1038

palissander gefineerd 2

Een -palissander gefineerd 2-deurs kussenkastje op kruisvoet - Hollands 18e eeuw
€ 500,00 / € 750,00 -
1039

wortelnoten theetafel op gebogen poten

Een -wortelnoten theetafel op gebogen poten - (Lodewijk 15e stijl ) kopie antiek
€ 60,00 / € 100,00 -
1040

vruchtenhouten armstoel z.g. cacetoire met smalle hoge rug

Een -vruchtenhouten armstoel z.g. cacetoire met smalle hoge rug - Frans 18e eeuw
€ 200,00 / € 300,00 -
1041

armstoel met webbing rug

Een -armstoel met webbing rug
€ 10,00 / € 15,00 -
1042

stoeltje met biezen mat

Een -stoeltje met biezen mat - en stoeltje met webbing mat
€ 15,00 / € 25,00 -
1043

samengestelde serie van 8x noten eetkamerstoelen

Een -samengestelde serie van 8x noten eetkamerstoelen - (2x 17e eeuw rest kopie)

€ 800,00 / € 1.200,00 -
1044

=krukje Nicolai Hansen voor Ikea

Rond -=krukje Nicolai Hansen voor Ikea
€ 10,00 / € 15,00 -
1045

eiken kamferkist met 3 panelen in front

Een -eiken kamferkist met 3 panelen in front
€ 25,00 / € 40,00 -
1046

prenten in lijst Frans

Twee -prenten in lijst Frans (vochtschade)
€ 20,00 / € 30,00 -
1047

gekuipt eiken cache pots met leeuwenmascerons en koperen banden

Twee -gekuipt eiken cache pots met leeuwenmascerons en koperen banden
€ 20,00 / € 30,00 -
1048

kristallen inktpotje met zilveren dopje

Een -kristallen inktpotje met zilveren dopje - + 3 kristallen flacons
€ 15,00 / € 25,00 -
1049

eiken 3laden commode met brons beslag

Een -eiken 3laden commode met brons beslag - 18e eeuw Hollands
€ 300,00 / € 450,00 -
1050

eiken join stool (Engels krukje met regelverbinding)

Een -eiken join stool (Engels krukje met regelverbinding) - 17e eeuw (Coll. Dirven)
€ 500,00 / € 750,00 -
1051

eiken z.g. wevers stoeltje met open rug

Een -eiken z.g. wevers stoeltje met open rug - Frans 18e eeuw
€ 80,00 / € 120,00 -
1052

noten tabouretje op gebogen pootjes en met snijwerk

Een -noten tabouretje op gebogen pootjes en met snijwerk - Frans Lodewijk 15e ca. 1750
€ 350,00 / € 500,00 -
1053

mahonie bakbarometer

Een -mahonie bakbarometer - begin 19e eeuw (door F.Tachi ) defect, slechte staat
€ 250,00 / € 400,00 -
1054

eiken 4laden commode met bronzen knoppen

Een -eiken 4laden commode met bronzen knoppen - op 4 pootjes 19e eeuw
€ 200,00 / € 300,00 -
1055

eiken staande klok met beschilderde wijzerplaat

Een -eiken staande klok met beschilderde wijzerplaat - Engels ca. 1830
€ 250,00 / € 400,00 -
1056

mahonie fraai gedecoreerd ovaal dienblaadje

Een -mahonie fraai gedecoreerd ovaal dienblaadje - monogram onderop
€ 20,00 / € 30,00 -
1057

"portret van een heer" doek

Molengraft -"portret van een heer" doek - 50x60 cm gesign R.B.
€ 30,00 / € 45,00 -
1058

div posters in lijsten

Twee -div posters in lijsten
€ 10,00 / € 15,00 -
1059

3 delig Hamburg porseleinen kaststel

Een -3 delig Hamburg porseleinen kaststel - imari
€ 15,00 / € 25,00 -
1060

houten gevelstuk of ornament

Een -houten gevelstuk of ornament - versierd met meanderende planten en tulpen in snijwerk midden
€ 50,00 / € 75,00 -
1061

rood koperen kubussen

Twee -rood koperen kubussen - 30x30x40 cm
€ 10,00 / € 15,00 -
1062

wandelstokken met bronzen handgreep

Twee -wandelstokken met bronzen handgreep
€ 20,00 / € 30,00 -