95

streekbroche

Een -geel gouden streekbroche - ca 2,6 gr

Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 80,00 / € 120,00 -
190

mahonie 3 laden commode

Een -mahonie 3 laden commode - met brons beslag empire
€ 90,00 / € 150,00 -
548

biedermeier mahonie 2 deurs linnenkast

Een -biedermeier mahonie 2 deurs linnenkast - 19e eeuw
€ 90,00 / € 150,00 -
1345

gouden brilletje

Een -gouden brilletje - ca 4 gr zonder keur
€ 90,00 / € 150,00 -
745

staande olielamp

Een -messing staande olielamp - 19e eeuw

€ 90,00 / € 150,00 -
7

Leolux lederen fauteuil met voetenbankje

Een -Leolux lederen fauteuil met voetenbankje
€ 100,00 / € 150,00 -
8

wit gouden ring

Een -wit gouden ring - met 2 robijntjes en 3 briljantjes
€ 100,00 / € 150,00 -
11

Thanga Nepal

Een -Thanga Nepal- zeer gedetailleerd en perfecte conditie

€ 100,00 / € 150,00 -
27

porseleinen "tamboer" drummer first foot guards, Dresden

Een -porseleinen "tamboer" drummer first foot guards, Dresden - H 30 cm
€ 100,00 / € 150,00 -
50

tegeltableau met polychroom Delftse tegels

Een -tegeltableau met polychroom Delftse tegels - met muzikantendecor

€ 100,00 / € 150,00 -
66

25x17 cm onbekende meester

Hollandse school "stilleven met bronzen herderinnetje" - 25x17 cm onbekende meester

€ 100,00 / € 150,00 -
71

Wedgwood meer dan 100 delen serviesgoed

Lot -Wedgwood meer dan 100 delen serviesgoed

€ 100,00 / € 150,00 -
73

uniek glaskunstobject door; Andrej Jacab,in1997 kristallen figuur massief

Een -uniek glaskunstobject door; Andrej Jacab,in1997 kristallen figuur massief - in de kleur oivein hoog 19,5 cm w 9cm en diep 6cm gesigneerd Jakab 97 (beschadigd)

€ 100,00 / € 150,00 -
75

door Andrej Jacab in 1998, geslepen en gepolijst massief kristallen sculptuur

Unica ;-door Andrej Jacab in 1998, geslepen en gepolijst massief kristallen sculptuur - in de kleur olivijn gesigneerd Jakab 98.hoog 28 breed 8 en diep 7,5 cm (beschadigd)
€ 100,00 / € 150,00 -
82

Ming dynasty 14/17e eeuw China 2 terra cotta figurines

Een -Ming dynasty 14/17e eeuw China 2 terra cotta figurines - groene glazuur, H 20 cm
€ 100,00 / € 150,00 -
83

Een -Ming dynasty 14/17e eeuw China 2 terra cotta figurines - groene glazuur, H 19 cm
€ 100,00 / € 150,00 -
84

Chinese polychroom aardewerk schotel

Een -Chinese polychroom aardewerk schotel - met draakdecor in reliƫf, 18/19e eeuw W 38,5 cm
€ 100,00 / € 150,00 -

Chinees porseleinen gekleurde borden met 6 merk

Vier -Chinees porseleinen gekleurde borden met 6 merk - Cuangxu 1875/1908, 1 bord gelijmd
€ 100,00 / € 150,00 -
126

antiek Delftse blauw aardewerk pauwenschotel

Een -antiek Delftse blauw aardewerk pauwenschotel - W 34 cm
€ 100,00 / € 150,00 -
140

porseleinen 19e eeuwse figurine

Een -porseleinen 19e eeuwse figurine - gekroonde N gemerkt (pink en staartpuntje)
€ 100,00 / € 150,00 -
150

4slag granaten armbandje met fraai geel gouden slot

Een -4slag granaten armbandje met fraai geel gouden slot
€ 100,00 / € 150,00 -
180

porseleinen 8

Een -porseleinen 8-kantige Chinese vleesschotel -30x38 cm Nanking ca. 1820
€ 100,00 / € 150,00 -
209

stolp met opgezette vogels

Een -stolp met opgezette vogels
€ 100,00 / € 150,00 -
214

uitgebreid kristallen drinkservies geslepen

Zeer -uitgebreid kristallen drinkservies geslepen - best uit champagneglazen, bordeaux en bourgogneglazen, whisky en bierglazen, port/sherry meer dan 50 delen

€ 100,00 / € 150,00 -
216

ovale 14 k geel gouden hanger met 4 diamantjes en een camee

Een -ovale 14 k geel gouden hanger met 4 diamantjes en een camee - ca 4,4 gr
€ 100,00 / € 150,00 -