1296

parelsnoer met magneetsluiting + 2 oorknopjes

Een -parelsnoer met magneetsluiting + 2 oorknopjes
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 20,00 / € 30,00 -
228

Paul Vroom litho 15/200 "blue bird"

Een -Paul Vroom litho 15/200 "blue bird" - 50x70 cm gesign met potlood
€ 25,00 / € 40,00 -
1061

pentekeningen met aquarel J Kuypers gesigneerd in passe partout

Vijftien -pentekeningen met aquarel J Kuypers gesigneerd in passe partout - landschappen, haven, zeegezichten
€ 120,00 / € 200,00 -
1326

persglas mintgroene art deco fruitschaal

Een -persglas mintgroene art deco fruitschaal
€ 5,00 / € 10,00 -
935

Persje 154x75 cm handgeknoopt

Een -Persje 154x75 cm handgeknoopt
€ 30,00 / € 45,00 -
1163

perskristallen drinkservies

Lot -perskristallen drinkservies- o.a.. Ruit en waaier decor
€ 40,00 / € 65,00 -
1346

Perzisch kleedje

Een -Perzisch kleedje- 80x80 cm
€ 10,00 / € 15,00 -
335

Perzisch kussen

Zeer oud -Perzisch kussen- ca 65x100 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
558

Perzisch porseleinen flacon

Een -Perzisch porseleinen flacon - + zwart glazen kers
€ 15,00 / € 25,00 -
295

Een -Perzisch tapijt - 150x200 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
370

Een -Perzisch tapijt - ca 190x125 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
371

Een -Perzisch tapijt - ca 225x150 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
372

Een -Perzisch tapijt - ca 200x120 cm
€ 120,00 / € 200,00 -
936

Perzisch tapijt 185x110 cm zijde handgeknoopt

Een -Perzisch tapijt 185x110 cm zijde handgeknoopt
€ 200,00 / € 300,00 -
1184

Perzisch tapijt i.p.s.

Een -Perzisch tapijt i.p.s. - 280x370 cm
€ 300,00 / € 450,00 -
281

Perzisch tapijtje Afghaan

Een -Perzisch tapijtje Afghaan - 90x110 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
1079

Perzische polychroom tegel "man met gebedssnoer"

Een -Perzische polychroom tegel "man met gebedssnoer"
€ 30,00 / € 45,00 -
1499

Peters, Peter Lambertus 1889/1950 oprichter Tegelse passiespelen aquarel "stadsgracht met kerk"

Een -Peters, Peter Lambertus (Piet) 1889/1950 (Petri) oprichter Tegelse passiespelen aquarel "stadsgracht met kerk"
€ 30,00 / € 45,00 -
474

Petrus Regout borden 19e eeuw

Vier -Petrus Regout borden 19e eeuw - "leeuwenjacht"
€ 25,00 / € 40,00 -
737

Petrus Regout groot 3 delig aardewerk kaststel

Een -Petrus Regout groot 3 delig aardewerk kaststel - deksel vaas met 2 stelvazen Veux Delft, 1 stelvaas gerep H 2x 34 en 1x 45 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
179

Petrus Regout Maastricht wit aardewerk hangfontein met kraan, deksel en was/lekbak

Een -Petrus Regout Maastricht wit aardewerk hangfontein met kraan, deksel en was/lekbak

€ 100,00 / € 150,00 -
236

pflaster hoofd; "David" op zuil

Een -pflaster hoofd; "David" op zuil - (hoekje onderkant zuil rep)
€ 100,00 / € 150,00 -
965

Philips I love Holland draagbare oranje radio cd speler

Een -Philips I love Holland draagbare oranje radio cd speler
€ 20,00 / € 30,00 -
526

Picasso; Carsten, Peter Warnecke, 2 delen

Lot -Picasso; Carsten, Peter Warnecke, 2 delen
€ 40,00 / € 60,00 -
920

Pieter Pauwels

Drie vrouwelijk naakt -Pieter Pauwels-, ca 10x20 cm in passe partout, potlood tekening 50er jaren gesigneerd (3x)
€ 30,00 / € 50,00 -