102

"Rippen" piano in prima conditie

Een -"Rippen" piano in prima conditie
- € 0,00
103

Corneille "les amis"

Litho -Corneille "les amis" - 16/200 en met potlood R.O. gesign en '87 in passe partout en lijst
€ 200,00 / € 300,00 € 0,00
104

misattributen, godslamp, vaandel, altaar kleed enz.

Diverse -misattributen, godslamp, vaandel, altaar kleed enz.
€ 50,00 / € 75,00 € 0,00
105

onbekende mstr "geitenhoeder"

Olieverf op board - onbekende mstr "geitenhoeder" - 22x30 cm
€ 80,00 / € 130,00 € 0,00
106

Notenhouten tafel

Een -Notenhouten tafel- bladmaat ca 80x170 cm, 2 laden onder blad op vier getorste poten 18e eeuw.
€ 240,00 / € 300,00 € 0,00
107

tinnen kerkkandelaar

Antieke tinnen kerkkandelaar als lampvoet H38 cm

€ 20,00 / € 30,00 € 0,00
108

taboeret op Q Anne poten

Antieke -taboeret op Q Anne poten - notenhout
€ 60,00 / € 100,00 € 0,00
109

Sparta elektrische fiets

Een -Sparta elektrische fiets- met reserve accu's (3x) en opladers (2x)
€ 100,00 / € 150,00 € 0,00
110

intarsia versierde barometer

Een met -intarsia versierde barometer - (kopie en gebroken glas) Italië, 20e eeuw kwik gevuld
€ 10,00 / € 15,00 € 0,00
111

lederen Chesterfield bank

Een -lederen Chesterfield bank - met 2 stoelen
€ 400,00 / € 600,00 € 0,00

Kanton porseleinen vaas

Grote -Kanton porseleinen vaas
€ 150,00 / € 250,00 € 0,00
113

coca cola koelbox

Een Coca cola koelbox compleet met bekerdispencer

€ 125,00 / € 200,00 € 0,00
114

design schapen Fa Meijer Baden Würthenberg

Twee -design schapen Fa Meijer Baden Würthenberg - 1x 80 en 1x 60 cm met zithoogte van 48 cm, belastbaar 80/100 kg
€ 225,00 / € 350,00 € 0,00
115

gesign R.O. 16,5x27 cm "straatje in Tanger"

Olieverf op eiken paneel -gesign R.O. 16,5x27 cm "straatje in Tanger"
€ 350,00 / € 500,00 € 0,00
116

imari borden Chinees 18e eeuw

Achtmaal -imari borden Chinees 18e eeuw - blad en goud decor (2x hersteld)
€ 150,00 / € 250,00 € 0,00
117

geslepen kristallen ruit en waaier geslepen kom

Een -geslepen kristallen ruit en waaier geslepen kom - + olijfgeslepen kristallen flacon met zilveren stop (1x chip)
€ 25,00 / € 40,00 € 0,00
118

tinnen schotel

Antiek -tinnen schotel - 39 cm + schotel 33 cm + tinnen maat met deksel + tinnen kannetje + zout en peper, enz.
€ 30,00 / € 45,00 € 0,00
119

kristallen drinkkelkglazen op voet

Twee -kristallen drinkkelkglazen op voet - + 2 kristallen zuurpotten met deksel
€ 20,00 / € 30,00 € 0,00
120

Gijs van der Steen

Abstract schilderij - Gijs van der Steen - 60x90 cm gesigneerd R.O.
€ 30,00 / € 60,00 € 0,00
121

polychroom Delfts aardewerk knobbelvaas

Een -polychroom Delfts aardewerk knobbelvaas - Porceleine fles L.V.B. no 1541, H 38 cm
€ 60,00 / € 100,00 € 0,00
122

granaat armband met 585/1000 gouden 4e slag slot

Drieslag -granaat armband met 585/1000 gouden 4e slag slot - en zekering
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 130,00 / € 200,00 € 0,00
123

olieverf op doek "bloemenstal in Delft"

Jan Korthals -olieverf op doek "bloemenstal in Delft" - 28x38 cm, gesign R.O.
€ 120,00 / € 200,00 € 0,00
124

noten sidetable met 3 laden

Smalle -noten sidetable met 3 laden - en open onderbouw naar antiek voorbeeld, 160x45 cm
€ 60,00 / € 100,00 € 0,00
125

eiken hoekstoel met ronde voorkant en armleuningen

Antieke -eiken hoekstoel met ronde voorkant en armleuningen
€ 120,00 / € 200,00 € 0,00
126

iepenhouten windsorstoel

Een -iepenhouten windsorstoel
€ 75,00 / € 125,00 € 0,00