1515

litho kieviten in de sneeuw

Kieviten in de sneeuw litho 128/220 gesign R.O.

€ 15,00 / € 25,00 -
1517

steendruk van een loopvogel

1e eeuwse -steendruk van een loopvogel
€ 15,00 / € 25,00 -
1522

bronzen kievit

Vernikkelde -bronzen kievit - H 30 cm
€ 75,00 / € 125,00 -
1523

houten stoofjes

Twee -houten stoofjes
€ 10,00 / € 15,00 -
1527

bronzen hangolielamp met majolica reservoir

Grote -bronzen hangolielamp met majolica reservoir
€ 50,00 / € 75,00 -
1534

Davenport mahonie

Een -Davenport mahonie -
€ 60,00 / € 100,00 -
1535

schappen rekje

Mahonie -schappen rekje
€ 20,00 / € 30,00 -
1536

pokastje met ovaal spiegeltje

Mahonie -pokastje met ovaal spiegeltje
€ 20,00 / € 30,00 -
1543

bronzen kieviten

Twee kleine -bronzen kieviten - 1x de Swaen en 1x Judith Braun
€ 20,00 / € 30,00 -
1544

houten sculptuur van een kievit

Polychroom -houten sculptuur van een kievit - met bronzen kop en poten, gesigneerd onduidelijk H 23 cm ca
€ 40,00 / € 60,00 -
1545

antimony beeld van een opvliegende kievit

A Arson -antimony beeld van een opvliegende kievit - H 38 cm op ovaal zwart houten voet gesigneerd
€ 300,00 / € 450,00 -
1553

porseleinen figurine van een kievit

Grafenthal - porseleinen figurine van een kievit - H 18 cm
€ 15,00 / € 25,00 -
1559

figurine van een kievit

Aardewerk -figurine van een kievit - Deet Kraay Texel, H 15 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
1560

figurine van een kievit

Aardewerk -figurine van een kievit - gesign Irene Maas en 1998, H 12 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
1564

houten kievit figuur

Antiek -houten kievit figuur
€ 20,00 / € 30,00 -
1565

terrine met kievit als deksel

Delfts blauwe -terrine met kievit als deksel - 17/18 eeuw (gekramde barts in de bodem)
€ 120,00 / € 250,00 -
1566

kievit Italiaans 19e eeuws aardewerk

Een -kievit Italiaans 19e eeuws aardewerk - H 24 cm (snavelchip)
€ 10,00 / € 15,00 -
1567

2 figurines van een kievit

Kaiser porselein -2 figurines van een kievit - no 6623
€ 30,00 / € 45,00 -
1570

pubklok regulateur

Een - pubklok regulateur
€ 15,00 / € 25,00 -
1571

Franse Westminster

Een - Franse Westminster
€ 15,00 / € 25,00 -
1573

regulateur

€ 15,00 / € 25,00 -
1577

figurine van een kievit

Teviotdale handmade Hawick Scotland -figurine van een kievit - H 17 cm
€ 10,00 / € 15,00 -
1581

wandschotel met herbergtafereel

Koperen -wandschotel met herbergtafereel - 55 cm
€ 5,00 / € 10,00 -
1584

figurine van een kievit

Beswick -figurine van een kievit - H 14 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
1586

figurine van een kievit

€ 20,00 / € 30,00 -