1180

noten rechthoekige tafel met T regel en 4 poot

Een -noten rechthoekige tafel met T regel en 4 poot
€ 40,00 / € 60,00 € 0,00
1181

verkoperde staande lampvoet op 3 poot met vogeldecor en tussenblad

Een -verkoperde staande lampvoet op 3 poot met vogeldecor en tussenblad
€ 30,00 / € 45,00 € 0,00
1182

antieke koperen 19e eeuwse kandelaren

Twee -antieke koperen 19e eeuwse kandelaren - met resten zilverbad , op rond basement + houten crucifix 17e eeuw
€ 50,00 / € 75,00 € 0,00
1183

geuzeschildering op tegel

Een -geuzeschildering op tegel - 19e eeuw (tegel ca 60x30 cm met barst)
€ 25,00 / € 40,00 € 0,00
1184

lot lp's';

Mooi - lot lp's';
€ 20,00 / € 30,00 € 0,00
1185

15/99 gesign onduidelijk r.o.

Kleuretsje in lijst - 15/99 gesign onduidelijk r.o.
€ 10,00 / € 15,00 € 0,00
1186

twee kleurendruk in lijst

Corneille - twee kleurendruk in lijst - gesign in de plaat
€ 40,00 / € 60,00 € 0,00
1187

wortelnoten rond serretafeltje

Een -wortelnoten rond serretafeltje - met gecontourneerd blad en onderblaadje op kruisregel tussen 4 bolklauwpoten
€ 20,00 / € 30,00 € 0,00
1188

Delfts tegeltableau

Zesslag -Delfts tegeltableau - "naar Blommers"
€ 40,00 / € 60,00 € 0,00
1189

150 ansichten in 2 mappen

Circa -150 ansichten in 2 mappen
€ 7,00 / € 15,00 € 0,00
1190

bronzen herdenkingspenning patron Hongarije

Een -bronzen herdenkingspenning patron Hongarije - 1545 1688 W 70 mm
€ 25,00 / € 40,00 € 0,00
1191

litho Arjen de Haan

Een -litho Arjen de Haan - "vogel" in lijst
€ 20,00 / € 30,00 € 0,00
1192

beneden wettelijk gehalte zilveren spitoon op klauwpootjes met greep en deksel

Een -beneden wettelijk gehalte zilveren spitoon op klauwpootjes met greep en deksel - met interieur, ca 625 gr
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 60,00 / € 100,00 € 0,00
1193

verzameling Elvis lp's

Mooie -verzameling Elvis lp's - in koffer + doos div Elvis
€ 30,00 / € 45,00 € 0,00
1194

lot Beatles boeken, platen enz.

Een -lot Beatles boeken, platen enz.
€ 30,00 / € 45,00 € 0,00
1195

afb Beatles (1 spiegel

Tweemaal -afb Beatles (1 spiegel - + Elvis puzzel + olieverf op paneel (4x) samen met verhuisdoos vol div
€ 15,00 / € 25,00 € 0,00
1196

lot lp's divers

Een -lot lp's divers
€ 15,00 / € 25,00 € 0,00
1197

Indonesiƫ, niet gesigneerd

Olieverf op linnen -Indonesiƫ, niet gesigneerd
€ 20,00 / € 30,00 € 0,00
1198

"John Lennon" druk

Herman Brood - "John Lennon" druk - gesign in de plaat
€ 40,00 / € 60,00 € 0,00
1199

eiken laag plantentafeltje

Een -eiken laag plantentafeltje
€ 2,00 / € 4,00 € 0,00
1200

fraaie Engelse Greenwich London wandklok

Zeer -fraaie Engelse Greenwich London wandklok - met slinger, koperen wijzerplaat en gewichten
€ 40,00 / € 60,00 € 0,00
1201

mahonie empirestijl lage kast

Een -mahonie empirestijl lage kast - met 2 deuren en 1 lade
€ 40,00 / € 60,00 € 0,00
1202

eiken kist op 4 poten

Een -eiken kist op 4 poten - gepend met handgesmeed ijzerwerk
€ 60,00 / € 100,00 € 0,00
1203

goudlak Japanse kop en schotels

Zes -goudlak Japanse kop en schotels - op fraai dienblad, Japan 20e eeuw
€ 10,00 / € 15,00 € 0,00
1204

goudlak kom met onderschotel

Een -goudlak kom met onderschotel - + 6 mokkakopje en schotels, laat 20e eeuw
€ 10,00 / € 15,00 € 0,00