947

wortelnoten salontafel met gecontourneerd blad op 4 poot

Een -wortelnoten salontafel met gecontourneerd blad op 4 poot
€ 40,00 / € 60,00 -
986

art deco chroom lamp met 5 opaline bollen

Een -art deco chroom lamp met 5 opaline bollen
€ 50,00 / € 75,00 -
1019

B&O beo center 7002

Een -B&O beo center 7002 - AB en gebruiksaanwijzing in vitrine
€ 75,00 / € 125,00 -
1124

groot lot div in doos

Een -groot lot div in doos
€ 10,00 / € 15,00 -
1173

uniek schoenmakersgereedschap; stretcher met hulpstukken

Een -uniek schoenmakersgereedschap; stretcher met hulpstukken
€ 20,00 / € 30,00 -
1176

lot bijous in blauwe doos

Een -lot bijous in blauwe doos
€ 30,00 / € 45,00 -
1191

kist en doos verzilverd bestek

Een -kist en doos verzilverd bestek - totaal ca 90 delen Keltum e.a.
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 30,00 / € 45,00 -
1218

groen beeld van een zegenende Christus

Een -groen beeld van een zegenende Christus - H 55 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
1237

opengewerkte ajour zilveren taartschep

Een -opengewerkte ajour zilveren taartschep - 835/1000 ca 70 gr
€ 75,00 / € 125,00 -
1317

opticaprenten in lijsten

Twee -opticaprenten in lijsten
€ 60,00 / € 100,00 -
1336

antieke 18e eeuwse scheepsportretten in lijst

Drie -antieke 18e eeuwse scheepsportretten in lijst
€ 75,00 / € 125,00 -
1448

Friese stoelklok, klein model

Een -Friese stoelklok, klein model
€ 50,00 / € 75,00 -
1465

kostbare verzameling kunstboeken

Een -kostbare verzameling kunstboeken - bovenste schap R in kast 253

€ 30,00 / € 45,00 -

Harry Storms "liggende figuur" brons gesigneerd

Een -Harry Storms "liggende figuur" brons gesigneerd - en sticker onder marmeren voet

€ 60,00 / € 100,00 -
144

baardman kruikje groen glazuur

Een -baardman kruikje groen glazuur
€ 60,00 / € 100,00 -
182

litho; Michael S Schmidt Stein 1942 Ratingen "onbenaderbaar"

Een -litho; Michael S Schmidt Stein 1942 Ratingen (D) "onbenaderbaar"
€ 60,00 / € 100,00 -
186

Flore en coupe de vent 2 samac beeldjes

Stel -Flore en coupe de vent 2 samac beeldjes - H met voert ca 25 cm met Par Carlier op koperen plaatjes op de voetstukken
€ 60,00 / € 100,00 -
237

olieverf op doek in fraaie lijst Cornelissen "Hollands winterlandschap met molen"

Een -olieverf op doek in fraaie lijst Cornelissen "Hollands winterlandschap met molen" - doek 84x72 cm gesign. L.O.
€ 60,00 / € 100,00 -
294

vierkante speeltafel met opvouwbaar blad

Een -vierkante speeltafel met opvouwbaar blad - op klauwpootjes
€ 60,00 / € 100,00 -
385

keramisch kunstwerk "vreemde vogel"

Een -keramisch kunstwerk "vreemde vogel" - 20e eeuw Sjaak Smetsers H 44 ca (snavelpuntje)
€ 60,00 / € 100,00 -
386

drie delig rood marmeren kunstwerk

Een -drie delig rood marmeren kunstwerk- best uit drie gebeeldhouwde zuilen met glazen bollen, hoogste zuil 15x15x50 cm
€ 60,00 / € 90,00 -
412

fraai houtsnijwerk van een mythisch tafereel

Zeer -fraai houtsnijwerk van een mythisch tafereel - Ned. Indiƫ, begin 20e eeuw (chip) H 35 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
485

biergartentafel met 2 banken

Een -biergartentafel met 2 banken - tafel 220 cm banken 220 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
572

opgelijmde Delftse tegels 19e eeuw

Tien -opgelijmde Delftse tegels 19e eeuw
€ 60,00 / € 100,00 -
613

antieke geklonken gietijzeren kookpotten

Twee -antieke geklonken gietijzeren kookpotten
€ 60,00 / € 100,00 -