434

Th. Taminiau; aquarel "gehoekte vaas met 3 vruchten"

Een -Th. Taminiau; aquarel "gehoekte vaas met 3 vruchten" - in gepoederde lijst
€ 20,00 / € 30,00 -
433

19e eeuwse Windsor armstoel

Een -19e eeuwse Windsor armstoel - + 6 (later gebeitste) Windsor eetstoeltjes, iepenhout
€ 100,00 / € 150,00 -
432

eiken bureau met zwaar onderstel van 2 dubbele poten met regel

Een -eiken bureau met zwaar onderstel van 2 dubbele poten met regel -fraai snijwerk + stoel
€ 200,00 / € 300,00 -
431

kwartier van Montfoort; Isaak Tirion 18e eeuw

Een -kwartier van Montfoort; Isaak Tirion 18e eeuw
€ 20,00 / € 40,00 -
430

Duits bruin aardewerk beeld van priester te paard

Een -Duits bruin aardewerk beeld van priester te paard - 26 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
429

rocking chair, Engels

Een -rocking chair, Engels
€ 30,00 / € 45,00 -
428

wandelstok met o.a. hoorn

Een -wandelstok met o.a. hoorn
€ 30,00 / € 45,00 -
427

Scheepje in avondlicht + bloemstilleven

Een -Scheepje in avondlicht + bloemstilleven - beide olieverf
€ 15,00 / € 25,00 -
426

rocking chair, Engels

Een -rocking chair, Engels
€ 30,00 / € 45,00 -
425

grafiek; 3x Tom Schulten papier

Lot -grafiek; 3x Tom Schulten papier - 2x 21x36,5 + 26x37 cm in passe partout en aluminium lijsten, geen signatuur
€ 120,00 / € 200,00 -
424

zeer oud Perzisch tapijt

Een -zeer oud Perzisch tapijt - 90x140 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
423

groot lot sieraden en bijou

Een -groot lot sieraden en bijou - w.o. stenen, parels, granaat, zilver toegevoegd zakje koperen centen
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 40,00 / € 60,00 -
422

mahonie klapbuffet met biesinleg en intarsia

Een -mahonie klapbuffet met biesinleg en intarsia - opstand met 3 schappen (top gebarsten)
€ 100,00 / € 150,00 -
421

staande lamp met kandelaarmodel poot

Een -staande lamp met kandelaarmodel poot
€ 5,00 / € 10,00 -
420

kaart Nijmegen

Een -kaart Nijmegen - + foto Monnikendam in lijst
€ 10,00 / € 15,00 -
419

zilveren 835/1000 serveerblaadje met gietwerk rand

Een -zilveren 835/1000 serveerblaadje met gietwerk rand -ovaal 20x20 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
418

835/1000 zilveren lepelvaasje

Een -835/1000 zilveren lepelvaasje - + een zilveren petit fourschep 835/1000
€ 40,00 / € 60,00 -
417

Friese staartklok met beschilderde wijzerplaat 18e eeuw

Een -Friese staartklok met beschilderde wijzerplaat 18e eeuw - met houten poppen
€ 100,00 / € 150,00 -
416

gouden 14 krt ketting

Een -gouden 14 krt ketting - ca 6,8 gr + een 18 krt gouden bloemhanger ca 7,45 gr
€ 425,00 / € 600,00 -
415

gouden ringetje

Een -gouden (sloop)ringetje - ca 1,8 gr
€ 50,00 / € 75,00 -
414

trouwring 585/1000 geel goud

Tweemaal -trouwring 585/1000 geel goud - samen ca 8 gr
€ 200,00 / € 300,00 -
413

lot smeedijzer bestaande uit standaard kookpot gietijzer + 2 div strijkijzers

Een -lot smeedijzer bestaande uit standaard kookpot gietijzer + 2 div strijkijzers
€ 20,00 / € 30,00 -
412

fraai houtsnijwerk van een mythisch tafereel

Zeer -fraai houtsnijwerk van een mythisch tafereel - Ned. Indiƫ, begin 20e eeuw (chip) H 35 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
411

Franse salontafel

Een -Franse salontafel - (ingekort) vol eiken met lade

€ 40,00 / € 60,00 -
410

P.J. Lutgers "Zuiderburg"

Een -P.J. Lutgers "Zuiderburg" - oude prent in lijst

€ 10,00 / € 20,00 -