633

Lips kluis met cijferslot en sleutel

Een -Lips kluis met cijferslot en sleutel - + handleiding
€ 60,00 / € 100,00 -
781

biedermeier voltaire met open armleuningen en gestoken kuifje

Een -biedermeier voltaire met open armleuningen en gestoken kuifje - met gestreepte bekleding
€ 60,00 / € 100,00 -
896

bergère Lodewijk 15e stijl

Een -bergère Lodewijk 15e stijl
€ 60,00 / € 100,00 -
1043

Schilderij Afrikaans

Een -Schilderij Afrikaans
€ 60,00 / € 80,00 -
1371

Chinese borduurwerken in lijst "vogels"

Twee -Chinese borduurwerken in lijst "vogels" - 45x55 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
2142

3deurs buffetkast mahonie

Een -3deurs buffetkast mahonie
€ 60,00 / € 100,00 -
23

polychroom LPK gemerkte Delftse koeien

Twee -polychroom LPK gemerkte Delftse koeien - H 12 en 9 cm
€ 100,00 / € 150,00 -
24

Delftse polychroom gemerkt I.H. F 1480 paarden

Twee -Delftse polychroom gemerkt I.H. F 1480 paarden - H 23 L 23 cm, div. knabbels en rep.
€ 100,00 / € 150,00 -
54

Tichelaar, Makkum aardewerk met bloemen in cirkels op zwart fond gedecoreerde vierkante theebus met deksel

Een -Tichelaar, Makkum aardewerk met bloemen in cirkels op zwart fond gedecoreerde vierkante theebus met deksel
€ 40,00 / € 80,00 -
111

Keuco design krukje

Een -Keuco design krukje
€ 90,00 / € 150,00 -
124

polychroom Delftse dekselvaas H 36 cm, LF gemerkt 18e eeuw

Een -polychroom Delftse dekselvaas H 36 cm, LF gemerkt 18e eeuw
€ 120,00 / € 200,00 -
139

Majolica manifactur Karlsruhe; wandbord 37 cm "de vlucht naar Egypte"

Een -Majolica manifactur Karlsruhe; wandbord 37 cm "de vlucht naar Egypte" - polychroom ontwerp Willem Süs 20e eeuw
€ 40,00 / € 60,00 -
204

design fauteuil met hardhouten gestoomd frame en geweven bekleding

Een -design fauteuil met hardhouten gestoomd frame en geweven bekleding
€ 60,00 / € 100,00 -
210

olieverf op board Denny Jacobs, de geportretteerde stelt voor Cicciolina Ilona Satller

Een -olieverf op board Denny Jacobs, de geportretteerde stelt voor Cicciolina Ilona Satller (pornoactrice) - was 1980/1987 Italiaans parlementslid 40x60 cm

€ 80,00 / € 120,00 -
235

aluminium vloerdrukbel

Een -aluminium vloerdrukbel - W 30 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
250

mahonie biedermeier meidenkast

Een -mahonie biedermeier meidenkast
€ 90,00 / € 150,00 -
287

ronde mahonie tafel op stervoet

Een -ronde mahonie tafel op stervoet - met klauwtjes
€ 200,00 / € 300,00 -
293

antiek bronzen lopende leeuw op rechthoekig basement

Een -antiek bronzen lopende leeuw op rechthoekig basement - H 8 L 6,5 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
356

metalen gegoten eenden

Een drietal koud beschilderde -metalen gegoten eenden- (grootste 56 cm hoog, 3x)
€ 75,00 / € 125,00 -
357

Trombone

Startone; -Trombone- in originele koffer
€ 80,00 / € 120,00 -
360

kristallen kroon met 3 ringen met pegels

Een -kristallen kroon met 3 ringen met pegels
€ 150,00 / € 250,00 -
379

kostbaar handgemaakt tafelkleed

Een -kostbaar handgemaakt tafelkleed - rond doorsnee ca 220 cm
€ 80,00 / € 120,00 -
417

Friese staartklok met beschilderde wijzerplaat 18e eeuw

Een -Friese staartklok met beschilderde wijzerplaat 18e eeuw - met houten poppen
€ 100,00 / € 150,00 -
418

835/1000 zilveren lepelvaasje

Een -835/1000 zilveren lepelvaasje - + een zilveren petit fourschep 835/1000
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 40,00 / € 60,00 -
449

€ 100,00 / € 150,00 -