133

Eikenhouten boekenpersje

Een -Eikenhouten boekenpersje- 17/18e eeuw (siertol manco)
€ 100,00 / € 200,00 -
134

Chinees porseleinen Gendi

Een grote blauw en wit -Chinees porseleinen Gendi- 17e eeuw (hersteld)
€ 75,00 / € 150,00 -
135

Omega oud dameshorloge

Een -Omega oud dameshorloge -(onedel verguld, defect) met een geel gouden 585/1000 bandje, bruto ca 24 gram
€ 180,00 / € 300,00 -
137

Bidjar Perzisch tapijt

Een -Bidjar Perzisch tapijt - ips 300x200cm
€ 200,00 / € 300,00 -
140

Jadeïet vogel

Een -Jadeïet vogel - H 16 cm op houten voetje
€ 40,00 / € 60,00 -
141

tempelleeuw met jong

Polychroom - tempelleeuw met jong - Chinees
€ 30,00 / € 60,00 -
142

Japanse zwartlak vergulde schrijfcassette

Een -Japanse zwartlak vergulde schrijfcassette- met landschap decor, eind 19e eeuw
€ 80,00 / € 150,00 -
143

Perzisch kussen

Bijzonder -Perzisch kussen
€ 30,00 / € 45,00 -
144

imari borden

Drie -imari borden - + imari geribde schotel W 31 cm met floraal decor
€ 60,00 / € 100,00 -
145

Jan van Groenestein

Olieverf op paneel -Jan van Groenestein - sign r.o. "gezicht op Amersfoort" 23x29 cm
€ 220,00 / € 350,00 -
147

Fon Klement A'dam 1930

Een -Fon Klement A'dam 1930 - "Iris" boardsnede 50x50 cm gesign R.O. 9/75
€ 80,00 / € 150,00 -
148

zilveren vijflichts kandelaar

Een 835/1000 -zilveren vijflichts kandelaar - Louis Seize stijl, v Kempen 2e gehalte, H 43 cm
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 400,00 / € 600,00 -
149

"winterlandschap met roeier en molen"

Paneel olieverf -"winterlandschap met roeier en molen" - J Boddeus gesign r.o., 25x35 cm
€ 150,00 / € 250,00 -
150

Larense school "moeder met 2 kinderen"

Olieverf op doek -Larense school "moeder met 2 kinderen"- 40x60 cm 20e eeuw
€ 100,00 / € 150,00 -
151

W Roelofs

Olieverf op paneel - W Roelofs - sign l.o. "boerderij in polderlandschap" 25x34,5 cm
€ 150,00 / € 250,00 -
152

mahonie strak BM penant kastje

Een -mahonie strak BM penant kastje - 19e eeuw
€ 40,00 / € 90,00 -
153

pendule Frans

Vergulde -pendule Frans - ca 1840 met bovenop zittende edelman
€ 450,00 / € 600,00 -
154

speeltafeltje met opklapbaar blad

Mahonie - speeltafeltje met opklapbaar blad - op gebogen poten Q Anne, 18e eeuw
€ 250,00 / € 400,00 -
155

naaitafeltje op 4 poten

Mahonie -naaitafeltje op 4 poten - (waartussen een plateau) Q Anne ca 1760
€ 250,00 / € 400,00 -
156

grenen meidenkastje

Geloogd -grenen meidenkastje - BM met gecontourneerde deurpanelen en lade in top
€ 40,00 / € 90,00 -
157

dubbel gebogen vierladen commode

Eiken -dubbel gebogen vierladen commode - met gecontourneerd blad, ca 1760 Hollands
€ 150,00 / € 250,00 -
158

mahonie gefineerde trumeau met zwart marmeren blad

Klein model -mahonie gefineerde trumeau met zwart marmeren blad - Charles X, ca 1825
€ 350,00 / € 500,00 -
159

bank met empire rode stoffering

Mahonie gefineerde - bank met empire rode stoffering - Frans empire 1810
€ 440,00 / € 600,00 -
160

18e eeuws kantoortje of notarisklokje

Een -18e eeuws kantoortje of notarisklokje - met beschilderde wijzerplaat
€ 100,00 / € 150,00 -
161

aquarel 19e eeuw

Een -aquarel 19e eeuw - "vechtende soldaten"
€ 120,00 / € 200,00 -