1053

5 Dollar canade maple leaf

Een 5 dollar Canada maple leaf one troy ounce - 1989 in orgn houten doosje

Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 50,00 / € 75,00 -
1085

porseleinen drijfschotel

Een -porseleinen drijfschotel - (binnenschaal mist) hersteld 41x34 cm
€ 50,00 / € 75,00 -
1099

complete dartset als nieuw

Een -complete dartset als nieuw - Dartbord, Wimmau pijlen in tasje + dartmat
€ 50,00 / € 75,00 -
1165

koksmessen set

Professionele -koksmessen set- in koffer "Sebatier"
€ 50,00 / € 80,00 -
1169

vintage Hala tafellamp

Een -vintage Hala tafellamp
€ 50,00 / € 75,00 -
1189

antiek tapijtfragment Turkistan

Een -antiek tapijtfragment Turkistan - ca 30x70 cm
€ 50,00 / € 75,00 -
1212

lot Chinees e.a. porselein, div kleur decor en periode

Een -lot Chinees e.a. porselein, div kleur decor en periode
€ 50,00 / € 75,00 -
1334

antieke armstoel met gobelin bekleding

Een -antieke armstoel met gobelin bekleding
€ 50,00 / € 75,00 -
1390

2deurs groen geschilderde kluis

Een -2deurs groen geschilderde kluis
€ 50,00 / € 75,00 -
1448

Friese stoelklok, klein model

Een -Friese stoelklok, klein model
€ 50,00 / € 75,00 -
1481

religieuze voorstellingen

Zeven -religieuze voorstellingen - 40x60 cm in pianozwarte lijsten, vroeg 20e eeuw

€ 50,00 / € 25,00 -
1504

vintage Yshock horloges

Vijf -vintage Yshock horloges
€ 50,00 / € 75,00 -
2064

modelboot "SAR" op standaard

Een -modelboot "SAR" op standaard
€ 50,00 / € 75,00 -
2138

plattebuiskachel geƫmailleerd

Een -plattebuiskachel geƫmailleerd
€ 50,00 / € 75,00 -
1403

60er jaren Mettoy playthings; no 120 in orgn doosje + Mettoy countrylife in orgn doos + duck no 1041 in orgn doos

Een -60er jaren Mettoy playthings; no 120 in orgn doosje + Mettoy countrylife in orgn doos + duck no 1041 in orgn doos
€ 55,00 / € 75,00 -
1411

schildpad lepeldoos

Een -schildpad lepeldoos - 19e eeuw
€ 55,00 / € 100,00 -
22

aquarel Gerrit Neven 1939 "polderweg bij Bergambacht"

€ 60,00 / € 100,00 -
26

lot van 15 half dollar Kennedy munten

Een -lot van 15 half dollar Kennedy munten - + Indian Head 10 ct. Stukken Nickels
€ 60,00 / € 100,00 -

Harry Storms "liggende figuur" brons gesigneerd

Een -Harry Storms "liggende figuur" brons gesigneerd - en sticker onder marmeren voet

€ 60,00 / € 100,00 -
33

polychroom Delftse koetjes

€ 60,00 / € 100,00 -
38

18e eeuws bureau met schuine klep

Een -18e eeuws bureau met schuine klep - 3 laden en Lois Seize beslag, Engels

€ 60,00 / € 100,00 -
43

Chinees porseleinen bekers

€ 60,00 / € 100,00 -
46

Scandic shadow; Thomas Germany Rosenthal servies

Een -Scandic shadow; Thomas Germany Rosenthal servies - 35 delen, design Hertha Bengston

€ 60,00 / € 100,00 -
59

tekeningen; Marten Molema

Vijf -tekeningen; Marten Molema - 40x40 cm in passe partout en lijst gesigneerd en sticker achterop
€ 60,00 / € 100,00 -
63

polychroom Delftse plaque "kanarie in kooitje"

Een -polychroom Delftse plaque "kanarie in kooitje" - 26,5 x 25,5 cm
€ 60,00 / € 100,00 -