432

J van Vuuren; olieverfschilderij

Een -J van Vuuren; olieverfschilderij - 40x50 cm "Dorpsstraatje met huizen" gesign. R.O.
€ 75,00 / € 125,00 -
662

halve viool met strijkstok in koffer als nw

Een -halve viool met strijkstok in koffer als nw
€ 75,00 / € 125,00 -
704

zilveren 835/1000 ajour bridgekaarthouder

Een -zilveren 835/1000 ajour bridgekaarthouder - staande op handen met kaarten
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 75,00 / € 125,00 -
709

comtoise klok met slinger en gewichten

Een -comtoise klok met slinger en gewichten - Frankrijk 19e eeuw
€ 75,00 / € 125,00 -
719

vintage chroom 70er jaren plafondspots met rail

Drie -vintage chroom 70er jaren plafondspots met rail - + idem wandspot
€ 75,00 / € 125,00 -
1072

zwart kalfslederen draaifauteuil op ronde voet

Een -zwart kalfslederen draaifauteuil op ronde voet
€ 75,00 / € 125,00 -
1073

zwart kalfslederen draaifauteuil op stalen stervoet met arm leuningen

Een -zwart kalfslederen draaifauteuil op stalen stervoet met arm leuningen (schaafje)
€ 75,00 / € 125,00 -
1173

antieke koperen ronde pannen waarvan 2 met hengsel

Drie -antieke koperen ronde pannen waarvan 2 met hengsel
€ 75,00 / € 125,00 -
1278

nieuwe kaart van het Hoogheemraadschap van Rijnland aldmede van het Waterschap van Woerden

Een -nieuwe kaart van het Hoogheemraadschap van Rijnland aldmede van het Waterschap van Woerden - ca 33x38 cm in lijst
€ 75,00 / € 125,00 -
1371

Friese staartklok

Een -Friese staartklok - (poppen manco) klein model
€ 75,00 / € 125,00 -
55

Franse comtoiseklok met harpslinger

Een -Franse comtoiseklok met harpslinger

€ 75,00 / € 125,00 -
30

Fred Brouwer; olieverfschilderij

Een -Fred Brouwer; olieverfschilderij - "bloemen in 50er jaren vaas" 25x35 cm gesign R.O.
€ 80,00 / € 120,00 -
35

Perzisch tapijt "Bochara"

Een -Perzisch tapijt "Bochara" - 140x200 cm
€ 80,00 / € 120,00 -
48

vintage ; Pols Potten, lamp met 2 tulp kappen

Een -vintage ; Pols Potten, lamp met 2 tulp kappen - geel en rood en metalen stammen en voet, 20e eeuw
€ 80,00 / € 120,00 -
54

Tichelaar, Makkum aardewerk met bloemen in cirkels op zwart fond gedecoreerde vierkante theebus met deksel

Een -Tichelaar, Makkum aardewerk met bloemen in cirkels op zwart fond gedecoreerde vierkante theebus met deksel
€ 80,00 / € 120,00 -
96

celadon baluster vaas met deksel

Een -celadon baluster vaas met deksel - (deksel gelijmd)
€ 80,00 / € 120,00 -
151

Delflands 15e stuk; ets uit de atlas van Nicolaas en Jacob Keuikius, 1712

Een -Delflands 15e stuk; ets uit de atlas van Nicolaas en Jacob Keuikius, 1712 - afm. 50x58 cm
€ 80,00 / € 120,00 -
197

Therese van Hall "moeder met kind"

Een -Therese van Hall "moeder met kind"- ca 50 cm gemerkt T.V.H. sign (div chip)
€ 80,00 / € 120,00 -
200

design chroom lederen zadelkrukken

Vier -design chroom lederen zadelkrukken - gebruikte staat
€ 80,00 / € 120,00 -
201

eiken salontafel

Een eiken salontafel met 2 door en door laden met geheime vakjes - ca 1900

€ 80,00 / € 120,00 -
203

ca 72 cm hoog satinwood beeld van een visarend met onwaarschijnlijk vrolijke buit

Een -ca 72 cm hoog satinwood beeld van een visarend met onwaarschijnlijk vrolijke buit - Indonesiƫ
€ 80,00 / € 120,00 -
266

Rauhensteiner porzelanfabrik Saksisch porseleinen koffiekan

Een -Rauhensteiner porzelanfabrik Saksisch porseleinen koffiekan - + rond gebaksplateau op voet
€ 80,00 / € 120,00 -
297

zilveren Birmingham 3 dln theeserviesje

Een -zilveren Birmingham 3 dln theeserviesje - met dienblaadje, miniatuur
€ 80,00 / € 120,00 -
353

bord

Royal Delft experimentele afdeling; -bord- W23 cm met modern blauw decor gemerkt + idem vaas H26 cm (chipjes hals)
€ 80,00 / € 120,00 -
355

19e eeuwse eikenhouten stoof met zeer fraai Fries snijwerk

Een -19e eeuwse eikenhouten stoof met zeer fraai Fries snijwerk - gedateerd 1819, onderdelen moeten gemonteerd
€ 80,00 / € 120,00 -