1334

euro vijfje in kaarten

Het -euro vijfje in kaarten - 14 stuks + 4 losse vijfjes
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 120,00 / € 200,00 -
1335

De geschiedenis der Koninklijke Gerritson

2 banden -De geschiedenis der Koninklijke Gerritson - uit 1932
€ 20,00 / € 30,00 -
1336

album 2004 China postzegels

Een -album 2004 China postzegels
€ 10,00 / € 15,00 -
1337

album postzegels va 19e eeuw Nederland

Een -album postzegels va 19e eeuw Nederland
€ 50,00 / € 75,00 -
1338

album postzegels Nederland

Een -album postzegels Nederland - 1987 t/m 2001 compleet
€ 50,00 / € 75,00 -
1339

mandje + insteekalbum postzegels Nederland divers

Een -mandje + insteekalbum postzegels Nederland divers
€ 15,00 / € 25,00 -
1346

Marrinam Walls

Acryl op board - Marrinam Walls - stadsgezicht, 60x90 cm gesign r.o.
€ 90,00 / € 150,00 -
1347

G dellen?"

Tekening "portret van een vrouw met hoofddoek" gesign - G dellen?" - 19x22,5 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
1349

koperen ketel met hengsel

Een -koperen ketel met hengsel - + 3 koperen schuimspanen + koperen beddenpan (5x)
€ 25,00 / € 40,00 -