1413

poster "aan de kinderen van Nederland Trix en Irene"

Een -poster "aan de kinderen van Nederland Trix en Irene" - gebruikt
€ 50,00 / € 75,00 -
1414

groot lot verordeningen, pamfletten, bekendmakingen bij kaarten e.d.

Een -groot lot verordeningen, pamfletten, bekendmakingen bij kaarten e.d. - WO II
€ 50,00 / € 75,00 -
1419

W Bos?

Schilderij op doek -W Bos? - "picknicken in park"
€ 50,00 / € 75,00 -
1437

Bloemhof, gebeden en gezangen W ter Burg 19e eeuw

Een -Bloemhof, gebeden en gezangen W ter Burg 19e eeuw - + boek Predicatien 18e eeuw, conditie zeer matig
€ 50,00 / € 75,00 -
1451

defender jeep Lego

Een -defender jeep Lego - mogelijk incompleet
€ 50,00 / € 75,00 -
1452

tuigleren kapstoel met kubus footstool

Een -tuigleren kapstoel met kubus footstool
€ 50,00 / € 75,00 -
1531

het vredesvijfje + 4 div € 5,= stukken

Lot -het vredesvijfje + 4 div € 5,= stukken - + 2 zilveren € 10,= stukken

Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 50,00 / € 75,00 -
5

Floris Meydam; glasobject Leerdam

Een -Floris Meydam; glasobject Leerdam - H ca 11 cm gesigneerd en no. 500/41
€ 60,00 / € 100,00 -

antieke Turks aardewerk vaas als lampvoet

Een -antieke Turks aardewerk vaas als lampvoet
€ 60,00 / € 100,00 -
47

Fece a yiouidi Fiorentini vormstuk keramiek; romantisch paar op bankje gesigneerd

Een -Fece a yiouidi Fiorentini vormstuk keramiek; romantisch paar op bankje gesigneerd
€ 60,00 / € 100,00 -
71

bronzen tempelleeuw zittend op Chinese munten

Een -bronzen tempelleeuw zittend op Chinese munten - op vierkant basement
€ 60,00 / € 100,00 -
82

Willem Noordijk; olieverf "waterlelies"

Een -Willem Noordijk; olieverf "waterlelies" - 30x40 cm gesign. L.O.
€ 60,00 / € 90,00 -
94

Chinees wit en blauw porseleinen vaas met draakdecor en leeuw op deksel

Een -Chinees wit en blauw porseleinen vaas met draakdecor en leeuw op deksel - 4 merk 19e eeuw H met deksel ca 40 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
115

tinnen moffenwarmertje met schroefdeksel

Een -tinnen moffenwarmertje met schroefdeksel - 19e eeuw (deukjes)
€ 60,00 / € 100,00 -
117

Porceleine fles Delfts blauwe kan

Een -Porceleine fles Delfts blauwe kan - met zeilboten in cartouche H 23 cm no 5013
€ 60,00 / € 100,00 -
118

zilveren toastmandje, een zilveren broodmandje

Een -zilveren toastmandje, een zilveren broodmandje - en een zilveren bonbonmandje, allen miniatuur
€ 60,00 / € 100,00 -
65

lindenhouten "Maria met kind"

Een -lindenhouten "Maria met kind" - H 72 cm Schwartzwald Duyits 20e eeuw

€ 60,00 / € 100,00 -
140

porseleinen 19e eeuwse figurine

Een -porseleinen 19e eeuwse figurine - gekroonde N gemerkt (pink en staartpuntje)
€ 60,00 / € 100,00 -
149

18e eeuwse Delftse blauw met wit W 32 cm aardewerk schotel

Een -18e eeuwse Delftse blauw met wit W 32 cm aardewerk schotel - met floraal decor
€ 60,00 / € 120,00 -
158

ronde tinnen inktpot verstelbaar

Een -ronde tinnen inktpot verstelbaar - A Copier Noire Rouge
€ 60,00 / € 100,00 -
168

olieverf op doek 45x70 cm niet gesigneerd

Een -olieverf op doek 45x70 cm niet gesigneerd - "boerenwoning in waterrijk landschap"
€ 60,00 / € 100,00 -
170

antiek porseleinen groepje

Een -antiek porseleinen groepje - gemerkt met gekroonde N, H 16 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
176

blauw en wit Chinees porseleinen kommen met floraal decor

Twee -blauw en wit Chinees porseleinen kommen met floraal decor - W 14,5 H 7 cm (1x chip voet, 1x chip kraag en haarlijnen)
€ 60,00 / € 100,00 -
178

Alex Dorgelo 1888/1963 "twee hooimijten aan de rand van de bongerd"

Schilderij -Alex Dorgelo 1888/1963 "twee hooimijten aan de rand van de bongerd" - gemengde techniek 25x35 cm gesign L.O.
€ 60,00 / € 100,00 -
179

Perzisch tapijt 120x200

Een -Perzisch tapijt 120x200 - gebruikssporen
€ 60,00 / € 100,00 -