Logo

Catalogus

Nummer   Naam Verwachte opbrengst Huidig bod
1217

speer met pijlen

Een -speer met pijlen
Divers
€ 15,00 / € 25,00 € 0,00
1218

grote glazen bloemvazen

Vier -grote glazen bloemvazen
Glas & kristal
€ 10,00 / € 15,00 € 0,00
1225

blanc de chine Quan Yin

Een -blanc de chine Quan Yin - (handje) met lotus bloem, China 20e eeuw H 30 cm
Porselein, aardewerk & steengoed
€ 20,00 / € 30,00 € 0,00
1226

Victoria Slovakia porseleinen schotels

Twee -Victoria Slovakia porseleinen schotels - W 30 cm met transfer decor
Porselein, aardewerk & steengoed
€ 15,00 / € 25,00 € 0,00
1227

vintage aardewerk Gouda/W Germany/Italy

Een -vintage aardewerk Gouda/W Germany/Italy - 3x
Porselein, aardewerk & steengoed
€ 10,00 / € 15,00 € 8,00
1228

koperen wandversiering "mijnwerkerslap"

Een -koperen wandversiering "mijnwerkerslap" - + koperen mobile bel
Koper, brons en overige metalen
€ 10,00 / € 15,00 € 8,00
1229

collectebus

Een -collectebus - groen blik
Divers
€ 2,00 / € 4,00 € 15,00
1230

"Impressionistisch landschap"

Olieverfschilderij -"Impressionistisch landschap" - 30x40 cm gesign P Wils R.O.
Schilderijen en werk op papier
€ 30,00 / € 45,00 € 0,00
1231

"koeienmarkt boeren in gesprek"

Ets -"koeienmarkt boeren in gesprek" - gesign in de plaat en met potlood W de Zwart
Schilderijen en werk op papier
€ 30,00 / € 45,00 € 0,00
1232

Piet Spijker

Aquarel -Piet Spijker - + litho gesign "Golden shade" + Ger van Vliet gouache "wit huis"
Schilderijen en werk op papier
€ 15,00 / € 25,00 € 0,00
1233

3x Joan van Steijn

Aquarel -3x Joan van Steijn - allen 20e eeuw Hollandse waterlandschappen, 30x35 cm gesign
Schilderijen en werk op papier
€ 30,00 / € 45,00 € 0,00
1234

pers 260x350 cm

Een -pers 260x350 cm
Tapijten & kleden
€ 20,00 / € 30,00 € 0,00
1235

pers ca 125x200 mc

Een -pers ca 125x200 mc
Tapijten & kleden
€ 120,00 / € 200,00 € 0,00
1236

GMT bimbam met ovaal slingervenster

Een -GMT bimbam met ovaal slingervenster
Klokken, horloges & uurwerken
€ 15,00 / € 25,00 € 0,00
1237

kelim

Een -kelim (vermoeid) - ca 140x260 cm
Tapijten & kleden
€ 20,00 / € 30,00 € 0,00
1238

met koper beslagen schrijfkist

Een -met koper beslagen schrijfkist
Divers
€ 10,00 / € 15,00 € 8,00
1240

Koone 95 hutkoffer

Een -Koone 95 hutkoffer - 55x95x60 cm
Divers
€ 75,00 / € 125,00 € 0,00
1241

Japans aardewerk vazen

Serie -Japans aardewerk vazen - (schade)
Porselein, aardewerk & steengoed
€ 15,00 / € 25,00 € 0,00
1242

antieke korenmaat

Een -antieke korenmaat
Divers
€ 10,00 / € 15,00 € 0,00
1243

uitgebreid 19e eeuws wit aardewerk serviesdeel

Zeer -uitgebreid 19e eeuws wit aardewerk serviesdeel - vnl. Petrus Regout
Porselein, aardewerk & steengoed
€ 100,00 / € 150,00 € 0,00
1244

groen porseleinen theeserviesje op ovaal mahonie dienblad

Een -groen porseleinen theeserviesje op ovaal mahonie dienblad - decor vrouwen met kraanvogels in rivierlandschap
Porselein, aardewerk & steengoed
€ 50,00 / € 75,00 € 0,00
1245

Yixing theepotje met stempelmerk

Een -Yixing theepotje met stempelmerk
Porselein, aardewerk & steengoed
€ 20,00 / € 30,00 € 0,00
1246

mahonie theekistje

Een -mahonie theekistje - met coromandel inleg
Divers
€ 30,00 / € 45,00 € 0,00
1247

Japanse lakdoos gebogen deksel

Een -Japanse lakdoos gebogen deksel - en interieur
Divers
€ 20,00 / € 30,00 € 0,00
1248

"stadspoort"

Aquarel in BM lijst - "stadspoort" - 50x40 cm onbekende schilder 19/20e eeuw
Schilderijen en werk op papier
€ 30,00 / € 45,00 € 0,00
Federatie van Taxateurs Makelaars Veilinghouders in Roerende Zaken
Register veilinghouder