105

W 26 cm Chinees imari schotel

Een -W 26 cm Chinees imari schotel - met bloemdecor (haarlijn)
€ 20,00 / € 30,00 -
106

W 27 cm Chinese blauw met wit porseleinen schotel

Een -W 27 cm Chinese blauw met wit porseleinen schotel - met ring van gras en bloesem en floraal decor in 6 vakken 19e eeuw
€ 50,00 / € 75,00 -
107

blauw en wit Chinees porseleinen borden

Twee -blauw en wit Chinees porseleinen borden - tuin en hekdecor W ca 23 cm (1x barst) 18/19e eeuw
€ 30,00 / € 45,00 -
108

notenhouten apothekerskastje met gaper in middendeel en vele laatjes Italiaans 18e eeuw

Een -notenhouten apothekerskastje met gaper in middendeel en vele laatjes Italiaans 18e eeuw

€ 1.250,00 / € 2.000,00 -
109

blauw en wit Chinees porseleinen potje met leeuw op deksel

Een -blauw en wit Chinees porseleinen potje met leeuw op deksel - en 4 olifantskopjes H 7 cm W 10 cm, 18/19e eeuw
€ 40,00 / € 60,00 -
110

schaaltjes rood en groen porselein, 18/19e eeuw

Viermaal - schaaltjes rood en groen porselein, 18/19e eeuw
€ 40,00 / € 60,00 -
111

zilveren zoutvaatjes met blauw glas interieur

Twee -zilveren zoutvaatjes met blauw glas interieur - Mstr Francois Simons 1803 's Gravenhage
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 400,00 / € 600,00 -

Meissen zwiebelmuster schaaltjes

Twee -Meissen zwiebelmuster schaaltjes - ovaal L 22 cm (1x chip)
€ 20,00 / € 30,00 -
113

Delfts blauwe wandplaquette

Een -Delfts blauwe wandplaquette - De Porceleine fles met een stadsgezicht en ophaalbrug
€ 120,00 / € 200,00 -
114

Steinzeug Rheinland baardmankruik

Een -Steinzeug Rheinland baardmankruik - zoutglazuur 17e eeuw

€ 250,00 / € 400,00 -
115

tinnen moffenwarmertje met schroefdeksel

Een -tinnen moffenwarmertje met schroefdeksel - 19e eeuw (deukjes)
€ 100,00 / € 150,00 -
116

bronzen veelvuldig gebruikte 17/18e eeuwse vijzel met stamper

Een -bronzen veelvuldig gebruikte 17/18e eeuwse vijzel met stamper
€ 60,00 / € 100,00 -
117

Porceleine fles Delfts blauwe kan

Een -Porceleine fles Delfts blauwe kan - met zeilboten in cartouche H 23 cm no 5013
€ 80,00 / € 120,00 -
118

36 delen zilveren bestek Holl glad 835/1000

Circa -36 delen zilveren bestek Holl glad 835/1000 - deels met lof achter de bak gewicht ca 2350 gr

€ 1.200,00 / € 2.000,00 -
119

messen met 835/1000 zilveren heften

Drie├źntwintig -messen met 835/1000 zilveren heften - 12x klein en 11x groot
€ 350,00 / € 500,00 -
120

goud en zilver met robijn en briljant/diamant versierde ronde broche

Een -goud en zilver met robijn en briljant/diamant versierde ronde broche - totaal ca 7 stenen in rozet
€ 200,00 / € 300,00 -
121

klein couvert Christofle verzilverd bestek

Zesmaal -klein couvert Christofle verzilverd bestek - + 2 losse vorken + groente serveerlepel (15x)
€ 30,00 / € 45,00 -
122

Zaans klokje

Een klein model -Zaans klokje- met Atlas in top, slinger en gewichten
€ 20,00 / € 30,00 -
123

Queen Annestijl notenhouten theetafel

Een -Queen Annestijl notenhouten theetafel - met opstaande rand en gebogen poten
€ 40,00 / € 60,00 -
124

18e eeuws notenhouten lage tafel met regels tussen 4 poten en 1 lade

Een -18e eeuws notenhouten lage tafel met regels tussen 4 poten en 1 lade
€ 120,00 / € 200,00 -
125

ets; "het kasteel van Breda in 1950 door soldaten in een turfschip verborgen veroverd"

Een -ets; "het kasteel van Breda in 1950 door soldaten in een turfschip verborgen veroverd" - ingekleurd, 1 luyken in vernit et fecit, 26x33 cm ca
€ 30,00 / € 45,00 -
126

opticaprent "gesicht van de oude kerk van de stadt Delft"

Een -opticaprent "gesicht van de oude kerk van de stadt Delft" - ingekleurd, 31x42 cm in lijst
€ 20,00 / € 30,00 -
127

Peres gesign. L.O. olieverf op paneel

Een -Peres gesign. L.O. olieverf op paneel - ca 20x30 cm "een flirt met de meester" in verguld lijstje, 19e eeuw
€ 60,00 / € 100,00 -
128

Hollandse koperen kraantjeskan

Een -Hollandse koperen kraantjeskan - toegevoegd een tinnen kraantjeskan
€ 40,00 / € 60,00 -
129

antieke mahonie bestekkist

Een -antieke mahonie bestekkist - Engeland 19e eeuw
€ 160,00 / € 250,00 -