Logo

Catalogus

Nummer   Naam Verwachte opbrengst Huidig bod
1250

gecontourneerde 800x1000 zilveren schaaltje

Een -gecontourneerde 800x1000 zilveren schaaltje - op 3 voetjes W ca 18 cm
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 20,00 / € 30,00 -
1251

Japans ca 12 delig theeserviesje

Een -Japans ca 12 delig theeserviesje - + gemberpot (deksel rep) + 6 goud gerande witte kop en schotel op kerfsnede blad
Porselein, aardewerk & steengoed
€ 50,00 / € 75,00 -
1252

lot blauw steengoed potten voor Jan Hagelslag met deksel

Een -lot blauw steengoed potten voor Jan Hagelslag met deksel - + 2 zoutvaatjes + stroopkannetje
Porselein, aardewerk & steengoed
€ 15,00 / € 25,00 -
1253

Delfts polychroom ei serveerschaal met 6 eierdopjes

Een -Delfts polychroom ei serveerschaal met 6 eierdopjes
Porselein, aardewerk & steengoed
€ 15,00 / € 25,00 -
1254

aardewerk vergiet met groen glazuur

Antiek -aardewerk vergiet met groen glazuur - + Arts en Crafts kandelaar
Porselein, aardewerk & steengoed
€ 20,00 / € 30,00 -
1255

Bohem by Kartell with Starck gemerkte kunststof kruk. Blauw

Een -Bohem by Kartell with Starck gemerkte kunststof kruk. Blauw - H 45 cm
Divers
€ 200,00 / € 300,00 -
1256

dekselvazen H 35 cm

Drie -dekselvazen H 35 cm - + 2 stelvazen H 30 cm, 5 delig Delfts blauw kaststel AK gemerkt porselein
Porselein, aardewerk & steengoed
€ 30,00 / € 45,00 -
1257

doopjurken

Twee -doopjurken - + babyweegschaal
Tapijten & kleden
€ 20,00 / € 30,00 -
1258

art deco puddingvorm aardewerk

Tweemaal -art deco puddingvorm aardewerk - + aardewerk bierpul
Porselein, aardewerk & steengoed
€ 10,00 / € 15,00 -
1259

wortelnoten lepeldoosje op ivoren pootjes

Een -wortelnoten lepeldoosje op ivoren pootjes
Divers
€ 20,00 / € 30,00 -
1260

porseleinen dekseldoosje

Tweemaal -porseleinen dekseldoosje - 1x Meissen
Porselein, aardewerk & steengoed
€ 20,00 / € 30,00 -
1261

gesign onduidelijk r.o.. "molen aan rivier"

Olieverf op doek ca 40c50 cm -gesign onduidelijk r.o.. "molen aan rivier"
Schilderijen en werk op papier
€ 200,00 / € 300,00 -
1262

gevlochten wasmand met deksel

Een -gevlochten wasmand met deksel
Divers
€ 5,00 / € 10,00 -
1263

houten bureaustoel op 5 poot met wieltjes

Een -houten bureaustoel op 5 poot met wieltjes
Meubels & lampen
€ 10,00 / € 15,00 -
1264

houten bureaustoel op 5 poot met wieltjes

Een -houten bureaustoel op 5 poot met wieltjes
Meubels & lampen
€ 10,00 / € 15,00 -
1265

noten voltaire met velours bekleding

Een -noten voltaire met velours bekleding
Meubels & lampen
€ 30,00 / € 45,00 -
1266

"kerk met 2 torens"

Ets -"kerk met 2 torens" - onbek mstr
Schilderijen en werk op papier
€ 10,00 / € 15,00 -
1267

eiken armstoel met velours bekleding

Een -eiken armstoel met velours bekleding
Meubels & lampen
€ 20,00 / € 30,00 -
1268

carte des Pays Bas catholiques

Een -carte des Pays Bas catholiques - kaart in lijst
Schilderijen en werk op papier
€ 15,00 / € 25,00 -
1269

art deco chroom tafeltje

Een -art deco chroom tafeltje - rooktafel
Meubels & lampen
€ 25,00 / € 40,00 -
1270

eikenhouten ronde eettafel barokstijl

Een -eikenhouten ronde eettafel barokstijl - met 4 stoelen
Meubels & lampen
€ 60,00 / € 100,00 -
1271

grenen tafel met extension

Rustieke -grenen tafel met extension - origineel blad ca 80 cm dit ca 1x1,6 cm
Meubels & lampen
€ 30,00 / € 45,00 -
1272

grenen keukenkabinet

Fraai -grenen keukenkabinet - met 6 laden en 2 deuren
Meubels & lampen
€ 120,00 / € 200,00 -
1273

eiken dekenkist 4 panelen

Een -eiken dekenkist 4 panelen - in gestoken lijsten met smeedijzeren beslag
Meubels & lampen
€ 200,00 / € 300,00 -
1274

dekenkist met vlakke deksel

Een -dekenkist met vlakke deksel - smeedijzer beslag, eiken met snijwerk in font
Meubels & lampen
€ 80,00 / € 120,00 -
Federatie van Taxateurs Makelaars Veilinghouders in Roerende Zaken
Register veilinghouder