1084

tinnen nachtspiegel

Een -tinnen nachtspiegel - + tinnen aardappelschotel 19e eeuws Hollands I.F.S. Schuttles en engel en roos
€ 60,00 / € 100,00 -
1164

antieke mahonie stoeltjes

Zes -antieke mahonie stoeltjes- met te herstellen pitriet gevlochten zittingen
€ 60,00 / € 90,00 -
1197

Van de Heg design chroom tafellamp met lamellen op ronde voet

Een -Van de Heg design chroom tafellamp met lamellen op ronde voet
€ 60,00 / € 100,00 -
1200

chroom design kapstok vrijstaand

Een -chroom design kapstok vrijstaand
€ 60,00 / € 100,00 -
1250

"Ducatis Limburg Amstelo dami" Henriia Hondu

Een -"Ducatis Limburg Amstelo dami" Henriia Hondu - 39x49 cm, kaart in lijst (glas kapot)
€ 60,00 / € 100,00 -
1288

noten 2 deurs vertico boekenkastje met glas in lood ruitjes en lade onder blad

Een -noten 2 deurs vertico boekenkastje met glas in lood ruitjes en lade onder blad
€ 60,00 / € 100,00 -
1317

opticaprenten in lijsten

Twee -opticaprenten in lijsten
€ 60,00 / € 100,00 -
1355

eendeurs eiken hoekkast

Een -eendeurs eiken hoekkast
€ 60,00 / € 100,00 -
1361

tabaksdoosjes met dorp en Holl. Tafereel + 2 zeer fraai gegraveerde koperen dozen

Twee -tabaksdoosjes met dorp en Holl. Tafereel + 2 zeer fraai gegraveerde koperen dozen
€ 60,00 / € 100,00 -
1367

houten snijwerk "liggend rund"

Een -houten snijwerk "liggend rund"
€ 60,00 / € 100,00 -
1371

Chinese borduurwerken in lijst "vogels"

Twee -Chinese borduurwerken in lijst "vogels" - 45x55 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
1376

worteldoek van bijzondere patroon en afmeting

Een -worteldoek van bijzondere patroon en afmeting - 350x150 cm 19/20e eeuw Indonesiƫ
€ 60,00 / € 100,00 -
1380

Twee litho's

Twee litho's 50x65 cm in kleur gesign l.o. beide onleesbaar

€ 60,00 / € 90,00 -
1426

van der Steene schilderij olieverf 80x100 cm "boerenwoning en molen in de sneeuw"

Een -van der Steene schilderij olieverf 80x100 cm "boerenwoning en molen in de sneeuw" - gesign R.O.
€ 60,00 / € 100,00 -
1427

H Kommer of Kummer onduidelijk gesign. Olieverf op doek "botters op zee"

Een -H Kommer of Kummer onduidelijk gesign. Olieverf op doek "botters op zee" - 55x75 cm in fraaie lijst (doek matig/slechte staat)
€ 60,00 / € 100,00 -
1444

notenhouten dressoir met 4 deuren en 1 lade

Een -notenhouten dressoir met 4 deuren en 1 lade
€ 60,00 / € 100,00 -
1478

met snijwerk versierde eiken gepaneelde 4 deurs servies of zilverkast

Een -met snijwerk versierde eiken gepaneelde 4 deurs servies of zilverkast
€ 60,00 / € 100,00 -
1500

kip met kuikens en duiven, olieverf op doek

Een -kip met kuikens en duiven, olieverf op doek - gesign. R.O. 50x70 cm 20e eeuw
€ 60,00 / € 100,00 -
1518

polshorloge met hagedis lederen bandje

Een -polshorloge met hagedis lederen bandje - Patrick Arnaud
€ 60,00 / € 100,00 -
2071

chroom afzetpalen

Zesmaal -chroom afzetpalen
€ 60,00 / € 100,00 -
2072

eikenhouten eendeurskast met glazen ruitjes in boogdeur

Een -eikenhouten eendeurskast met glazen ruitjes in boogdeur
€ 60,00 / € 100,00 -
2142

3deurs buffetkast mahonie

Een -3deurs buffetkast mahonie
€ 60,00 / € 100,00 -
200

portret olieverf Indonesische school

Een -portret olieverf Indonesische school - onduidelijk gesigneerd 50x70 cm
€ 70,00 / € 150,00 -
271

H. van Tankeren; olieverf op paneel "kippen met haan in de stal"

Een -H. van Tankeren; olieverf op paneel "kippen met haan in de stal" - 20x25 cm
€ 70,00 / € 150,00 -
342

klein model staartklokje in eiken kast met maanaanduiding

Een -klein model staartklokje in eiken kast met maanaanduiding
€ 70,00 / € 100,00 -