212

tweedelig beeld teakhout

Een -tweedelig beeld teakhout - 32x24 cm met monogram, gestileerde omhelzing
€ 60,00 / € 100,00 -
221

lot van 12 handgevormde glazen en met fruit beschilderde compote of aardbeischaaltjes

Een -lot van 12 handgevormde glazen en met fruit beschilderde compote of aardbeischaaltjes
€ 60,00 / € 100,00 -
236

Buchere vintage herenpolshorloge met lederen bandje

Een -Buchere vintage herenpolshorloge met lederen bandje
€ 60,00 / € 100,00 -
241

Turkistan kelim

Een -Turkistan kelim - ca 80x105 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
243

zeer fraaie maroc metalen hanglamp

Een -zeer fraaie maroc metalen hanglamp - ajour gezaagd
€ 60,00 / € 100,00 -
255

een gelobde florale Delfts blauwe schotel

De porceleine fles -een gelobde florale Delfts blauwe schotel - 35 cm no 242
€ 60,00 / € 100,00 -
263

J.H. Weissenbruch "waterlandschap"

Aquarel naar voorbeeld -J.H. Weissenbruch "waterlandschap" - 30x40 cm signatuur L.O.
€ 60,00 / € 100,00 -
264

A. Dalla Costa print litho "poes met blauwe ogen"

Een -A. Dalla Costa print litho "poes met blauwe ogen" - 40x40 cm signatuur L.O
€ 60,00 / € 100,00 -
279

batikschilderingen in lijsten gesigneerd onduidelijk, 20e eeuw

Drie -batikschilderingen in lijsten gesigneerd onduidelijk, 20e eeuw - Indonesiƫ ca 45x45 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
282

Regal quartz dameshorloge

Een -Regal quartz dameshorloge - kleur geel goud met 8 geslepen steentjes op schouder, gebruikt
€ 60,00 / € 100,00 -
300

H. Schallenberg; stilleven "bloemen in aubergine kleurige glazen bolvaas"

Een -H. Schallenberg; stilleven "bloemen in aubergine kleurige glazen bolvaas" - 30x40 cm gesign R.O.
€ 60,00 / € 100,00 -
321

Mechelse spiegel notenhout met timphaan lijst

Een -Mechelse spiegel notenhout met timphaan lijst - ca 180x95 cm met 2 pilaren en vruchten in snijwerk
€ 60,00 / € 120,00 -
339

ovaal zilveren ajour bonbonmandje

Een -ovaal zilveren ajour bonbonmandje - 13,8x10 cm ca 90 gr 835/1000 met parelrand
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 60,00 / € 100,00 -
345

Birmingham 835/1000 zilveren bonbonmandje

Een -Birmingham 835/1000 zilveren bonbonmandje - opengewerkt ovaal ca 100 gr
€ 60,00 / € 100,00 -
357

sandelhouten Chinese kamferkist met snijwerk rondom

Een -sandelhouten Chinese kamferkist met snijwerk rondom
€ 60,00 / € 100,00 -
373

fraai vormgegeven staande figuren man/vrouw paar

Twee -fraai vormgegeven staande figuren man/vrouw paar - mahoniehout H 37 en 40 cm niet gesigneerd
€ 60,00 / € 100,00 -
381

A. Koster "de 112 vaart uit" gesigneerd

Een -A. Koster "de 112 vaart uit" gesigneerd - aquarel ca 30x40 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
408

Jos Speybroek; 6x ingelijste drukken "Vlaanderen"

Lot -Jos Speybroek; 6x ingelijste drukken "Vlaanderen"
€ 60,00 / € 100,00 -
436

modern brutalistisch design lampvoeten

Twee -modern brutalistisch design lampvoeten
€ 60,00 / € 100,00 -
471

Duitse staande klok

Een -Duitse staande klok
€ 60,00 / € 100,00 -
484

loper Perzisch

Een -loper Perzisch - 325x85 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
485

Perzische loper, mottensporen

Een -Perzische loper, mottensporen - 416x84 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
496

vintage design schemerlampen

Twee -vintage design schemerlampen - H ca 36 cm ronde kappen, zwartlak met ivoorkleurige banden, chroom stam en rond basement
€ 60,00 / € 100,00 -
569

standaard plaatwerk "Oranje Nassau galerij"

Het -standaard plaatwerk "Oranje Nassau galerij" - gebr. Cogen Nijmegen/Arnhem
€ 60,00 / € 100,00 -
586

laag eiken gatelegg rond bijzettafeltje

Een -laag eiken gatelegg rond bijzettafeltje
€ 60,00 / € 100,00 -