olieverf op doek; J.W. Haverkamp 19/20e eeuw "ziekenbezoek"

€ 300,00 / € 450,00 -
247

olieverf op koper "de Heilige Lodewijk de 9e Koning van Frankrijk geknield voor een engel met het kruis en doornenkroon"

Een -olieverf op koper "de Heilige Lodewijk de 9e Koning van Frankrijk geknield voor een engel met het kruis en doornenkroon" - (notitie achterop) 18x23,5 cm Raphael Sadeler 1560/1628 (koperen plaatje op lijst)
€ 140,00 / € 200,00 -
1104

olieverf op paneel "kind in de kakstoel met gevallen pop"

Een -olieverf op paneel "kind in de kakstoel met gevallen pop" - 25x35 cm op de manier van
€ 70,00 / € 100,00 -
579

olieverf op paneel 28x42 cm "eenden in het gras"

Een -olieverf op paneel 28x42 cm "eenden in het gras" - gesigneerd R.O. onduidelijk
€ 40,00 / € 60,00 -
677

olieverf op paneel onbekende meester "vesting aan het water"

Een -olieverf op paneel onbekende meester "vesting aan het water" - 40x60 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
933

olieverfschilderij "berglandschap"

Een -olieverfschilderij "berglandschap" - gesign R.O. 40x60 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
932

olieverfschilderij 40x50 cm "bloemen in bolvaas"

Een -olieverfschilderij 40x50 cm "bloemen in bolvaas"
€ 15,00 / € 25,00 -
1428

olieverfschilderijtjes gesign. Smit

Twee -olieverfschilderijtjes gesign. Smit - + olieverf op doek "melkmeisje" kopie
€ 30,00 / € 45,00 -
1276

one stk. OTT planimeter in orgn. Cass.

Een -one stk. OTT planimeter in orgn. Cass. - + proff. Passerdoos + Rotring; rapidograph ISO (3x)
€ 20,00 / € 30,00 -
304

Oosters lakwerk spiegelkastje

Een -Oosters lakwerk spiegelkastje
€ 20,00 / € 30,00 -
659

opaline bollamp

Een -opaline bollamp (tafellamp)
€ 5,00 / € 10,00 -
541

opaline olielamp staand met opaline kap

Een -opaline olielamp staand met opaline kap
€ 15,00 / € 25,00 -
1419

opaline rond schaaltje op zilveren voet met gravures 835/1000

Een -opaline rond schaaltje op zilveren voet met gravures 835/1000
€ 25,00 / € 40,00 -
1102

opbergbak met veelal postfris zegels en kaarten Nederland en Zweden

Een -opbergbak met veelal postfris zegels en kaarten Nederland en Zweden
€ 15,00 / € 25,00 -
1064

opengewerkt zilveren bonbonmandje met parelrand

Een -opengewerkt zilveren bonbonmandje met parelrand - 835/1000 ca 70 gr
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 40,00 / € 60,00 -
1237

opengewerkte ajour zilveren taartschep

Een -opengewerkte ajour zilveren taartschep - 835/1000 ca 70 gr
€ 75,00 / € 125,00 -
572

opgelijmde Delftse tegels 19e eeuw

Tien -opgelijmde Delftse tegels 19e eeuw
€ 60,00 / € 100,00 -
1025

opgezette kop van een ree

Een -opgezette kop van een ree
€ 10,00 / € 15,00 -
758

optica prenten in kleur

Twee -optica prenten in kleur
€ 20,00 / € 30,00 -
1249

opticaprent "Markt Schiedam"

Een -opticaprent "Markt Schiedam"
€ 20,00 / € 30,00 -
570

opticaprent in lijst, gekleurd

Een -opticaprent in lijst, gekleurd
€ 20,00 / € 30,00 -
1317

opticaprenten in lijsten

Twee -opticaprenten in lijsten
€ 60,00 / € 100,00 -
849

Otto Dicken "de Waal" aquarel

Een -Otto Dicken "de Waal" aquarel - 35x20 cm gesign. R.O.
€ 70,00 / € 100,00 -
1281

oud Hollands plateel handwerk drie delig polychroom kaststel

Een -oud Hollands plateel handwerk drie delig polychroom kaststel - H ca 20 cm
€ 10,00 / € 15,00 -
840

oud persje

Een -oud persje - 80x120 cm
€ 15,00 / € 25,00 -