100,00 -
358

gestoffeerde stoeltjes

Bontempi design Italiƫ twee groen -gestoffeerde stoeltjes-
€ 120,00 / € 180,00 -
359

chroom/beuken armstoeltjes

London design twee -chroom/beuken armstoeltjes- met gestoffeerde zittingen
€ 120,00 / € 180,00 -
371

Een -Perzisch tapijt - ca 225x150 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
381

kloskant zeer kostbaar lot deels antiek kant

Lot -kloskant zeer kostbaar lot deels antiek kant
€ 120,00 / € 200,00 -
382

hand geklost kant

Lot -hand geklost kant - 1x 100x100 cm + 1x 140x180 cm + 1x 80x150 + 2 div kleiner
€ 100,00 / € 150,00 -
422

mahonie klapbuffet met biesinleg en intarsia

Een -mahonie klapbuffet met biesinleg en intarsia - opstand met 3 schappen (top gebarsten)
€ 100,00 / € 150,00 -
475

Tobias Grau design hanglamp

Een -Tobias Grau design hanglamp - met ronde kap met 3 knopen
€ 120,00 / € 200,00 -
476

Tobias Grau design staande lamp met ronde kap met 3 knopen

Een -Tobias Grau design staande lamp met ronde kap met 3 knopen
€ 120,00 / € 200,00 -
503

8kantige Chinees blauw en wit porseleinen borden met landschap decor

Vijfmaal -8kantige Chinees blauw en wit porseleinen borden met landschap decor - bruine randen, div knabbels
€ 50,00 / € 100,00 -