858

Copier Leerdam; 9 gemerkte wijnglazen toegevoegd 6 Anna groene glazen op voet

Lot -Copier Leerdam; 9 gemerkte wijnglazen toegevoegd 6 Anna groene glazen op voet
€ 50,00 / € 75,00 -
876

Canterbury of bladmuziekrekje

Een -Canterbury of bladmuziekrekje
€ 20,00 / € 30,00 -
889

antieke eiken ovale tafel op 4 poot met baluster stam en kantelbaar blad

Een -antieke eiken ovale tafel op 4 poot met baluster stam en kantelbaar blad - bladmaat 96x132 cm
€ 80,00 / € 120,00 -
904

Bopp GMBH design staande lamp met 2 perkament kapjes

Een -Bopp GMBH design staande lamp met 2 perkament kapjes - op draadarmen
€ 100,00 / € 150,00 -
954

eikenhouten votief paneel met Maria met kind tussen 2 heiligen

Een -eikenhouten votief paneel met Maria met kind tussen 2 heiligen - 27x40 cm 19/20e eeuw
€ 30,00 / € 45,00 -
956

Theo Zwagemakers; "veldbloemen" olieverf 40x50 cm

Een -Theo Zwagemakers; "veldbloemen" olieverf 40x50 cm
€ 100,00 / € 150,00 -
967

wit gekleurde aardewerk vaas met bladoren en bloemdecor in reliëf

Een -wit gekleurde aardewerk vaas met bladoren en bloemdecor in reliëf - H 53 cm niet gesign.
€ 35,00 / € 50,00 -
980

eiken Friese staartklok

Een -eiken Friese staartklok - (poppen niet origineel)
€ 75,00 / € 125,00 -
985

mahonie speeltafel met klapbaar blad

Een -mahonie speeltafel met klapbaar blad - 19e eeuw Holland
€ 100,00 / € 150,00 -
1010

stalen Philips Harlion damespolshorloge

Een -stalen Philips Harlion damespolshorloge
€ 100,00 / € 150,00 -
1027

Liebherr vinotheek, eendeurs wijnklimaatkast

Een -Liebherr vinotheek, eendeurs wijnklimaatkast
€ 50,00 / € 75,00 -
1039

niëllo zilveren zakhorloge

Een -niëllo zilveren zakhorloge - + 2 dameszakhorloges (1x vast) (2x lopend) + horlogeketting
€ 30,00 / € 45,00 -
1058

olieverf op doek; "landschap met kudde schapen"

Een -olieverf op doek; "landschap met kudde schapen" - 40x55 cm in fraaie houten lijst
€ 100,00 / € 150,00 -
1069

Chinees polychroom aardewerk beeldje

Antiek -Chinees polychroom aardewerk beeldje - met div restauraties
€ 80,00 / € 120,00 -
1079

Perzische polychroom tegel "man met gebedssnoer"

Een -Perzische polychroom tegel "man met gebedssnoer"
€ 30,00 / € 45,00 -
1104

olieverf op paneel "kind in de kakstoel met gevallen pop"

Een -olieverf op paneel "kind in de kakstoel met gevallen pop" - 25x35 cm op de manier van
€ 70,00 / € 100,00 -
1165

koksmessen set

Professionele -koksmessen set- in koffer "Sebatier"
€ 50,00 / € 80,00 -
1189

antiek tapijtfragment Turkistan

Een -antiek tapijtfragment Turkistan - ca 30x70 cm
€ 50,00 / € 75,00 -
1239

zilveren taartschuif V Kempen

Een -zilveren taartschuif V Kempen - + zilveren Holl glad sausschep ca 110 gr
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 80,00 / € 120,00 -
1278

nieuwe kaart van het Hoogheemraadschap van Rijnland aldmede van het Waterschap van Woerden

Een -nieuwe kaart van het Hoogheemraadschap van Rijnland aldmede van het Waterschap van Woerden - ca 33x38 cm in lijst
€ 75,00 / € 125,00 -
1315

antieke scheepsportretten in kleur en lijsten

Drie -antieke scheepsportretten in kleur en lijsten
€ 75,00 / € 125,00 -
1376

worteldoek van bijzondere patroon en afmeting

Een -worteldoek van bijzondere patroon en afmeting - 350x150 cm 19/20e eeuw Indonesië
€ 60,00 / € 100,00 -
1427

H Kommer of Kummer onduidelijk gesign. Olieverf op doek "botters op zee"

Een -H Kommer of Kummer onduidelijk gesign. Olieverf op doek "botters op zee" - 55x75 cm in fraaie lijst (doek matig/slechte staat)
€ 60,00 / € 100,00 -
1449

schoorsteenpendule met inlegwerk

Een -schoorsteenpendule met inlegwerk
€ 25,00 / € 40,00 -
1493

Giant CS2 triple fiets

Een -Giant CS2 triple fiets
€ 100,00 / € 150,00 -