zwart bureaulampje Artimede

Een -zwart bureaulampje Artimede
€ 20,00 / € 30,00 -
226

chiffonnière met 6 laden

Een -chiffonnière met 6 laden - eind 19e eeuw Hollands biedermeier
€ 120,00 / € 200,00 -
295

wassen beeld H Franciscus met kind

Een -wassen beeld H Franciscus met kind - onder stolp
€ 75,00 / € 125,00 -
392

lot fotoapparatuur o.a. Nikon FM 2

Mooi -lot fotoapparatuur o.a. Nikon FM 2 - Sigma DL macro , Agfa Billy enz. enz.
€ 100,00 / € 150,00 -
475

scandesign vintage eetkamerstoelen

Zes -scandesign vintage eetkamerstoelen - teakhout met skai
€ 120,00 / € 200,00 -
497

Iran tapijt

Een -Iran tapijt - 160x240 ca
€ 60,00 / € 100,00 -
641

Martien Visser spectrum dressoir

Een -Martien Visser spectrum dressoir - zwart/wit hout staal (gebruikssporen)
€ 200,00 / € 300,00 -
659

eiken huiskapel met wit gelakt Mariabeeldje

Een -eiken huiskapel met wit gelakt Mariabeeldje - 18/19e eeuw huisaltaartje kantelfront
€ 50,00 / € 75,00 -
684

portret van ene heer met zwarte mantel

Een -portret van ene heer met zwarte mantel - olieverf op doek (verdoekt) 64x76 cm niet gesigneerd
€ 120,00 / € 200,00 -
689

div degens/rapieren

Drie -div degens/rapieren - 18e eeuw div manco's
€ 75,00 / € 125,00 -
737

Brussels porselein ca 30 dln ontbijt/koffie/theeserviesdeel

Een -Brussels porselein ca 30 dln ontbijt/koffie/theeserviesdeel - in empirestijl met decor in goud
€ 100,00 / € 150,00 -
759

kledingrek met bontjassen + dames en herengarderobe

Heel -kledingrek met bontjassen + dames en herengarderobe
Kleding & bont
€ 100,00 / € 150,00 -
781

houten vergulde bedombouw met 2 manshoge kandelaren als lampvoet

Een -houten vergulde bedombouw met 2 manshoge kandelaren als lampvoet - alles in Lodewijk 15e stijl (lot)
€ 100,00 / € 150,00 -
810

Kristallen glasservies met handgeslepen tafereel

32 delen -Kristallen glasservies met handgeslepen tafereel - over jacht op elk glas, toegevoegd 6 champagne flûtes blank met
€ 60,00 / € 100,00 -
867

Cornelo racefiets, rood

Een -Cornelo racefiets, rood
€ 60,00 / € 100,00 -
923

litho gesigneerd met potlood en eigen druk

Anton Heijboer -litho gesigneerd met potlood en eigen druk
€ 120,00 / € 200,00 -
969

nikkel dienblad vol div o.a. tin

Ovaal -nikkel dienblad vol div o.a. tin
€ 15,00 / € 25,00 -
1018

opgezette duif onder stolp

Een -opgezette duif onder stolp
€ 75,00 / € 125,00 -
1122

vintage

Een Base sofa, spectrum design bang - vintage (gebruikssporen)
€ 150,00 / € 250,00 -
1232

zwarte lattenbank

Een -zwarte lattenbank (tuinbank)
€ 30,00 / € 45,00 -
1298

pathophfoon op uniek muziek/platen kastje

Een -pathophfoon op uniek muziek/platen kastje - met jalousie en platen
€ 100,00 / € 150,00 -
1399

vintage ronde design bijzettafeltjes

Twee -vintage ronde design bijzettafeltjes - glas/kunststof
€ 20,00 / € 30,00 -
1427

zwart en rood marmeren 3 delig klokkenstel

Een -zwart en rood marmeren 3 delig klokkenstel
€ 60,00 / € 100,00 -
643

tafelklok

Een -goudvergulde Franse 19e eeuwse tafelklok

€ 120,00 / € 200,00 -
167

2 blauwe tegels

Porceleine fles -2 blauwe tegels - 1x rep naar Lois Apol en Du Chatel
€ 80,00 / € 120,00 -