621

AEB Italiƫ 20e eeuw design staande lamp met opaline kapje

Een -AEB Italiƫ 20e eeuw design staande lamp met opaline kapje
€ 120,00 / € 200,00 -
1379

afbeelding gedreven koper in lijst van soldaten in dorp

Een -afbeelding gedreven koper in lijst van soldaten in dorp - gesign. R.O. 40x65 cm

€ 30,00 / € 45,00 -
539

Afghaan ca 80x160 cm

Een -Afghaan ca 80x160 cm - sleets + persje kopie
€ 20,00 / € 30,00 -
2092

Afghaan tapijt

Een -Afghaan tapijt - 260x360 sleets
€ 40,00 / € 60,00 -
229

Afrikaans Sumofu masker

Een -Afrikaans Sumofu masker - ca 1930
€ 60,00 / € 100,00 -
721

Afrikaans zwarthouten snijwerk "water dragende vrouw met kind"

Een -Afrikaans zwarthouten snijwerk "water dragende vrouw met kind" - H 70 cm 20e eeuw
€ 60,00 / € 100,00 -
1319

Afrikaanse terra cotta kookpotten

Twee -Afrikaanse terra cotta kookpotten -(1 watervat met barst)
€ 10,00 / € 15,00 -
588

Afrikaanse vrouw met kind

Een zwart ebben houten beeld van een -Afrikaanse vrouw met kind-, Congo 20e eeuw H50 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
1430

AKAI audiosetje

Een -AKAI audiosetje - ab in vitrine
€ 20,00 / € 30,00 -
724

album "Turmac" zijtjes

Een -album "Turmac" zijtjes
€ 20,00 / € 30,00 -
725

album ansichten Nederland ca 120 stuks

Een -album ansichten Nederland ca 120 stuks
€ 15,00 / € 25,00 -
178

Alex Dorgelo 1888/1963 "twee hooimijten aan de rand van de bongerd"

Schilderij -Alex Dorgelo 1888/1963 "twee hooimijten aan de rand van de bongerd" - gemengde techniek 25x35 cm gesign L.O.
€ 40,00 / € 60,00 -
2078

allegorische voorstelling in lijst

Een -allegorische voorstelling in lijst
€ 10,00 / € 15,00 -
1045

alpaca beursbeugel aan kralentas

Een -alpaca beursbeugel aan kralentas - + 2 zilverkleurige tasgespen + goudkleurige schakelarmband
€ 20,00 / € 30,00 -
13

aluminium studiolamp op statief

Een -aluminium studiolamp op statief
€ 200,00 / € 300,00 -
235

aluminium vloerdrukbel

Een -aluminium vloerdrukbel - W 30 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
283

Amsterdam in de 17e eeuw, 3 delen van een zeldzame uitgave 1897

Lot -Amsterdam in de 17e eeuw, 3 delen van een zeldzame uitgave 1897 - Den Haag WP v. Stockum & zoon

€ 60,00 / € 100,00 -
262

Amsterdams horloge

Een Amsterdams staand horloge - rozenhout fineer met bieswerk. Deur met slingervenster met verzilverd raampje Louis XIV stijl in het raampje Europa met de stier, de kap met zaagwerk in ajour, verzilverde ronde wijzerplaat op de plaat Latijnse cijfers (uren) en Arabische cijfers (munteenheden) gegraveerd de vergulde binnenplaat bevat gebogen plaat met signatuur Gerard Broese Zwol datum, seconde Atlas in top met bazuin blazende Victorien, de klok zal ca 1740 gemaakt zijn zie complete beschrijving

€ 4.000,00 / € 6.000,00 -
102

Anne Jan Pelsma; aquarel op papier "Jezus op de berg"

Een -Anne Jan Pelsma; aquarel op papier "Jezus op de berg" - 33x50 cm gesigneerd A.J. Pelsma
€ 200,00 / € 300,00 -
291

antiek bronzen deurkloppertje

Een -antiek bronzen deurkloppertje
€ 15,00 / € 25,00 -
514

antiek bronzen hanglamp met 3 glazen bloemkapjes

Een -antiek bronzen hanglamp met 3 glazen bloemkapjes (schade) - + art deco cemtrumglas
€ 30,00 / € 45,00 -
293

antiek bronzen lopende leeuw op rechthoekig basement

Een -antiek bronzen lopende leeuw op rechthoekig basement - H 8 L 6,5 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
435

antiek eiken gepand kinderstoeltje

Een -antiek eiken gepand kinderstoeltje - + vierkant tafeltje
€ 20,00 / € 30,00 -
1149

antiek gravures in lijstjes

Vijf -antiek gravures in lijstjes
€ 25,00 / € 40,00 -
665

antiek groot model appelklok met slinger en gewichten

Een -antiek groot model appelklok met slinger en gewichten
€ 30,00 / € 45,00 -