1427

8delig blauw met wit porseleinen gebak of petit fourstel

Een -8delig blauw met wit porseleinen gebak of petit fourstel
€ 10,00 / € 15,00 -
503

8kantige Chinees blauw en wit porseleinen borden met landschap decor

Vijfmaal -8kantige Chinees blauw en wit porseleinen borden met landschap decor - bruine randen, div knabbels
€ 200,00 / € 300,00 -
659

=mooi lot div

Een -=mooi lot div - o.a. Wedgwood, Murano enz (doos)
€ 20,00 / € 30,00 -
1088

A Rudgers encyclopedie voor de vogelliefhebber

Vier delen -A Rudgers encyclopedie voor de vogelliefhebber
€ 25,00 / € 40,00 -
136

A Vostermans; olieverf op paneel "zandpad op de heide met dennenbomen"

Een -A Vostermans; olieverf op paneel "zandpad op de heide met dennenbomen" - 40x60 cm gesign. R.O.
€ 50,00 / € 75,00 -
264

A. Dalla Costa print litho "poes met blauwe ogen"

Een -A. Dalla Costa print litho "poes met blauwe ogen" - 40x40 cm signatuur L.O.
€ 60,00 / € 100,00 -
468

A. Shauthu gesign. Gietwerk lampvoet harpspeler

Een -A. Shauthu gesign. Gietwerk lampvoet harpspeler - H 36 cm op vergulde voet
€ 15,00 / € 25,00 -
1096

aardewerk Arabische bedelaar

Een -aardewerk Arabische bedelaar
€ 15,00 / € 25,00 -
655

aardewerk lampvoet

Grote lichtblauw -aardewerk lampvoet- met decor in reliëf met kap
€ 30,00 / € 45,00 -
587

aardewerk majolica schotel

Een -aardewerk majolica schotel - met tropisch decor W 31 cm
€ 15,00 / € 25,00 -
1156

aardewerk Satsuma vaas Japan 19/20e eeuw

Een -aardewerk Satsuma vaas Japan 19/20e eeuw - H 30 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
994

aardewerk schotel

Een -aardewerk schotel- met een decor van een huis in Maas & Waal W 36 cm
€ 10,00 / € 15,00 -
430

abstracte schildering op doek

Een -abstracte schildering op doek - onbekende schilder
€ 20,00 / € 30,00 -
1089

accordeon 24 bassen

Een -accordeon 24 bassen - (behoeft aandacht) in koffer
€ 25,00 / € 40,00 -
1514

accordeon Celino 32 bas

Een -accordeon Celino 32 bas - rood gemarmerd, gebruikte staat (werk)
€ 30,00 / € 45,00 -
100

achtkant eiken serretafel met getorste 8x poten

Een -achtkant eiken serretafel met getorste 8x poten - verbonden met fraai gesneden regels, 18/19e eeuw
€ 40,00 / € 60,00 -
261

achtkantig koloniaal tafeltje ingelegd met parelmoer

Een -achtkantig koloniaal tafeltje ingelegd met parelmoer
€ 50,00 / € 75,00 -
735

Afbeelding in lijst

Een -Afbeelding in lijst- met reliëf ca 15x20 cm kunsthars
€ 10,00 / € 15,00 -
813

afbeeldingen in kleur in rozen lijstjes

Twee -afbeeldingen in kleur in rozen lijstjes

€ 15,00 / € 25,00 -
1143

album Davo PTT postzegel mapjes

Een -album Davo PTT postzegel mapjes
€ 10,00 / € 15,00 -
1140

album Ned. Indië en Indonesië

Een -album Ned. Indië en Indonesië - o.a. Ssen haakje in cirkel
€ 20,00 / € 30,00 -
1145

album Nederland v.a. 1852

Een -album Nederland v.a. 1852
€ 40,00 / € 60,00 -
1142

album overzeese geb. delen

Een -album overzeese geb. delen - + De Post Nederland + insteekalbum Ned. En Ned. Indië, veel lege bladen
€ 15,00 / € 25,00 -
178

Alex Dorgelo 1888/1963 "twee hooimijten aan de rand van de bongerd"

Schilderij -Alex Dorgelo 1888/1963 "twee hooimijten aan de rand van de bongerd" - gemengde techniek 25x35 cm gesign L.O.
€ 80,00 / € 120,00 -
193

alpaca kaviaarbakje

€ 10,00 / € 15,00 -