306

bronzen kan

Een -bronzen kan (Rochefort) - + bronzen knopvijzel 19e eeuw + vijzel 1598 (kopie), 2 stampers + belletje
€ 50,00 / € 75,00 -
317

lampvoeten in Louis Seize stijl

Twee -lampvoeten in Louis Seize stijl
€ 50,00 / € 75,00 -
371

Magino kijker 20x60x60 mm

Een -Magino kijker 20x60x60 mm - foedraal met 3 poot
€ 50,00 / € 75,00 -
428

Chinees porseleinen lampvoet met een decor van bloemen, vogels en insecten

Een -Chinees porseleinen lampvoet met een decor van bloemen, vogels en insecten - H ca 27 cm op rond houten voet 20e eeuw

€ 50,00 / € 75,00 -
450

jubileumuitgave "Andreas atlas"

Een -jubileumuitgave "Andreas atlas" - beschadigingen kopse kanten van de rug, 5e editie handatlas Duits
€ 50,00 / € 75,00 -
453

design beuken fauteuil met oud rose bekleding

Een -design beuken fauteuil met oud rose bekleding - Smits gemerkt
€ 50,00 / € 75,00 -
472

divers Hummeltjes

Zes -divers Hummeltjes

€ 50,00 / € 75,00 -
487

antieke bruin steengoed kruiken

Twee -antieke bruin steengoed kruiken - 1 met 2 oren
€ 50,00 / € 75,00 -
507

riviergezicht met roeiboten en stad op de achtergrond

Een -riviergezicht met roeiboten en stad op de achtergrond - schilderij 30x140 cm
€ 50,00 / € 75,00 -
526

blauw lederen 2 zitter bench

Een -blauw lederen 2 zitter bench
€ 50,00 / € 75,00 -
557

uitgebreid lot zilveren diversen

Een -uitgebreid lot zilveren diversen - vorken/messen staal/zilver
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 50,00 / € 75,00 -
571

zilveren sigarettendoos

Een -zilveren sigarettendoos - 4 dln zilveren toiletset, zilveren borstelrug + 2 sigaretten etuis
€ 50,00 / € 75,00 -
578

staartklok klein model

Een -staartklok klein model - 20e eeuw wortelnoten kast met maanaanduiding
€ 50,00 / € 75,00 -
600

18e eeuws eiken eendeurs kastje

Een -18e eeuws eiken eendeurs kastje - met snijwerk versieringen
€ 50,00 / € 75,00 -
604

Luceplan berenice bureaulamp

Een -Luceplan berenice bureaulamp - staal zwart compleet met trans.
€ 50,00 / € 75,00 -
605

Luceplan Berenice burolamp

Een -Luceplan Berenice burolamp - klein zwart staal compleet met transformator
€ 50,00 / € 75,00 -
608

€ 50,00 / € 75,00 -
612

moccalepeltjes + 6 theelepeltjes

Zes -moccalepeltjes + 6 theelepeltjes - + 6 gebaksvorkjes, alles 835/1000 zilver, biedermeier
€ 50,00 / € 75,00 -
626

Sjako; officier schutterij Rotterdam zwart haarvilt en zwart lakleer metalen zilverkleurige tulp en plaat met rijkswapen

Een -Sjako; officier schutterij Rotterdam zwart haarvilt en zwart lakleer metalen zilverkleurige tulp en plaat met rijkswapen - (museum Rotterdam)
€ 50,00 / € 75,00 -
658

Ries Kleynen; kleurets uit 1975

Een -Ries Kleynen; kleurets uit 1975 - toegevoegd 2 ronde miniatuur etsjes gesign. Ries Kleynen 82
€ 50,00 / € 75,00 -
690

grote Engelse footstool notenhout met rode velours

Een -grote Engelse footstool notenhout met rode velours
€ 50,00 / € 75,00 -
729

Luigini "trekpaarden op jaagpad"

€ 50,00 / € 75,00 -
730

Luceplan Constanzinia leeslamp

Een -Luceplan Constanzinia leeslamp
€ 50,00 / € 75,00 -
775

2slag tafelscherm met fraai snijwerk

Een -2slag tafelscherm met fraai snijwerk - Ned. Indiƫ 20e eeuw
€ 50,00 / € 75,00 -
800

aardewerk art deco terrine met lot klein zilver

Een -aardewerk art deco terrine met lot klein zilver - o.a. wieg penning, zilveren 835/1000 fotolijstje + servet en vingerdoekringen enz.
€ 50,00 / € 75,00 -