491

585/1000 geel gouden colliertje met vaste hanger en 1 briljantje

Een -585/1000 geel gouden colliertje met vaste hanger en 1 briljantje - toegevoegd een gouden zeepaardje als hanger, ca 4,5 gr
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 125,00 / € 200,00 -
490

585/1000 geel gouden ring met 3 robijntjes en 6 smaragdjes

Een -585/1000 geel gouden ring met 3 robijntjes en 6 smaragdjes - ca 2,68 gr
€ 75,00 / € 125,00 -
489

585/1000 geel gouden zegelring met groen steentje

Een -585/1000 geel gouden zegelring met groen steentje - bruto ca 7,7 gr
€ 150,00 / € 200,00 -
488

Appel print ca 75x65 cm gesigneerd in de plaat

Een -Appel print ca 75x65 cm gesigneerd in de plaat
€ 20,00 / € 30,00 -
487

bronsje "Nefretit"

Een -bronsje "Nefretit" - H 21 cm
€ 2,00 / € 4,00 -
486

scheepmeetwerktuig

Een -scheep(kaart)meetwerktuig - in houten schuifdoos
€ 20,00 / € 30,00 -
485

biergartentafel met 2 banken

Een -biergartentafel met 2 banken - tafel 220 cm banken 220 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
484

mooi lot div o.a. processielantaarns

Een -mooi lot div o.a. processielantaarns - veel kandelaren enz enz (doos)
€ 20,00 / € 30,00 -
483

figurines; man met paard + geldwisselaar

Twee -figurines; man met paard + geldwisselaar
€ 5,00 / € 10,00 -
482

smeedijzeren opvouwbare twijfelaar

Een -smeedijzeren opvouwbare twijfelaar
€ 20,00 / € 30,00 -
481

Waldman design professional tablelamp

Een -Waldman design professional tablelamp
€ 70,00 / € 100,00 -
480

klein tafeltje met speelwerkje

Een -klein tafeltje met speelwerkje
€ 15,00 / € 25,00 -
479

Engelse staande klokkast div houtsoorten met timphaan in top

Een -Engelse staande klokkast div houtsoorten met timphaan in top - J. Whitern Abingdon met maanaanduiding
€ 80,00 / € 120,00 -
478

plattegrond tekening van de kerk op het rode plein in Moskou

Een -plattegrond tekening van de kerk op het rode plein in Moskou - 95x95 cm
€ 10,00 / € 15,00 -
477

Engelse staande klok in eikenhouten kast, 2 afgedraaide kolommen in composiet gladde kap met regels, 2 gewichts uurwerk met anker R Hamson Warsington, ijzeren wijzers klein model H 206 cm

Een -Engelse staande klok in eikenhouten kast, 2 afgedraaide kolommen in composiet gladde kap met regels, 2 gewichts uurwerk met anker R Hamson Warsington, ijzeren wijzers klein model H 206 cm
€ 300,00 / € 450,00 -
476

Tobias Grau design staande lamp met ronde kap met 3 knopen

Een -Tobias Grau design staande lamp met ronde kap met 3 knopen
€ 120,00 / € 200,00 -
475

Tobias Grau design hanglamp

Een -Tobias Grau design hanglamp - met ronde kap met 3 knopen
€ 120,00 / € 200,00 -
474

Petrus Regout borden 19e eeuw

Vier -Petrus Regout borden 19e eeuw - "leeuwenjacht"
€ 25,00 / € 40,00 -
473

stoeltjes Infineti design

Een -stoeltjes Infineti design
€ 30,00 / € 45,00 -
472

Potterie Oud Delft 19/20e eeuw Nijmegen 2 grote Delfts blauwe tabakspotten met deksels

Lot -Potterie Oud Delft 19/20e eeuw Nijmegen 2 grote Delfts blauwe tabakspotten met deksels
€ 60,00 / € 100,00 -
471

Duitse staande klok

Een -Duitse staande klok
€ 30,00 / € 60,00 -
470

grenen tafel

Een -grenen tafel - bladmaat ca 80x80 cm met lade
€ 30,00 / € 45,00 -
469

goed geprepareerd hertengewei met schedel

Een -goed geprepareerd hertengewei met schedel - op eiken schild
€ 150,00 / € 250,00 -
468

Engelse staande klok deels mahonie fineer kast, geschilderde wijzerplaat Rom. Cijfers, datum, anker. "zwemmende zwaan" mechaniek seconde aanduiding Adam kap, Sj. Bibby, caravan band intarsia

Een -Engelse staande klok deels mahonie fineer kast, geschilderde wijzerplaat Rom. Cijfers, datum, anker. "zwemmende zwaan" mechaniek seconde aanduiding Adam kap, Sj. Bibby, caravan band intarsia
€ 300,00 / € 450,00 -
467

WIII eiken kabinet met snijwerk in top gebogen kap

Een -WIII eiken kabinet met snijwerk in top gebogen kap - en 3 laden in de onderkast
€ 200,00 / € 300,00 -