1012

zilveren lepelvaasje met 2 suikerschepjes en 1 lepel

Een -zilveren lepelvaasje met 2 suikerschepjes en 1 lepel - theezeefje, servet en vingerdoekringen, 3 ronde bakjes met oud Holl. Tafereel, alles 835/1000 zilver, ca 300 gr
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 60,00 / € 100,00 -
1016

€ 60,00 / € 100,00 -
1031

dozijn zilveren (zwaardje v Kempen) vla lepeltjes in origineel doosje

Een -dozijn zilveren (zwaardje v Kempen) vla lepeltjes in origineel doosje
€ 60,00 / € 100,00 -
1036

houten zeer fraai met parelmoer ingelegde kist

Een -houten zeer fraai met parelmoer ingelegde kist
€ 60,00 / € 100,00 -
1052

20 polshorloges meest vintage

Circa -20 polshorloges meest vintage (doos)
€ 60,00 / € 100,00 -
1054

brons penningen 200 jaar 's rijks artillerie inrichtingen

Een -brons penningen 200 jaar 's rijks artillerie inrichtingen
€ 60,00 / € 100,00 -
1086

Indonesische koloniale kamferkist met fraai snijwerkversiering

Een -Indonesische koloniale kamferkist met fraai snijwerkversiering
€ 60,00 / € 100,00 -
1092

koperen brassero met hoge bewerkte deksel op pootjes met danseres in top

Een -koperen brassero met hoge bewerkte deksel op pootjes met danseres in top
€ 60,00 / € 100,00 -
1276

messing art deco hanglamp met stoffering

Een -messing art deco hanglamp met stoffering
€ 60,00 / € 100,00 -
1316

zilveren leeuwendaalder 1644

Een -zilveren leeuwendaalder 1644 - ca 27 gr contidens dno movent vr. diam ca 40 mm
€ 60,00 / € 100,00 -
1322

album vol munten o.a. zilveren

Een -album vol munten o.a. zilveren
€ 60,00 / € 100,00 -
1340

antiek zilveren Holl. Glad groenteserveerbestek, van Kempen

Een -antiek zilveren Holl. Glad groenteserveerbestek, van Kempen
€ 60,00 / € 100,00 -
1382

zeer decoratief dek gemaakt van diverse echte huiden

Een -zeer decoratief dek gemaakt van diverse echte huiden
€ 60,00 / € 100,00 -
1500

kip met kuikens en duiven, olieverf op doek

Een -kip met kuikens en duiven, olieverf op doek - gesign. R.O. 50x70 cm 20e eeuw
€ 60,00 / € 100,00 -
229

Een -ca 35 cm celadon groene vaas - niet gemerkt

€ 60,00 / € 100,00 -
24

mahonie cilinderbureau

Een -mahonie cilinderbureau - met 2 hele en 3 een/derde laden, 19e eeuw

€ 60,00 / € 100,00 -
227

Franse comtoiseklok met bloemplaat en lierslinger

Een -Franse comtoiseklok met bloemplaat en lierslinger - 19e eeuw

€ 70,00 / € 100,00 -
316

zilveren beursbeugel met 2 gekroonde hoofden en 2x2 staande putty's aan weerszijden beugel

Een -zilveren beursbeugel met 2 gekroonde hoofden en 2x2 staande putty's aan weerszijden beugel
€ 70,00 / € 100,00 -
732

comtoiseklok Frans

Een -comtoiseklok Frans - 19e eeuw
€ 70,00 / € 150,00 -
858

zilveren schuitvormig bonbonmandje

Een -zilveren schuitvormig bonbonmandje - ajour gezaagd met parelrandje ca 90 gr
€ 70,00 / € 150,00 -
145

blauw en wit Chinees porseleinen borden

Drie -blauw en wit Chinees porseleinen borden - 18e eeuw met ene vaasdecor W 22,5 cm, bruine randen (1x haarlijn, schade centrum en rand centrum bord)
€ 75,00 / € 125,00 -
162

18e eeuws Chinees porseleinen bord met een decor van 4 gouden vissen

Een -18e eeuws Chinees porseleinen bord met een decor van 4 gouden vissen - randknabbels en haarlijn
€ 75,00 / € 125,00 -
185

porseleinen figurine "moeder met kind"

Een -porseleinen figurine "moeder met kind" - H 20 cm gemerkt K.V.E. Karel Ens 1900/1919

€ 75,00 / € 125,00 -
295

kastanjehouten lage tafel Spaans

Een -kastanjehouten lage tafel Spaans - vroeg 19e eeuw ingekort met 3 laden
€ 75,00 / € 125,00 -
296

eiken 18e eeuws ladenmeubel Engels

Een -eiken 18e eeuws ladenmeubel Engels - 2 halve en 3 hele laden
€ 75,00 / € 125,00 -