402

div. maskers, div materiaal en herkomst

Zeven -div. maskers, div materiaal en herkomst
€ 50,00 / € 75,00 -
401

ingelijste Chin. Houtdrukken met tekst 19e eeuw

Twee -ingelijste Chin. Houtdrukken met tekst 19e eeuw - (lichtschade)
€ 40,00 / € 60,00 -
400

ingekleurde landkaartgravure ; "Schouweduivenland"

Een -ingekleurde landkaartgravure ; "Schouweduivenland" - Iscaac Tition (lichtschade)
€ 50,00 / € 75,00 -
399

oude vermoeide persjes

Twee zeer -oude vermoeide persjes- (2x)
€ 40,00 / € 60,00 -
398

serie van 18 kookboeken

Een -serie van 18 kookboeken
€ 5,00 / € 10,00 -
397

Schuman Arzberg vlaaischotel 31,5 cm

Een -Schuman Arzberg vlaaischotel 31,5 cm - + 7 diepe schalen en 12 kleine schaaltjes alles met bloemdecor
€ 25,00 / € 40,00 -
396

zilveren collier met groene steentjes

Een -zilveren collier met groene steentjes
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 10,00 / € 15,00 -
395

glazen drinkserviesdeel

Een -glazen drinkserviesdeel - ca 50 delen met kristallen karaf
€ 30,00 / € 45,00 -
394

zilveren Haags lof klein couvertje

Een -zilveren Haags lof klein couvertje - lepeltje en vorkje
€ 30,00 / € 45,00 -
393

voetenbank of poef met deksel

Een -voetenbank of poef met deksel - rechthoekig met bordeaux rode bekleding
€ 10,00 / € 15,00 -
392

vintage scandesign eetkamerstoeltjes

Vier -vintage scandesign eetkamerstoeltjes - teak met skai 60/70er jaren
€ 40,00 / € 60,00 -
391

Een -Perzisch tapijt - i.p.s. ca 200 x 300 cm
€ 80,00 / € 120,00 -
390

pers

Een -pers - ca 2,5 x 3,5 mtr i.p.s.
€ 120,00 / € 200,00 -
389

groen geverfde buffetkast in landhuisstijl

Een -groen geverfde buffetkast in landhuisstijl - met 3 deurtjes in bovenbouw met gebogen kap
€ 30,00 / € 45,00 -
387

houten keukentrapje

Een -houten keukentrapje
€ 5,00 / € 10,00 -
386

Thomas Herbert Victor 1894/1980 watercolour; "Mont Saint Michel" gesign L.O.

Een -Thomas Herbert Victor 1894/1980 watercolour; "Mont Saint Michel" gesign L.O.
€ 30,00 / € 45,00 -
385

antiek eiken vertico met 1 lade boven deur

Een -antiek eiken vertico met 1 lade boven deur
€ 30,00 / € 45,00 -
384

aquarel "prom" in passe partout en lijst

Een -aquarel "prom" in passe partout en lijst
€ 20,00 / € 30,00 -
383

8 armige messing kroon

Een -8 armige messing kroon
€ 15,00 / € 25,00 -
382

Elly Kuijpers; ca 200 naaktstudies in 9 schetsboeken op A3 formaat

Lot -Elly Kuijpers; ca 200 naaktstudies in 9 schetsboeken op A3 formaat
€ 150,00 / € 250,00 -
381

A. Koster "de 112 vaart uit" gesigneerd

Een -A. Koster "de 112 vaart uit" gesigneerd - aquarel ca 30x40 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
380

Sonia de Launay; grafiek abstract

Een -Sonia de Launay; grafiek abstract - 53x66 cm gesign. Achterop
€ 40,00 / € 60,00 -
379

Hans Lie; grafiek "Uchi mato" 58/100 gesign. L.O. 60x43 cm

Een -Hans Lie; grafiek "Uchi mato" 58/100 gesign. L.O. 60x43 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
378

W.G.F. Jansen; "schelpenvissers" kleurenlitho

Een -W.G.F. Jansen; "schelpenvissers" kleurenlitho - in lijst, gesign potlood R.O. en no 24, 65x48 cm
€ 50,00 / € 75,00 -
377

Delfts blauwe (Maastrichts aardewerk) schotel

Een -Delfts blauwe (Maastrichts aardewerk) schotel - afbeelding naar Sonneville, W 40 cm
€ 20,00 / € 30,00 -