1293

lot div op 2 koperen wandschotels

Een -lot div op 2 koperen wandschotels
€ 15,00 / € 25,00 -
1294

rond olieverfschilderij "bloesems"

Een -rond olieverfschilderij "bloesems"
€ 10,00 / € 15,00 -
1295

antiek slot + sleutels + peillood in noten kistje

Een -antiek slot + sleutels + peillood in noten kistje
€ 30,00 / € 45,00 -
1296

zeer fraai gesneden en ingelegd kistje

Een -zeer fraai gesneden en ingelegd kistje - + messing dienblad
€ 20,00 / € 30,00 -
1297

verhuisdoos vol antieke tinnen, koperen en smeedijzeren voorwerpen

Een -verhuisdoos vol antieke tinnen, koperen en smeedijzeren voorwerpen
€ 25,00 / € 40,00 -
1298

eiken pluton met koperen banden

Een -eiken pluton met koperen banden
€ 20,00 / € 30,00 -
1299

"Zeeuws meisje"

Olieverfschilderijtje 20x30 cm -"Zeeuws meisje" - onbekend
€ 20,00 / € 30,00 -
1300

klein lot miniparfum + div flacons

Een -klein lot miniparfum + div flacons
€ 10,00 / € 15,00 -
1301

klein lot div porselein Maastricht, Japan enz.

Een -klein lot div porselein Maastricht, Japan enz.
€ 5,00 / € 10,00 -
1306

tinnen eikel kan bijzondere vormgeving

Een -tinnen eikel kan bijzondere vormgeving
€ 5,00 / € 10,00 -
1312

wandklok met harpslinger en staart

Een -wandklok met harpslinger en staart
€ 10,00 / € 15,00 -
1314

geelkoperen zakketel

Een -geelkoperen zakketel - bijzonder model
€ 10,00 / € 15,00 -
1316

geslepen spiegel in vergulde lijst met kuif

Een -geslepen spiegel in vergulde lijst met kuif - 110x75 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
1317

militaire putjesschep

Een -militaire putjesschep - + watertuit
€ 15,00 / € 25,00 -
1324

druk via "Galileo Galilei" met potlood R.O. (glas kaduuk)

Rosina Wachtmeister -druk via "Galileo Galilei" met potlood R.O. (glas kaduuk)
€ 5,00 / € 10,00 -
1328

Petrus Hendrik Spijker 1905/1972 "palais de pepes en fort St andre, Avignon" achter glas in lijst

Aquarel 2x-Petrus Hendrik Spijker 1905/1972 "palais de pepes en fort St andre, Avignon" achter glas in lijst
€ 60,00 / € 100,00 -
1332

onbekende meester "stad in de nevel"

Olieverfschilderij -onbekende meester "stad in de nevel" - 40x50 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
1337

imari vaasjes

Twee -imari vaasjes - H 12 cm 1x chip
€ 10,00 / € 15,00 -
1339

Japans imari dekselvaasje

Een -Japans imari dekselvaasje - H ca 20 cm
€ 15,00 / € 25,00 -
1342

imari kalebas vaasje Japan

Een -imari kalebas vaasje Japan - 19e eeuw H 18 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
1344

imari kommen met floraal en manddecor

Twee -imari kommen met floraal en manddecor - + imari rond bakje
€ 20,00 / € 30,00 -
1345

imari vaasje met floraal decor in cartouches

Een -imari vaasje met floraal decor in cartouches - en trompethals, H 15 cm Japan 19e eeuw
€ 15,00 / € 25,00 -
1348

bordjes + vaasje 19e eeuw Japans imari

Twee -bordjes + vaasje 19e eeuw Japans imari
€ 15,00 / € 25,00 -
1353

handnaaimachine in houten koffer

Een -handnaaimachine in houten koffer
€ 15,00 / € 25,00 -
1358

moderne afbeeldingen in lijst

Tweemaal -moderne afbeeldingen in lijst - (1x Alechinsky)
€ 15,00 / € 25,00 -