376

plaatjesalbum

Een -plaatjesalbum- oud Hollandse en moderne meesters Stearine Kaarsen fabriek Gouda met 43 plaatjes achter vloeipapier
€ 20,00 / € 30,00 -
375

eiken verticomodel kast met 3 laden en 4 deurtjes

Een -eiken verticomodel kast met 3 laden en 4 deurtjes
€ 40,00 / € 60,00 -
374

enorm archief met 25 mappen vol ansichten en omschrijvingen van Frankrijk, Toscane enz

Een -enorm archief met 25 mappen vol ansichten en omschrijvingen van Frankrijk, Toscane enz (25x)
€ 125,00 / € 200,00 -
373

fraai vormgegeven staande figuren man/vrouw paar

Twee -fraai vormgegeven staande figuren man/vrouw paar - mahoniehout H 37 en 40 cm niet gesigneerd
€ 60,00 / € 100,00 -
372

zwart lavaglazuur vaas met kardinaalrode paarden decor

Een -zwart lavaglazuur vaas met kardinaalrode paarden decor - H ca 38 cm West Germany gemerkt, 60er jaren
€ 40,00 / € 60,00 -
371

zittend engeltje op een bol

Een -zittend engeltje op een bol - H 65 cm kunststof
€ 15,00 / € 25,00 -
370

ruit en waaier geslepen kristal vazen

Twee -ruit en waaier geslepen kristal vazen - + sigarettendoos
€ 15,00 / € 25,00 -
369

Verkade albums "de IJssel" en 'langs de Zuiderzee"

Twee -Verkade albums "de IJssel" en 'langs de Zuiderzee" - = boeken over prentkunst, historische portretten enz
€ 20,00 / € 30,00 -
368

Proofset munten Nederland en Aruba

Achtmaal -Proofset munten Nederland en Aruba - + zakje losse guldenmunten
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 45,00 / € 60,00 -
367

grenen draagplateau met 2 bladen

Een -grenen draagplateau met 2 bladen
€ 10,00 / € 15,00 -
366

atlas geographie moderne uit 1906

Een -atlas geographie moderne uit 1906 - + 2 jaargangen Kath illustratie + Deutsche roman zeitung 1874 4 banden + die weichsel

€ 15,00 / € 25,00 -
365

oude typemachine, Olympia

Een -oude typemachine, Olympia
€ 10,00 / € 15,00 -
364

cilinderhoed in originele doos

Een -cilinderhoed in originele doos
€ 30,00 / € 45,00 -
363

gecontourneerd houten dienblad ovaal

Een -gecontourneerd houten dienblad ovaal - 48x31 cm + stalen geldkist
€ 15,00 / € 25,00 -
362

19e eeuws olieverfportret van een "dame met shawl en omslagdoek"

Een -19e eeuws olieverfportret van een "dame met shawl en omslagdoek" - 35x45 cm zonder signatuur
€ 50,00 / € 75,00 -
361

divers in lijst

Lot -divers in lijst - (doos) + 2 grote prenten in lijsten + diverse losse lijsten
€ 30,00 / € 45,00 -
360

kristallen kroon met 3 ringen met pegels

Een -kristallen kroon met 3 ringen met pegels
€ 150,00 / € 250,00 -
359

terra cotta meisjeshoofd

Een -terra cotta meisjeshoofd - + moenen masker terra cotta
€ 30,00 / € 45,00 -
358

terra hoofd van een heer

Een -terra hoofd van een heer
€ 30,00 / € 45,00 -
357

sandelhouten Chinese kamferkist met snijwerk rondom

Een -sandelhouten Chinese kamferkist met snijwerk rondom
€ 60,00 / € 100,00 -
356

Royal; Daulton Victoria tete a tete, porselein Engels

Een -Royal; Daulton Victoria tete a tete, porselein Engels
€ 20,00 / € 30,00 -
355

19e eeuwse eikenhouten stoof met zeer fraai Fries snijwerk

Een -19e eeuwse eikenhouten stoof met zeer fraai Fries snijwerk - gedateerd 1819, onderdelen moeten gemonteerd
€ 80,00 / € 120,00 -
354

schrijf of documentenkist met Friese kerfsnede

Een -schrijf of documentenkist met Friese kerfsnede
€ 10,00 / € 15,00 -
353

bord

Royal Delft experimentele afdeling; -bord- W23 cm met modern blauw decor gemerkt + idem vaas H26 cm (chipjes hals)
€ 80,00 / € 120,00 -
352

opaline met chroom hanglamp

Een -opaline met chroom hanglamp - kap in gesloten belvorm
€ 20,00 / € 30,00 -