301

zeldzame mahoniehouten spellenkist met inhoud

Een -zeldzame mahoniehouten spellenkist met inhoud - div gezelschapsspellen o.a. schaakspel, vele compartimenten verzilverd beslag, gebruikssporen, Duitsland 19/20e eeuw
€ 240,00 / € 350,00 -
300

H. Schallenberg; stilleven "bloemen in aubergine kleurige glazen bolvaas"

Een -H. Schallenberg; stilleven "bloemen in aubergine kleurige glazen bolvaas" - 30x40 cm gesign R.O.
€ 60,00 / € 100,00 -
299

Chinees blauw en wit porseleinen pot met 4 touwogen en deksel

Een -Chinees blauw en wit porseleinen pot met 4 touwogen en deksel - (deksel gelijmd) H zonder deksel 11 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
298

zilveren Amsterdamse keur miniatuur kraantjeskan op onderblaadje

Een -zilveren Amsterdamse keur miniatuur kraantjeskan op onderblaadje
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 100,00 / € 150,00 -
297

zilveren Birmingham 3 dln theeserviesje

Een -zilveren Birmingham 3 dln theeserviesje - met dienblaadje, miniatuur
€ 80,00 / € 120,00 -
296

eiken 18e eeuws ladenmeubel Engels

Een -eiken 18e eeuws ladenmeubel Engels - 2 halve en 3 hele laden
€ 75,00 / € 125,00 -
295

kastanjehouten lage tafel Spaans

Een -kastanjehouten lage tafel Spaans - vroeg 19e eeuw ingekort met 3 laden
€ 75,00 / € 125,00 -
294

lederen relaxfauteuils op zware draaivoet, verstelbaar

Twee -lederen relaxfauteuils op zware draaivoet, verstelbaar
€ 100,00 / € 150,00 -
293

groot lot zeer divers Saksisch porselein Rauhensteiner porzelanfabrik Silesie Charlottenburg

Een -groot lot zeer divers Saksisch porselein Rauhensteiner porzelanfabrik Silesie Charlottenburg
€ 100,00 / € 150,00 -
292

eiken Drentse kast met getrapte Fries op bolpoten

Een -eiken Drentse kast met getrapte Fries op bolpoten
€ 150,00 / € 250,00 -
291

Gaiva blikken koekdoos met fruitstillevens in kleur

Een -Gaiva blikken koekdoos met fruitstillevens in kleur -rechthoekig
€ 20,00 / € 30,00 -
290

vliegengordijn met gebogen rail en stalen kettinglamellen

Een -vliegengordijn met gebogen rail en stalen kettinglamellen - (gedemonteerd)
€ 40,00 / € 60,00 -
289

Kundo bureau of tafelklok

Een -Kundo bureau of tafelklok
€ 30,00 / € 45,00 -
288

kwispedoor, Zenith polychroom Delfts met oor

Een -kwispedoor, Zenith polychroom Delfts met oor
€ 30,00 / € 45,00 -
287

kwispedoor, Makkumpolychroom aardewerk

Een -kwispedoor, Makkumpolychroom aardewerk - zeskant rand met contouren
€ 30,00 / € 45,00 -
286

iepenhouten el afgewerkt met koperen details

Een -iepenhouten el afgewerkt met koperen details - + esdoorn elegant wandelstokje met zilveren dopje
€ 40,00 / € 60,00 -
285

31 cm kraakporseleinen Wanli 1573/1619 schotel

Een -31 cm kraakporseleinen Wanli 1573/1619 schotel - met een centrum van vogel op rots in tuin (rep op 10 uur)
€ 150,00 / € 250,00 -
284

geslepen kristallen beschuitbus

Een -geslepen kristallen beschuitbus - + 2 geslepen vazen
€ 30,00 / € 45,00 -
283

Winterling Betty serviesdeel

Een -Winterling Betty serviesdeel - bestaande uit soepterrine, 2 diepe schalen met deksel, 3 vleesschalen, sauciere en botervloot
€ 10,00 / € 15,00 -
282

Regal quartz dameshorloge

Een -Regal quartz dameshorloge - kleur geel goud met 8 geslepen steentjes op schouder, gebruikt
€ 60,00 / € 100,00 -
281

Makkum schotel 1956/1681 gezinszorg

Een -Makkum schotel 1956/1681 gezinszorg - + achtkant Makkum bordje + Makkum kastkom
€ 15,00 / € 25,00 -
280

kristallen geslepen karaffen met stop

Drie -kristallen geslepen karaffen met stop - + kristallen vaas
€ 30,00 / € 45,00 -
279

batikschilderingen in lijsten gesigneerd onduidelijk, 20e eeuw

Drie -batikschilderingen in lijsten gesigneerd onduidelijk, 20e eeuw - Indonesiƫ ca 45x45 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
278

gecontourneerde spiegellijst noten

Een -gecontourneerde spiegellijst noten
€ 5,00 / € 10,00 -
277

Storm plakkaatverf op papier "landschap"

Een -Storm plakkaatverf op papier "landschap" - 31x41 cm gesigneerd L.O.

€ 40,00 / € 60,00 -