1067

div Gouda plateel vaasjes

Drie -div Gouda plateel vaasjes - 14, 7 en 10 cm H, 1x chip hals
€ 10,00 / € 15,00 -
1068

Duits tinnen schotel "Munster" in doos

Een -Duits tinnen schotel "Munster" in doos - + tinnen schotel ""duck auf" mijnwerkers in de 20er eeuw + vele div. (doos)
€ 20,00 / € 30,00 -
1069

Chinees polychroom aardewerk beeldje

Antiek -Chinees polychroom aardewerk beeldje - met div restauraties
€ 80,00 / € 120,00 -
1070

div oud handwerk in lijst

Vier -div oud handwerk in lijst
€ 20,00 / € 30,00 -
1071

doos div. porselein

Een -doos div. porselein

€ 10,00 / € 15,00 -
1072

blikman en Saturnus reken/telmachine

Een -blikman en Saturnus reken/telmachine
€ 25,00 / € 40,00 -
1073

koperen petroleumlamp met ronde glazen kap

Een -koperen petroleumlamp met ronde glazen kap - + koperen lampvoet compositie Frans 19e eeuw
€ 10,00 / € 15,00 -
1074

16/17e eeuwse zoutglazuur aardewerk kruik met oor

Een -16/17e eeuwse zoutglazuur aardewerk kruik met oor - H 35 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
1075

lotje religieus

Een -lotje religieus
€ 20,00 / € 30,00 -
1076

vierdelige zilveren 800/1000 toiletset

Een -vierdelige zilveren 800/1000 toiletset- 2 borstels, spiegel, kam
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 15,00 / € 25,00 -
1077

etsje "Delft"

Een -etsje "Delft" -(bladzijde uit boek) in lijst
€ 15,00 / € 25,00 -
1078

lot bijzondere uitgaven over kampen en oorlog

Een -lot bijzondere uitgaven over kampen en oorlog - + bijlage 12 1934 ":het toekomstig leven" + div.
€ 10,00 / € 15,00 -
1079

Perzische polychroom tegel "man met gebedssnoer"

Een -Perzische polychroom tegel "man met gebedssnoer"
€ 30,00 / € 45,00 -
1080

zilveren guldens 16x, rijksdaalders 4x, halve gulden 2x

Lot -zilveren guldens 16x, rijksdaalders 4x, halve gulden 2x - toegevoegd lot muntgeld divers

€ 150,00 / € 250,00 -
1081

Homo sapiens; wit aardewerk buste

Een -Homo sapiens; wit aardewerk buste - H 28 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
1082

Irma la Douche; portret op linnen

Een -Irma la Douche; portret op linnen - ca 90x90 cm "Shirley mac Laine
€ 20,00 / € 30,00 -
1083

moderne klok met chroom kast

Een -moderne klok met chroom kast - glas hoekje r.o.
€ 20,00 / € 30,00 -
1084

tinnen nachtspiegel

Een -tinnen nachtspiegel - + tinnen aardappelschotel 19e eeuws Hollands I.F.S. Schuttles en engel en roos
€ 60,00 / € 100,00 -
1085

porseleinen drijfschotel

Een -porseleinen drijfschotel - (binnenschaal mist) hersteld 41x34 cm
€ 50,00 / € 75,00 -
1086

rond eiken bijzettafeltje met ronde druk versierde koperen schotel als blad

Een -rond eiken bijzettafeltje met ronde druk versierde koperen schotel als blad - en gestileerd onderstel
€ 40,00 / € 60,00 -
1087

mooi lot glas en kristallen drinkglazen

Een -mooi lot glas en kristallen drinkglazen - deels ruitgeslepen + kristallen karaf + kristallen schenkkan
€ 20,00 / € 30,00 -
1088

porseleinen lampvoet China

Een -porseleinen lampvoet China - 20e eeuw H ca 35 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
1089

eiken pokastje met deurtje en lade boven open stuk

Een -eiken pokastje met deurtje en lade boven open stuk - geloogd
€ 15,00 / € 25,00 -
1090

zilverkleur crucifix net 2 bronzen kandelaren

Een -zilverkleur crucifix net 2 bronzen kandelaren
€ 10,00 / € 15,00 -
1091

nikkel met paarlemoer crucifix met 2 kandelaartjes

Een -nikkel met paarlemoer crucifix met 2 kandelaartjes
€ 10,00 / € 15,00 -