323

bronzen scheepsknopenmeter

Een -bronzen scheepsknopenmeter - 2 delen
€ 60,00 / € 100,00 -
336

Reed & Barton sterling 925/1000 zilveren 3 lichts kandelaren met verzwaarde voet

Twee -Reed & Barton sterling 925/1000 zilveren 3 lichts kandelaren met verzwaarde voet - H 16 en W 22,5 cm doorsnee 8,3 cm , bruto ca 1053 gr, deukjes
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 60,00 / € 100,00 -
345

tinnen moffenwarmers

Twee -tinnen moffenwarmers
€ 60,00 / € 100,00 -
370

Een -Perzisch tapijt - ca 190x125 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
371

Een -Perzisch tapijt - ca 225x150 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
380

handgemaakt kantenkleden

Tweemaal - handgemaakt kantenkleden - ca 185x185 cm elk
€ 60,00 / € 100,00 -
384

rond 165 cm + 150 cm + 140 cm + 120 cm kloskanten kleden

Viermaal -rond 165 cm + 150 cm + 140 cm + 120 cm kloskanten kleden
€ 60,00 / € 100,00 -
385

keramisch kunstwerk "vreemde vogel"

Een -keramisch kunstwerk "vreemde vogel" - 20e eeuw Sjaak Smetsers H 44 ca (snavelpuntje)
€ 60,00 / € 100,00 -
386

drie delig rood marmeren kunstwerk

Een -drie delig rood marmeren kunstwerk- best uit drie gebeeldhouwde zuilen met glazen bollen, hoogste zuil 15x15x50 cm
€ 60,00 / € 90,00 -
397

koperen Franse pendule

Een -koperen Franse pendule - met een samac beeld van Cupido met schrijlings zittend meisje ca 1920
€ 60,00 / € 100,00 -
405

Satsuma baluster vazen

Twee -Satsuma baluster vazen - H 23 cm Japan 20e eeuw

€ 60,00 / € 100,00 -
412

fraai houtsnijwerk van een mythisch tafereel

Zeer -fraai houtsnijwerk van een mythisch tafereel - Ned. Indiƫ, begin 20e eeuw (chip) H 35 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
472

Potterie Oud Delft 19/20e eeuw Nijmegen 2 grote Delfts blauwe tabakspotten met deksels

Lot -Potterie Oud Delft 19/20e eeuw Nijmegen 2 grote Delfts blauwe tabakspotten met deksels
€ 60,00 / € 100,00 -
485

biergartentafel met 2 banken

Een -biergartentafel met 2 banken - tafel 220 cm banken 220 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
517

Lumibear large rood H ca 70 cm sfeerlamp

Een 0-Lumibear large rood H ca 70 cm sfeerlamp - Duits ca 1970
€ 60,00 / € 100,00 -
564

gouache "ezeltje" gesign. R.O. onduidelijk

Een -gouache "ezeltje" gesign. R.O. onduidelijk - 32x26 cm 20e eeuw
€ 60,00 / € 100,00 -
567

olieverf "entree" doek

Een -olieverf "entree" doek - ca 20x30 cm gesign. Onduidelijk M.O.
€ 60,00 / € 100,00 -
572

opgelijmde Delftse tegels 19e eeuw

Tien -opgelijmde Delftse tegels 19e eeuw
€ 60,00 / € 100,00 -
583

ronde eiken gefixeerde Drentse klaptafel

Een -ronde eiken gefixeerde Drentse klaptafel
€ 60,00 / € 100,00 -
585

C&B Italia sokkel ontwerp Bellini model gliscacchi

Een -C&B Italia sokkel ontwerp Bellini model gliscacchi - 3 stuks zwart div vormen ca 1970
€ 60,00 / € 100,00 -
599

"havengezicht" Joop Mijsbergen 1934

Doek -"havengezicht" Joop Mijsbergen 1934 - Bergen op Zoom, 82x110 cm gesigneerd r.o.
€ 60,00 / € 100,00 -
604

Turkistan Perzisch tapijt

Een -Turkistan Perzisch tapijt - 170x94 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
613

antieke geklonken gietijzeren kookpotten

Twee -antieke geklonken gietijzeren kookpotten
€ 60,00 / € 100,00 -
615

aardewerk gekleurde tabakspot met zittende jagersman als deksel

Een -aardewerk gekleurde tabakspot met zittende jagersman als deksel - H 30 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
622

Docksta diningtable wit, rond

Een -Docksta diningtable wit, rond
€ 60,00 / € 100,00 -