1142

Bascule met gewichten

Een -Bascule met gewichten
€ 20,00 / € 30,00 -
1143

abstracte schilderijen op papier

Drie -abstracte schilderijen op papier - in lijst 70x90 cm Kees Reijnen achterop gemerkt 2x zonder titel toegeschreven aan
€ 30,00 / € 45,00 -
1144

19e eeuwse koperen pijpcomfoor

Tweemaal -19e eeuwse koperen pijpcomfoor - 1 met steel, 1 met onderschotel
€ 20,00 / € 30,00 -
1145

tinnen zeepbus

Een -tinnen zeepbus - + beker + lepel + crucifix + noten kistje + blikken theebus + dienblaadje met snijwerk (lot)
€ 15,00 / € 25,00 -
1146

Goudweegschaaltje met 9 gewichtjes in origineel kistje

Een -Goudweegschaaltje met 9 gewichtjes in origineel kistje
€ 20,00 / € 30,00 -
1147

acryl op doek, op de manier van Keith Haring

Een -acryl op doek, op de manier van Keith Haring - 40x50 cm
€ 10,00 / € 15,00 -
1148

necessaire in cassette

Een -necessaire in cassette - + ovale schildering achter glas in klein zwart lijstje
€ 10,00 / € 15,00 -
1149

antiek Delftse schotel 35 cm

Een -antiek Delftse schotel 35 cm - imari schotel 30 cm, beide gerest + blauwe kom + Delfts tegeltje in asbak
€ 10,00 / € 15,00 -
1150

blank glas met chroom hallamp

Een -blank glas met chroom hallamp
€ 10,00 / € 15,00 -
1151

klein aquarel portret van Afrikaans kind gesign L.O.

JP Ludo -klein aquarel portret van Afrikaans kind gesign L.O.
€ 30,00 / € 45,00 -
1152

zilveren jampothouder met deksel

Een -zilveren jampothouder met deksel
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 15,00 / € 25,00 -
1153

Melle Jaarsma

Ets uit 1994 -Melle Jaarsma - monofr e.a. in fraaie lijst
€ 30,00 / € 45,00 -
1154

eiken 2 deurs servieskast

Een -eiken 2 deurs servieskast - 19e eeuw
€ 120,00 / € 200,00 -
1155

19e eeuwse 3 zitsbank met bewerkt mahonie frame en velours bekleed

Een -19e eeuwse 3 zitsbank met bewerkt mahonie frame en velours bekleed
€ 100,00 / € 150,00 -
1156

bank 19e eeuw met velours bekleed

Een -bank 19e eeuw met velours bekleed - biedermeier
€ 100,00 / € 150,00 -
1157

zeer decoratieve houten schoppen

Twee -zeer decoratieve houten schoppen - antieke graanschoppen
€ 60,00 / € 100,00 -
1158

handwerk glazen vierkante vazen

Twee -handwerk glazen vierkante vazen - H 27 cm elk, 1x rood en 1x oranje
€ 15,00 / € 25,00 -
1159

lot bijous in juwelenkistje

Een -lot bijous in juwelenkistje - zwart
€ 20,00 / € 30,00 -
1160

lamptafel, beuken/staal/aluminium

Een -lamptafel, beuken/staal/aluminium
€ 10,00 / € 15,00 -
1161

groot lot koperen voorwerpen

Een -groot lot koperen voorwerpen - (buiten)
€ 40,00 / € 60,00 -
1162

zeefdruk abstract

Stel-zeefdruk abstract - 20x20 cm in lijst 3x Marjolein van Ginkel 1946 gesign met potlood R.O.
€ 75,00 / € 125,00 -
1163

kleine eiken hangvitrine 1 deurs

Een -kleine eiken hangvitrine 1 deurs
€ 10,00 / € 15,00 -
1164

Engels staand horloge

Een -Engels staand horloge - mahonie kast, loopt prima
€ 350,00 / € 500,00 -
1165

Friese staartklok met houten poppen

Vroeg -Friese staartklok met houten poppen - goed werkend scheepjes en engel mechaniek

€ 850,00 / € 1.200,00 -
1166

pendule Amsterdamse school

Een -pendule Amsterdamse school
€ 50,00 / € 75,00 -