119

burolamp de lux, S. Bjorklund

Een -burolamp de lux, S. Bjorklund - L. Gusyafsson voor Falkenbergs belyshung Sweden 1970

€ 150,00 / € 250,00 -
120

Ole Winter voor Hutschenreuther in 1976 "de 4 jaargetijden" vier wandschotels

Lot -Ole Winter voor Hutschenreuther in 1976 "de 4 jaargetijden" vier wandschotels - W ca 30x30 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
121

barok bankstel

Een -barok bankstel - bestaande uit 4 zits bank met 2 fauteuils
€ 220,00 / € 300,00 -
122

ronde wortelnoten tafel met ingelegd blad en poot met barok snijwerk

Een -ronde wortelnoten tafel met ingelegd blad en poot met barok snijwerk - en 4 stoeltjes in Lodewijk stijl met blauwe bekleding
€ 300,00 / € 450,00 -
123

RAM Arnhem; wit plateel ijsbeertje

Een -RAM Arnhem; wit plateel ijsbeertje - ontwerp H.J. Jansen 1926/1928 H 12 L 11 B 5,2 cm monogram en stempel
€ 500,00 / € 750,00 -
124

polychroom Delftse dekselvaas H 36 cm, LF gemerkt 18e eeuw

Een -polychroom Delftse dekselvaas H 36 cm, LF gemerkt 18e eeuw
€ 120,00 / € 200,00 -
125

J Bosboom; sepia/studie "figuren aan tafel in de boerderij"

Een -J Bosboom; sepia/studie "figuren aan tafel in de boerderij" - 10x15 cm
€ 150,00 / € 250,00 -
126

Herend vaasje met een decor van vogel en vlinders

Een -Herend vaasje met een decor van vogel en vlinders - met 4 klauwtjes op vierkant voetje H 10 W 11 cm
€ 25,00 / € 40,00 -
127

comtoiseklok Frankrijk 18e eeuw

Een -comtoiseklok Frankrijk 18e eeuw - klok met emaille belettering en koperen hoekbeslag, druppelgewichten en vouwslinger
€ 400,00 / € 600,00 -
128

grote servieskast div houtsoorten

Een -grote servieskast div houtsoorten - Italiaanse stijl met vitrine opbouw met 4 deuren boven 4 deurs onderkast
€ 300,00 / € 450,00 -
129

biscuit wijwaterbakje

Een -biscuit wijwaterbakje - gedragen door een engel
€ 20,00 / € 30,00 -
130

grote kanton porseleinen rolvaas /plubak

Een -grote kanton porseleinen rolvaas /plubak - 20e eeuw H 47 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
131

zilveren yat/jat 19e eeuw

Een -zilveren yat/jat 19e eeuw - L 30 cm gestempeld 1812 gewicht ca 41 gr
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 150,00 / € 250,00 -
132

bronzen beeld op marmeren voet

Een -bronzen beeld op marmeren voet - H 36/28 cm gesign. Pierre Collinet en gieterij stempel
€ 200,00 / € 300,00 -
133

antieke bronzen dierfiguurtjes

Drie -antieke bronzen dierfiguurtjes
€ 20,00 / € 30,00 -
134

Friese staartklok met maanaanduiding in eiken kast

Een -Friese staartklok met maanaanduiding in eiken kast
€ 75,00 / € 125,00 -
135

biscuit 3D plaques in lijst

Twee -biscuit 3D plaques in lijst - monogram HR
€ 20,00 / € 30,00 -
136

Delfts blauwe vazen (div chip)

Drie -Delfts blauwe vazen (div chip)
€ 5,00 / € 10,00 -
137

19e eeuwse Engelse bijbel

Een -19e eeuwse Engelse bijbel
€ 20,00 / € 30,00 -
138

gesneden coromandelhouten kerstscene

Een -gesneden coromandelhouten kerstscene - H 40 W 15 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
139

Majolica manifactur Karlsruhe; wandbord 37 cm "de vlucht naar Egypte"

Een -Majolica manifactur Karlsruhe; wandbord 37 cm "de vlucht naar Egypte" - polychroom ontwerp Willem Süs 20e eeuw
€ 40,00 / € 60,00 -
140

gietijzeren verbronsde tuinvaas

Een -gietijzeren verbronsde tuinvaas - H 40 cm met 1 gebroken oor
€ 50,00 / € 75,00 -
141

stel van 2 kristallen ruitgeslepen karaffen met greep op ronde zilveren voet

Een -stel van 2 kristallen ruitgeslepen karaffen met greep op ronde zilveren voet - en zilveren halsband H 30 cm stop ca 6 cm (div deukjes sluitplaatje voet mist)
€ 80,00 / € 120,00 -
142

witgouden rijring met 5 fraaie briljanten

Een -witgouden rijring met 5 fraaie briljanten

€ 950,00 / € 1.500,00 -
143

Royal Daulton; 2 porseleinen rechthoekige theebussen met deksel

Stel -Royal Daulton; 2 porseleinen rechthoekige theebussen met deksel - en gekleurde landhuizen in medaillons
€ 50,00 / € 75,00 -