376

plaatjesalbum

Een -plaatjesalbum- oud Hollandse en moderne meesters Stearine Kaarsen fabriek Gouda met 43 plaatjes achter vloeipapier
€ 10,00 / € 15,00 -
949

plaatjesalbums Jac. P. Thijssen e.a.

Vijf -plaatjesalbums Jac. P. Thijssen e.a. - toegevoegd Rien Poortvliet "te hooi en te gras"
€ 5,00 / € 10,00 -
1285

Plaisirs champétres, prent in lijst

Een -Plaisirs champétres, prent in lijst
€ 10,00 / € 15,00 -
388

planten potten

Drie grote -planten potten-
€ 20,00 / € 40,00 -
2138

plattebuiskachel geëmailleerd

Een -plattebuiskachel geëmailleerd
€ 50,00 / € 75,00 -
478

plattegrond tekening van de kerk op het rode plein in Moskou

Een -plattegrond tekening van de kerk op het rode plein in Moskou - 95x95 cm
€ 10,00 / € 15,00 -
959

politie midden en west Brabant opschrift figurine "uil"

Een -politie midden en west Brabant opschrift figurine "uil" - H 25 cm
€ 10,00 / € 15,00 -
1518

polshorloge met hagedis lederen bandje

Een -polshorloge met hagedis lederen bandje - Patrick Arnaud
€ 60,00 / € 100,00 -
100

polychroom aardewerk Chinese figuren

Vier -polychroom aardewerk Chinese figuren
€ 20,00 / € 30,00 -
37

polychroom Delfts aardewerk koetje

Een -polychroom Delfts aardewerk koetje - gemerkt IHF 1480, H 10 L 13,5 cm, mist oortje

€ 20,00 / € 30,00 -
124

polychroom Delftse dekselvaas H 36 cm, LF gemerkt 18e eeuw

Een -polychroom Delftse dekselvaas H 36 cm, LF gemerkt 18e eeuw
€ 120,00 / € 200,00 -
34

polychroom Delftse koe gemerkt A.

Een -polychroom Delftse koe gemerkt A. - H 15,5 cm L 20 cm op rechthoekig voetstuk

€ 50,00 / € 75,00 -
33

polychroom Delftse koetjes

€ 60,00 / € 100,00 -
148

polychroom Delftse pauwenschotel

Een -polychroom Delftse pauwenschotel - W 30 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
63

polychroom Delftse plaque "kanarie in kooitje"

Een -polychroom Delftse plaque "kanarie in kooitje" - 26,5 x 25,5 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
23

polychroom LPK gemerkte Delftse koeien

Twee -polychroom LPK gemerkte Delftse koeien - H 12 en 9 cm
€ 100,00 / € 150,00 -
318

poppen spulletjes

Een lot -poppen spulletjes- ed. (doos)
€ 15,00 / € 30,00 -
1292

Porceleine fles; 3 delig kaststel H ca 30 cm

De -Porceleine fles; 3 delig kaststel H ca 30 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
1456

Porsche 911 speedster, model auto

Een -Porsche 911 speedster, model auto
€ 15,00 / € 25,00 -
278

porseleinen "half doll" met draadwerk draadkooi

Een -porseleinen "half doll" met draadwerk draadkooi - ca 1900
€ 15,00 / € 25,00 -
529

porseleinen "Zwiebelmuster" schaal op voet

Een -porseleinen "Zwiebelmuster" schaal op voet - + grote idem kom op standring
€ 15,00 / € 25,00 -
1085

porseleinen drijfschotel

Een -porseleinen drijfschotel - (binnenschaal mist) hersteld 41x34 cm
€ 50,00 / € 75,00 -
1199

porseleinen figurines Duits

Twee -porseleinen figurines Duits
€ 20,00 / € 30,00 -
742

porseleinen flesvaasjes (deksels niet bijbehorend)

Drie -porseleinen flesvaasjes (deksels niet bijbehorend) - + 4 Italiaans majolica vazen
€ 15,00 / € 25,00 -
1262

porseleinen groepje, officier met dame en soldaat

Een -porseleinen groepje, officier met dame en soldaat - Napels gekroonde N
€ 20,00 / € 30,00 -