128

ca 80 cm hoge zuil met cache pot, plateelfabriek Zuid Holland

Een -ca 80 cm hoge zuil met cache pot, plateelfabriek Zuid Holland - Gouda, oud 3 delen
€ 120,00 / € 200,00 -
129

groot porseleinen groep met paard en romantisch stel op bank

Een -groot porseleinen groep met paard en romantisch stel op bank - 2 delen en menner te voet, 40x19x35 cm gemerkt met kruis over S en made in GDR
€ 200,00 / € 300,00 -
130

antieke tinnen schenkkan

Een -antieke tinnen schenkkan (deukjes) - + tinnen koffiekan
€ 20,00 / € 30,00 -
131

iepen armstoel

€ 60,00 / € 100,00 -
132

zeer groot Perzisch tapijt

Een -zeer groot Perzisch tapijt - ca 300x400 cm
€ 400,00 / € 600,00 -
133

groen lederen designfauteuils

Twee -groen lederen designfauteuils
€ 120,00 / € 200,00 -
134

zilveren hostiebusje met kruisje op schroefdeksel

Een -zilveren hostiebusje met kruisje op schroefdeksel - H 7 cm ca RK 20e eeuw
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 30,00 / € 45,00 -
135

rosewood banjobarometer Engels

Een -rosewood banjobarometer Engels - 19e eeuw Spahn & Co Leighton
€ 50,00 / € 75,00 -
136

haardplaat 17e eeuw "Hollandse maagd in de tuin" pro patria

Een -haardplaat 17e eeuw "Hollandse maagd in de tuin" pro patria - 1e politieke haardplaat vuurschade
€ 100,00 / € 150,00 -
137

gouden ring met opaaltje

Een -gouden ring met opaaltje - 585/1000 ca 2,3 gr
€ 60,00 / € 100,00 -
138

gouden ring met blauwe halfedelsteentjes

Een -gouden ring met blauwe halfedelsteentjes - ca 2,5 gr 585/1000
€ 60,00 / € 100,00 -
139

gouden kettinkje met 3 hangertjes

Een -gouden kettinkje met 3 hangertjes - 14 k ca 4,5 gr
€ 130,00 / € 200,00 -
140

bronzen antiek Chinese kandelaren

Twee -bronzen antiek Chinese kandelaren - gedecoreerd met lotusbloemen op de bodem en de spiegel met lotusstengel op baluster stam
€ 400,00 / € 600,00 -
141

gouden kettinkjes met een emaille hanger "Maria"

Twee -gouden kettinkjes met een emaille hanger "Maria" - 14 k en ca 4,5 gr
€ 130,00 / € 200,00 -
142

witgouden rijring met 5 fraaie briljanten

Een -witgouden rijring met 5 fraaie briljanten

€ 850,00 / € 1.250,00 -
143

Royal Daulton; 2 porseleinen rechthoekige theebussen met deksel

Stel -Royal Daulton; 2 porseleinen rechthoekige theebussen met deksel - en gekleurde landhuizen in medaillons
€ 50,00 / € 75,00 -
144

Weens porseleinen groepje van een vrouw met bloemenmand

Een -Weens porseleinen groepje van een vrouw met bloemenmand - H 21,5 cm gemerkt met blauwe bijenkorf (rep)
€ 30,00 / € 45,00 -
145

Chinees porseleinen vaas

Een -Chinees porseleinen vaas - H 55 cm met dierfiguren als oren en in kleur gedecoreerd met bloesems, 20e eeuw
€ 100,00 / € 150,00 -
146

19e eeuws snuifdoosje Frans

Een -19e eeuws snuifdoosje Frans - 10x7x3 cm met schanierdeksel
€ 40,00 / € 60,00 -
147

majolica gondelvormige jardinière op oude voet met 2 putty's

Een -majolica gondelvormige jardinière op oude voet met 2 putty's - op de oren en decor in reliëf polychroom (1 putty schade)
€ 30,00 / € 45,00 -
148

granaat collier met gouden tonslot

Een -granaat collier met gouden tonslot
€ 75,00 / € 125,00 -
149

gouden 10 krt ring met briljant

Een -gouden 10 krt ring met briljant - 333/1000 ca 5 gr
€ 100,00 / € 150,00 -
150

bronzen beeld van een zittende vrouw met hoofddoek op klompen gesign

Een -bronzen beeld van een zittende vrouw met hoofddoek op klompen gesign - Grimberg? H ca 40 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
151

Delflands 15e stuk; ets uit de atlas van Nicolaas en Jacob Keuikius, 1712

Een -Delflands 15e stuk; ets uit de atlas van Nicolaas en Jacob Keuikius, 1712 - afm. 50x58 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
152

antiek eendeurs eiken hoekkastje

Een -antiek eendeurs eiken hoekkastje
€ 60,00 / € 100,00 -