104

blanc de chine Quan Yin

Een -blanc de chine Quan Yin - zittend op een lotustroon, H 33 cm (vinger beschadigd)
€ 150,00 / € 250,00 -
105

onbekende mstr "geitenhoeder"

Olieverf op board - onbekende mstr "geitenhoeder" - 22x30 cm
€ 80,00 / € 130,00 -
106

notenhouten documentenkist

Antieke -notenhouten documentenkist - met messing hoeken en beslag
€ 60,00 / € 100,00 -
107

blauw en wit porseleinen kom

Een -blauw en wit porseleinen kom - W 22 H 7,5 cm Japans, versierd met bloemen (rep)
€ 100,00 / € 150,00 -
108

taboeret op Q Anne poten

Antieke -taboeret op Q Anne poten - notenhout
€ 120,00 / € 200,00 -
109

jaargangen "die gartenlaube" familieblad + 2 boeken "weltgeschichte" allen 19e eeuw

Twee -jaargangen "die gartenlaube" familieblad + 2 boeken "weltgeschichte" allen 19e eeuw
€ 15,00 / € 25,00 -
110

intarsia versierde barometer

Een met -intarsia versierde barometer - (kopie en gebroken glas) Italiƫ, 20e eeuw kwik gevuld
€ 50,00 / € 75,00 -
111

ovaal verzilverd dienblad

Groot 61x42 cm -ovaal verzilverd dienblad - met kabelversiering op opstaande rand
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 125,00 / € 200,00 -

groot zilveren tafelstuk "duif"

Een -groot zilveren tafelstuk "duif" - met afneembare kop,
€ 300,00 / € 450,00 -
113

Duits zilveren rococo koektrommel

Een -Duits zilveren rococo koektrommel - met reliƫf decor ca 1900
€ 100,00 / € 150,00 -
114

zilveren lepeldoosje op klauwpootjes

Een -zilveren lepeldoosje op klauwpootjes - en scharnierdeksel en beslag
€ 120,00 / € 200,00 -
115

langwerpige zilveren sigarettendoos

Een -langwerpige zilveren sigarettendoos - met kaartspel en datum
€ 110,00 / € 160,00 -
116

zilveren suikervaas

Een -zilveren suikervaas - empire met deksel en oren, H 18 cm
€ 120,00 / € 200,00 -
117

blauw en wit aardewerk model wijnkoeler/cache pot

Een -blauw en wit aardewerk model wijnkoeler/cache pot - met ringoren Petrus Regout
€ 20,00 / € 30,00 -
118

oorbellen

Paar 585/1000 -oorbellen - ca 2,2 gr "bolletjes"
€ 40,00 / € 60,00 -
119

terra cotta blauw glazuur figurine

Een -terra cotta blauw glazuur figurine - van een zittende Hotei

€ 20,00 / € 30,00 -
120

Gijs van der Steen

Abstract schilderij - Gijs van der Steen - 60x90 cm gesigneerd R.O.
€ 30,00 / € 60,00 -
121

in gestoken lijst gevat spiegeltje

Antiek -in gestoken lijst gevat spiegeltje - met leeuwenmascerons
€ 30,00 / € 45,00 -
122

granaat armband met 585/1000 gouden 4e slag slot

Drieslag -granaat armband met 585/1000 gouden 4e slag slot - en zekering
€ 130,00 / € 200,00 -
123

eiken en notenhouten tweedeurs vitrinekast

Een -eiken en notenhouten tweedeurs vitrinekast - met 2x lade, 19e eeuw
€ 220,00 / € 350,00 -
124

noten sidetable met 3 laden

Smalle -noten sidetable met 3 laden - en open onderbouw naar antiek voorbeeld, 160x45 cm
€ 120,00 / € 200,00 -
126

Rosenthal goudgerand serviesdeel

Een -Rosenthal goudgerand serviesdeel
€ 40,00 / € 60,00 -
127

Rado Zwitsers horloge in originele cassette en doos

Een -Rado Zwitsers horloge in originele cassette en doos
€ 250,00 / € 400,00 -
128

hoge eiken plantentafel

Art deco -hoge eiken plantentafel
€ 20,00 / € 30,00 -
129

Tissot horloge seastar in display

Een -Tissot horloge seastar in display
€ 10,00 / € 15,00 -