450

jubileumuitgave "Andreas atlas"

Een -jubileumuitgave "Andreas atlas" - beschadigingen kopse kanten van de rug, 5e editie handatlas Duits
€ 50,00 / € 75,00 -
503

8kantige Chinees blauw en wit porseleinen borden met landschap decor

Vijfmaal -8kantige Chinees blauw en wit porseleinen borden met landschap decor - bruine randen, div knabbels
€ 50,00 / € 100,00 -
507

riviergezicht met roeiboten en stad op de achtergrond

Een -riviergezicht met roeiboten en stad op de achtergrond - schilderij 30x140 cm
€ 50,00 / € 75,00 -
518

fraaie koekoeksklok met gesneden eikenblad en hertenkop met gewei

Een -fraaie koekoeksklok met gesneden eikenblad en hertenkop met gewei
€ 50,00 / € 75,00 -
578

staartklok klein model

Een -staartklok klein model - 20e eeuw wortelnoten kast met maanaanduiding
€ 50,00 / € 75,00 -
614

Foodog 2x zittend, 1x lopend

Lot -Foodog 2x zittend, 1x lopend - H 30, 23 en 17 cm, turquoise aardewerk, 20e eeuw
€ 50,00 / € 75,00 -
624

banzbord uitschuiftafel zwart met 4 poten en kersenhouten blad

Een -banzbord uitschuiftafel zwart met 4 poten en kersenhouten blad

€ 50,00 / € 75,00 -
625

ca 100 dln Gero 100 silver bestek met schepwerk

Een -ca 100 dln Gero 100 silver bestek met schepwerk - wildbestek enz. (verzilverd)

Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 50,00 / € 75,00 -
667

Jean Niens; olieverf op doek abstracte voorstelling van 2 figuren op ladders

Een -Jean Niens; olieverf op doek abstracte voorstelling van 2 figuren op ladders - 60x120 cm
€ 50,00 / € 75,00 -
729

Luigini "trekpaarden op jaagpad"

Ets aquatint -Luigini "trekpaarden op jaagpad" - gesigneerd R.O.
€ 50,00 / € 75,00 -
805

175 stripboeken; Kuifje, Lucky Luke, Suske & Wiske, Asterix, Guust, Jan Jans, Billy & Bollie enz.

Lot -175 stripboeken; Kuifje, Lucky Luke, Suske & Wiske, Asterix, Guust, Jan Jans, Billy & Bollie enz.
€ 50,00 / € 75,00 -
844

Viking groenen elektr.. Grasmaaier i.p.s.

Een -Viking groenen elektr.. Grasmaaier i.p.s.
€ 50,00 / € 75,00 -
858

Copier Leerdam; 9 gemerkte wijnglazen toegevoegd 6 Anna groene glazen op voet

Lot -Copier Leerdam; 9 gemerkte wijnglazen toegevoegd 6 Anna groene glazen op voet
€ 50,00 / € 75,00 -
891

Franse comtoiseklok, emaille wijzerplaat

Een -Franse comtoiseklok, emaille wijzerplaat - met harpslinger Caleson à St Aubin des Cornier
€ 50,00 / € 75,00 -
901

mahonie biedermeier bonheur onderkast

Een -mahonie biedermeier bonheur onderkast
€ 50,00 / € 75,00 -
902

lange nertsjas ; "de Voogt" bonthuis en nertsenfarm

Een -lange nertsjas ; "de Voogt" bonthuis en nertsenfarm
Kleding & bont
€ 50,00 / € 75,00 -
903

vossenbontjas kort

De Bijenkorf -vossenbontjas kort
Kleding & bont
€ 50,00 / € 75,00 -
961

stalen kluis met sleutel

Een -stalen kluis met sleutel - L 40 B 47 H 60 cm wit
€ 50,00 / € 75,00 -
978

eenmalig lot boeken; Herman Brood

Een -eenmalig lot boeken; Herman Brood
€ 50,00 / € 75,00 -
986

art deco chroom lamp met 5 opaline bollen

Een -art deco chroom lamp met 5 opaline bollen
€ 50,00 / € 75,00 -
991

regenmaker Aboriginal

Een -regenmaker Aboriginal

€ 50,00 / € 75,00 -
1006

hanglamp 50er jaren

Een -hanglamp 50er jaren
€ 50,00 / € 75,00 -
1015

bronzen wandlamphouders gevleugelde figuren

Twee -bronzen wandlamphouders gevleugelde figuren
€ 50,00 / € 75,00 -
1027

Liebherr vinotheek, eendeurs wijnklimaatkast

Een -Liebherr vinotheek, eendeurs wijnklimaatkast
€ 50,00 / € 75,00 -
1047

Lot foto apparatuur

Lot foto apparatuur o.a. statief en objectief.

€ 50,00 / € 60,00 -