1063

tinnen wijnkannen

2x Tinnen wijnkannen Vlaams 19e eeuw

€ 50,00 / € 75,00 -
1064

statenbijbel

Statenbijbel (zonder koperbeslag) 18e eeuw

€ 100,00 / € 150,00 -
1065

tinnen schotels

Tinnen schotel,2x tinnen bord en messing crucifix 19e eeuw

€ 30,00 / € 45,00 -
1066

liter maat 19e eeuw

Grote roodkoperen 5-liter maat 19e eeuw
€ 50,00 / € 75,00 -
1067

"longi", "ecco homo" , 'Apostol homenache", "sant pere" 4x afbeelding uit Sagrad Familia Barcelona

Suribachs -"longi", "ecco homo" , 'Apostol homenache", "sant pere" 4x afbeelding uit Sagrad Familia Barcelona
€ 40,00 / € 60,00 -
1068

druk in kleur signatuur in de plaat R.O.

Matisse -druk in kleur signatuur in de plaat R.O.

€ 20,00 / € 30,00 -
1069

Chinees polychroom aardewerk beeldje

Antiek -Chinees polychroom aardewerk beeldje - met div restauraties
€ 30,00 / € 45,00 -
1070

antiek rood koper

Een _Brabantse ketel en steelpan - antiek rood koper
€ 15,00 / € 25,00 -
1071

Philips radio

Een -Philips radio
€ 15,00 / € 25,00 -
1072

wandkandelaber

Messing wandkandelaber 19e eeuw

€ 20,00 / € 30,00 -
1073

wandlampjes met @ decor

Twee -wandlampjes met @ decor-

€ 10,00 / € 15,00 -
1074

strijkijzer

IJzeren strijkijzer op geelkoperen houder en koperen ketel 19e eeuw

€ 20,00 / € 30,00 -
1075

koperen voorwerpen

Collectie koperen voorwerpen 18e/19e eeuw inclusief eiken rek + tinnen kannetje, maatje en bekertje

€ 150,00 / € 250,00 -
1076

radgeslepen glazen met man/vrouw decor

Twee -radgeslepen glazen met man/vrouw decor

€ 20,00 / € 30,00 -
1077

rechthoekige spiegel

Een -rechthoekige spiegel - 60x120 cm in vergulde lijst

€ 35,00 / € 50,00 -
1078

bijbel

Bijbel Gustav Doree 2 delig

€ 20,00 / € 30,00 -
1079

2 verzilverde grote H 32 cm kandelaren

Stel van -2 verzilverde grote H 32 cm kandelaren
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 30,00 / € 45,00 -
1080

zwart ebben kruis met verzilverde corpus Christhy

Een -zwart ebben kruis met verzilverde corpus Christhy - ca 30x55 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
1081

biljardkeu in foedraal

Een -biljardkeu in foedraal
€ 10,00 / € 15,00 -
1082

carte des provincies unies de Pays Bas

De -carte des provincies unies de Pays Bas - oude kaart in lijst
€ 40,00 / € 60,00 -
1083

design "by Wil van den Bos" tafelklok

Een -design "by Wil van den Bos" tafelklok

€ 20,00 / € 30,00 -
1084

geslepen spiegel in vergulde lijst

Een -geslepen spiegel in vergulde lijst - ca 105x78 cm
€ 80,00 / € 120,00 -
1085

eiken halbankje

Een -eiken halbankje (huisvlijt)
€ 20,00 / € 30,00 -
1086

poppen damave aquarel

Een -poppen damave aquarel - 13x14 cm in passe partout en lijst
€ 30,00 / € 45,00 -
1087

zilveren postzegel in lijst

Turger Fuches -zilveren postzegel in lijst - gesign en genumm 56/100
€ 20,00 / € 30,00 -