74

antieke kristallen geslepen grote ronde diepe schaal op vierkante voet

Een -antieke kristallen geslepen grote ronde diepe schaal op vierkante voet - bokaal ruit geslepen met geslepen waaiers op de rand W 30 H 22 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
90

Sandzell & Co Hoffner Dresden wit porseleinen figurines H ca 20 cm

Drie -Sandzell & Co Hoffner Dresden wit porseleinen figurines H ca 20 cm

€ 60,00 / € 100,00 -
91

Sewnufo Dogon Mali; houten masker

Een -Sewnufo Dogon Mali; houten masker - vroeg 20e eeuw

€ 60,00 / € 100,00 -
92

Mali 20e eeuw DAN masker

Een -Mali 20e eeuw DAN masker

€ 60,00 / € 100,00 -
94

Lipring Dogonvallei

Een -Lipring Dogonvallei - vroeg 20e eeuw

€ 60,00 / € 100,00 -
95

lipring, Dogonvallei

Een -lipring, Dogonvallei - vroeg 20e eeuw

€ 60,00 / € 100,00 -

3 armige jugendstil/art deco hanglamp

Een -3 armige jugendstil/art deco hanglamp - met 4 glazen kapjes.

Gesign. op de kapjes: Muller freres

€ 60,00 / € 100,00 -
144

baardman kruikje groen glazuur

Een -baardman kruikje groen glazuur
€ 60,00 / € 100,00 -
151

Delflands 15e stuk; ets uit de atlas van Nicolaas en Jacob Keuikius, 1712

Een -Delflands 15e stuk; ets uit de atlas van Nicolaas en Jacob Keuikius, 1712 - afm. 50x58 cm AS
€ 60,00 / € 100,00 -
162

18e eeuws Chinees porseleinen bord met een decor van 4 gouden vissen

Een -18e eeuws Chinees porseleinen bord met een decor van 4 gouden vissen - randknabbels en haarlijn
€ 60,00 / € 120,00 -
163

stel van 2 art deco groen gepatineerde vazen

Een -stel van 2 art deco groen gepatineerde vazen - H 40 cm met ingekerfde motieven en elk 2 oren (1 hals hersteld)
€ 60,00 / € 100,00 -
165

zittende kat

Een-gebroeders van Paridon; zittende kat - H 40 cm op houten basement

€ 60,00 / € 100,00 -
182

litho; Michael S Schmidt Stein 1942 Ratingen "onbenaderbaar"

Een -litho; Michael S Schmidt Stein 1942 Ratingen (D) "onbenaderbaar"
€ 60,00 / € 100,00 -
186

Flore en coupe de vent 2 samac beeldjes

Stel -Flore en coupe de vent 2 samac beeldjes - H met voert ca 25 cm met Par Carlier op koperen plaatjes op de voetstukken
€ 60,00 / € 100,00 -
204

design fauteuil met hardhouten gestoomd frame en geweven bekleding

Een -design fauteuil met hardhouten gestoomd frame en geweven bekleding
€ 60,00 / € 100,00 -
216

zeer grote koperen hamketel op pootjes

Een -zeer grote koperen hamketel op pootjes - met smeedijzeren hengsel
€ 60,00 / € 100,00 -
229

Afrikaans Sumofu masker

Een -Afrikaans Sumofu masker - ca 1930
€ 60,00 / € 100,00 -
237

olieverf op doek in fraaie lijst Cornelissen "Hollands winterlandschap met molen"

Een -olieverf op doek in fraaie lijst Cornelissen "Hollands winterlandschap met molen" - doek 84x72 cm gesign. L.O.
€ 60,00 / € 100,00 -
238

olieverf op doek in fraaie lijst Cornelissen "bosven"

Een -olieverf op doek in fraaie lijst Cornelissen "bosven" - gesigneerd
€ 60,00 / € 100,00 -
242

J Pander; aquarel 32x38 cm "landschap met kerk op achtergrond"

Een -J Pander; aquarel 32x38 cm "landschap met kerk op achtergrond" - gesign. R.O.
€ 60,00 / € 100,00 -
246

Rene Kooijman; pastel "rhodondendronbloem"

Een -Rene Kooijman; pastel "rhodondendronbloem" - 40x50 cm gesign. R.O. en 1992
€ 60,00 / € 100,00 -
283

Amsterdam in de 17e eeuw, 3 delen van een zeldzame uitgave 1897

Lot -Amsterdam in de 17e eeuw, 3 delen van een zeldzame uitgave 1897 - Den Haag WP v. Stockum & zoon

€ 60,00 / € 100,00 -
294

vierkante speeltafel met opvouwbaar blad

Een -vierkante speeltafel met opvouwbaar blad - op klauwpootjes
€ 60,00 / € 100,00 -
313

Boeddha

Zeer decoratieve oude houten zittende -Boeddha- H 60cm
€ 60,00 / € 90,00 -
317

wollen tapijt

Hoogpolig ivoorkleur -wollen tapijt- ca 120x220 cm IPS
€ 60,00 / € 90,00 -