1144

19e eeuwse koperen pijpcomfoor

Tweemaal -19e eeuwse koperen pijpcomfoor - 1 met steel, 1 met onderschotel
€ 20,00 / € 30,00 -
1145

staande lamp ca 1980

Een -staande lamp ca 1980 - op 3 poot met chroom stam
€ 20,00 / € 30,00 -
1146

zilva plate koektrommel op onderblad

Een -zilva plate koektrommel op onderblad - H 85 cm
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 35,00 / € 50,00 -
1147

blauw en wit porseleinen kan

Een -blauw en wit porseleinen kan - 19/20e eeuw toegevoegd een kopie Delftse vaas
€ 30,00 / € 45,00 -
1148

Strömberg Sweden; dikwandig glazen vazen

Twee -Strömberg Sweden; dikwandig glazen vazen - H 16 en 18 cm, 20e eeuw
€ 40,00 / € 60,00 -
1149

gietwerk beeld van een meisje met poes op de arm

Een -gietwerk beeld van een meisje met poes op de arm - H 43 cm CvP 629 gesign.
€ 30,00 / € 45,00 -
1150

oud statiefje + vissers klapstoeltje

Een -oud statiefje + vissers klapstoeltje
€ 20,00 / € 30,00 -
1151

Arts & Crafts metalen dekseldoos

Een -Arts & Crafts metalen dekseldoos - + div opbergdoosjes + div glas
€ 15,00 / € 25,00 -
1152

div reiswekkers

Drie -div reiswekkers
€ 10,00 / € 15,00 -
1153

mooi groepje div figurines

Een -mooi groepje div figurines - meest 19/20e eeuw
€ 20,00 / € 30,00 -
1154

groep van 15 porseleinen dekseldozen

Een -groep van 15 porseleinen dekseldozen - div fabricaat
€ 20,00 / € 30,00 -
1155

enorme verzameling meer dan 350 delen

Een -enorme verzameling meer dan 350 delen - (op kijkdag voorbeeld exemplaren) de rest vanaf de foto's, Shumann Arzberg
€ 300,00 / € 450,00 -
1156

mooi lot durobor glazen dozen met deksel

Een -mooi lot durobor glazen dozen met deksel - allen rond in totaal 10 dozen
€ 30,00 / € 45,00 -
1157

Toyota breimachine

Een -Toyota breimachine
€ 30,00 / € 45,00 -
1158

Schumann Arzberg tradition echte kobalt opengewerkt porseleinen div model en afmeting

Een -Schumann Arzberg tradition echte kobalt opengewerkt porseleinen div model en afmeting
€ 10,00 / € 15,00 -
1159

19e eeuws portret van een paar olieverf op doek

Een -19e eeuws portret van een paar olieverf op doek - in 19e eeuwse lijst, 18x24 cm
€ 120,00 / € 200,00 -
1160

levendig maritiem schilderij 19e eeuw

Een -levendig maritiem schilderij 19e eeuw - olieverf op prepaired millboard ca 26x36 cm, onbekende meester, zonder lijst
€ 150,00 / € 250,00 -
1161

olieverf op paneel 13,5x18x5 cm "stilleven met vruchten en wild"

Een -olieverf op paneel 13,5x18x5 cm "stilleven met vruchten en wild" - signatuur op lakenrand onleesbaar
€ 40,00 / € 60,00 -
1162

klein voetenbankje

Een -klein voetenbankje - + klein rond bijzettafeltje
€ 10,00 / € 15,00 -
1163

Swatch wandhorloge

Een -Swatch wandhorloge

€ 10,00 / € 15,00 -
1164

Engels staand horloge

Een -Engels staand horloge - mahonie kast, loopt prima
€ 125,00 / € 200,00 -
1165

Friese staartklok met houten poppen

Vroeg -Friese staartklok met houten poppen - goed werkend scheepjes en engel mechaniek, zijglas schade
€ 160,00 / € 300,00 -
1166

brons/messing lampvoet staande lamp

Een -brons/messing lampvoet staande lamp
€ 10,00 / € 15,00 -
1167

religieuze voorstelling "de geeseling van Christus"

Een -religieuze voorstelling "de geeseling van Christus" - olieverf gene signatuur (opnieuw spannen) ca 60x70 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
1168

olieverf maroufle; "stilleven met Afrikaanse kunst"

Een -olieverf maroufle; "stilleven met Afrikaanse kunst" - 60x70 cm onbekende meester
€ 10,00 / € 15,00 -