409

notenhouten hoekvitrinekastje

Een -notenhouten hoekvitrinekastje

€ 30,00 / € 45,00 -
2075

notenhouten Mechels eendeurskastje op open onderstel

Een -notenhouten Mechels eendeurskastje op open onderstel - en 2 open hoeken
€ 80,00 / € 120,00 -
1441

notenhouten pied de stalles met een aardewerk vaas met deksel en metalen grepen

Een -notenhouten pied de stalles met een aardewerk vaas met deksel en metalen grepen
€ 20,00 / € 30,00 -
334

notenhouten spiegel met kuif

Een -notenhouten spiegel met kuif - 38x70 cm incl. lijst 19e eeuw
€ 20,00 / € 30,00 -
1506

nw icon brand portemonnees

Tien stuks -nw icon brand portemonnees - winkelwaarde € 250,-

€ 30,00 / € 45,00 -
1420

occulte images, sport pictures, silhouettes, the human body images, erotic images en traditional henna designs

Lot -occulte images, sport pictures, silhouettes, the human body images, erotic images en traditional henna designs
€ 20,00 / € 30,00 -
120

Ole Winter voor Hutschenreuther in 1976 "de 4 jaargetijden" vier wandschotels

Lot -Ole Winter voor Hutschenreuther in 1976 "de 4 jaargetijden" vier wandschotels - W ca 30x30 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
1409

oleografie├źn + olieverf stilleven

Twee -oleografie├źn + olieverf stilleven- op doek (3x)
€ 15,00 / € 25,00 -
567

olieverf "entree" doek

Een -olieverf "entree" doek - ca 20x30 cm gesign. Onduidelijk M.O.
€ 60,00 / € 100,00 -
190

olieverf genreschilderij "opa met kleinkind" D Indruno, kopie

Een -olieverf genreschilderij "opa met kleinkind" D Indruno, kopie - 40x60 cm
€ 25,00 / € 40,00 -
210

olieverf op board Denny Jacobs, de geportretteerde stelt voor Cicciolina Ilona Satller

Een -olieverf op board Denny Jacobs, de geportretteerde stelt voor Cicciolina Ilona Satller (pornoactrice) - was 1980/1987 Italiaans parlementslid 40x60 cm

€ 80,00 / € 120,00 -
716

olieverf op doek

Een -olieverf op doek-; gesign "Kooning" met kroontje boven dubbel O, zonder titel 150x100 cm, op aluminium spieraam? Signatuur r.o.
€ 200,00 / € 350,00 -
212

olieverf op doek "Elburg"

Een -olieverf op doek "Elburg" - onbekende schilder
€ 20,00 / € 30,00 -
660

olieverf op doek "korenschoven"

Een -olieverf op doek "korenschoven" - 40x60 cm geen signatuur
€ 20,00 / € 30,00 -
1201

olieverf op doek "zeeslag"

Een -olieverf op doek "zeeslag" - 40x50 cm gesign R.O. onduidelijk
€ 20,00 / € 30,00 -
931

olieverf op doek 40x60 cm gesign R.O. onduidelijk "scheepjes bij avond"

Een -olieverf op doek 40x60 cm gesign R.O. onduidelijk "scheepjes bij avond"
€ 40,00 / € 60,00 -
565

olieverf op doek impressionistisch dorpsgezicht

Een -olieverf op doek impressionistisch dorpsgezicht - 30x40 cm R.O. gesign. Onduidelijk
€ 120,00 / € 200,00 -
238

olieverf op doek in fraaie lijst Cornelissen "bosven"

Een -olieverf op doek in fraaie lijst Cornelissen "bosven" - gesigneerd
€ 60,00 / € 100,00 -
237

olieverf op doek in fraaie lijst Cornelissen "Hollands winterlandschap met molen"

Een -olieverf op doek in fraaie lijst Cornelissen "Hollands winterlandschap met molen" - doek 84x72 cm gesign. L.O.
€ 60,00 / € 100,00 -
762

olieverf op doek J Bronk gesigneerd "interieur met moeder en kinderen"

Een -olieverf op doek J Bronk gesigneerd "interieur met moeder en kinderen" - 30x40 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
1142

olieverf op doek J.M.W. Kessler "vissers in bootje op de plas"

Een -olieverf op doek J.M.W. Kessler "vissers in bootje op de plas" - 50x70 cm gesigneerd L.O.
€ 75,00 / € 125,00 -
688

olieverf op doek signatuur R.O.

Een -olieverf op doek signatuur R.O. - 40x60 cm "riviertje in Hollands landschap"
€ 10,00 / € 15,00 -
1058

olieverf op doek; "landschap met kudde schapen"

Een -olieverf op doek; "landschap met kudde schapen" - 40x55 cm in fraaie houten lijst
€ 100,00 / € 150,00 -
239

olieverf op doek; Antoon Verhoeven "zeilboot op zee"

Een -olieverf op doek; Antoon Verhoeven "zeilboot op zee" - gesign. R.O. ca 50x70 cm (scheurtje)
€ 200,00 / € 300,00 -
14

olieverf op doek; David Schulman "aardappel schillende vrouw met kippen"

Een -olieverf op doek; David Schulman "aardappel schillende vrouw met kippen" - 43x22 cm "het witte muurtje" in lijst

€ 600,00 / € 1.000,00 -