1312

wandklok met harpslinger en staart

Een -wandklok met harpslinger en staart
€ 15,00 / € 25,00 -
1313

geslepen spiegel in rechthoekige goudkleurige lijst

Een -geslepen spiegel in rechthoekige goudkleurige lijst - 60x80 cm
€ 15,00 / € 25,00 -
1314

geelkoperen zakketel

Een -geelkoperen zakketel - bijzonder model
€ 15,00 / € 25,00 -
1315

jagerskruikje

Een -jagerskruikje - + verrekijker
€ 20,00 / € 30,00 -
1316

geslepen spiegel in vergulde lijst met kuif

Een -geslepen spiegel in vergulde lijst met kuif - 110x75 cm
€ 50,00 / € 75,00 -
1317

militaire putjesschep

Een -militaire putjesschep - + watertuit
€ 15,00 / € 25,00 -
1318

Packard Bell vintage monitor

Een -Packard Bell vintage monitor
€ 10,00 / € 15,00 -
1319

verzilverde rode wijnglas tafelstandaards

Drie -verzilverde rode wijnglas tafelstandaards - + grote pepermolen
€ 10,00 / € 15,00 -
1320

lot bronzen gewichten in aluminium kistje

Een -lot bronzen gewichten in aluminium kistje - (2 blokken)
€ 15,00 / € 25,00 -
1321

diverse olieverfschilderijen

Vijf -diverse olieverfschilderijen - 4 met lijst
€ 15,00 / € 25,00 -
1322

J Kelderman "haven met torentje"

Olieverf op doek -J Kelderman "haven met torentje" - ca 50x70 cm gesign R.O.
€ 60,00 / € 100,00 -
1323

krukjes

Drie -krukjes - 2 vierkant 1 rond chroom/kunstleer
€ 15,00 / € 25,00 -
1324

druk via "Galileo Galilei" met potlood R.O. (glas kaduuk)

Rosina Wachtmeister -druk via "Galileo Galilei" met potlood R.O. (glas kaduuk)
€ 20,00 / € 30,00 -
1325

mimiset opaline wit kunststof

Een -mimiset (3x) opaline wit kunststof
€ 20,00 / € 30,00 -
1326

div in lijst w.o. "het huwelijkscontract"

Vijfmaal -div in lijst w.o. "het huwelijkscontract"
€ 15,00 / € 25,00 -
1327

R Veermans "zeilboot op zee"

Olieverf op doek -R Veermans "zeilboot op zee" - 35x50 cm
€ 10,00 / € 15,00 -
1328

Petrus Hendrik Spijker 1905/1972 "palais de pepes en fort St andre, Avignon" achter glas in lijst

Aquarel 2x-Petrus Hendrik Spijker 1905/1972 "palais de pepes en fort St andre, Avignon" achter glas in lijst
€ 60,00 / € 100,00 -
1329

div afbeeldingen in lijst o.a. Klimt Gustaf

Drie -div afbeeldingen in lijst o.a. Klimt Gustaf
€ 15,00 / € 25,00 -
1330

30 aquarellen; uit de nlp van Joan van Steijn" 1924/1998

Circa -30 aquarellen; uit de nlp van Joan van Steijn" 1924/1998 - Bloemendaalse school in 2 dozen
€ 50,00 / € 75,00 -
1331

J Pool "meertje in bosrijk landschap"

Olieverf op doek -J Pool "meertje in bosrijk landschap" - 30x40 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
1332

onbekende meester "stad in de nevel"

Olieverfschilderij -onbekende meester "stad in de nevel" - 40x50 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
1333

doos met ca 10 div in lijst

Een -doos met ca 10 div in lijst - o.a. ets, aquarellen , litho, olieverf
€ 15,00 / € 25,00 -
1334

teddyberen op leeftijd

Drie -teddyberen op leeftijd
€ 20,00 / € 30,00 -
1335

lot stripboeken ed.

Groot -lot stripboeken ed. - o.a. Donald Duck va 1953
€ 15,00 / € 25,00 -
1336

lot lp's

Een -lot lp's
€ 15,00 / € 25,00 -