627

zwarte Nederlandse helm nieuw model M 1927 zonder helmplaat met lederen binnenhelm

Een -zwarte Nederlandse helm nieuw model M 1927 zonder helmplaat met lederen binnenhelm - (collectie museum Rotterdam) aan de binnenzijde sticker "Nederland sterk met het wettelijk gezag" -+ originele zwart lederen koppel
€ 60,00 / € 100,00 -
633

Lips kluis met cijferslot en sleutel

Een -Lips kluis met cijferslot en sleutel - + handleiding
€ 60,00 / € 100,00 -
650

grenen 3 delige buffetkast met open bovenstuk

Een -grenen 3 delige buffetkast met open bovenstuk
€ 60,00 / € 100,00 -
652

oude pers Beloudj

Een -oude pers Beloudj - ca 120x190 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
715

Capucijner fam rose theekop en schotel

Drie -Capucijner fam rose theekop en schotel - 18e eeuw China
€ 60,00 / € 100,00 -
717

wit keramisch beeld

Een -wit keramisch beeld- van een "zwangere vrouw", niet gesigneerd op vierkante voet, H 60cm
€ 60,00 / € 100,00 -
721

Afrikaans zwarthouten snijwerk "water dragende vrouw met kind"

Een -Afrikaans zwarthouten snijwerk "water dragende vrouw met kind" - H 70 cm 20e eeuw
€ 60,00 / € 100,00 -
743

Boers gesign olieverf op board "huizen met aanplakbord achter geluidwering"

Een -Boers gesign olieverf op board "huizen met aanplakbord achter geluidwering" - 80x80 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
748

Delfts Blauw tegeltableau, 25x30 cm met certificaat 1991

"De Nachtwacht" -Delfts Blauw tegeltableau, 25x30 cm met certificaat 1991
€ 60,00 / € 95,00 -
762

olieverf op doek J Bronk gesigneerd "interieur met moeder en kinderen"

Een -olieverf op doek J Bronk gesigneerd "interieur met moeder en kinderen" - 30x40 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
781

biedermeier voltaire met open armleuningen en gestoken kuifje

Een -biedermeier voltaire met open armleuningen en gestoken kuifje - met gestreepte bekleding
€ 60,00 / € 100,00 -
783

teak houten vintage pastoestijl kast

Een -teak houten vintage pastoestijl kast -70er jaren met 6 deurtjes, 3 schappen en 2 glasdeuren
€ 60,00 / € 100,00 -
809

EK 2012 oranje fietsen

Tien -EK 2012 oranje fietsen - metaal in orgn doos
€ 60,00 / € 100,00 -
886

Rosina Wachtmeister origineel werk op papier

Een -Rosina Wachtmeister origineel werk op papier - mixt media 22x26 cm gesign. En 1995 R.O.
€ 60,00 / € 100,00 -
896

bergère Lodewijk 15e stijl

Een -bergère Lodewijk 15e stijl
€ 60,00 / € 100,00 -
905

zeer fraaie verzilverde ovale dekschaal met deksel

Een -zeer fraaie verzilverde ovale dekschaal met deksel - in rococo stijl ca 38x30 cm
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 60,00 / € 100,00 -
929

aquarel/potlood "knielend naakt met hoed"

Een -aquarel/potlood "knielend naakt met hoed" - ca 55x55 cm gesigneerd R.O.
€ 60,00 / € 100,00 -
930

Arie Boers aquarel "wit huis"

Een -Arie Boers aquarel "wit huis" - 24x40 cm gesign L.O.
€ 60,00 / € 100,00 -
953

lindenhouten polychroom corpus Christhy

Een -lindenhouten polychroom corpus Christhy - H 29 cm (armen missen) 18/19e eeuw Duitsland
€ 60,00 / € 100,00 -
966

Mecano een flinke verzameling in fraaie eiken ladenkist

Een -Mecano een flinke verzameling in fraaie eiken ladenkist
€ 60,00 / € 100,00 -
969

zeldzame tinnen beker met bijzondere duimrust en dekseltop

Een -zeldzame tinnen beker met bijzondere duimrust en dekseltop - 17e eeuw
€ 60,00 / € 100,00 -
1016

€ 60,00 / € 100,00 -
1043

Schilderij Afrikaans

Een -Schilderij Afrikaans
€ 60,00 / € 80,00 -
1054

brons penningen 200 jaar 's rijks artillerie inrichtingen

Een -brons penningen 200 jaar 's rijks artillerie inrichtingen
€ 60,00 / € 100,00 -
1057

ronde salontafel met chroomstalen 3 poot en naaldhouten blad

Een -ronde salontafel met chroomstalen 3 poot en naaldhouten blad
€ 60,00 / € 100,00 -