Logo

Catalogus

Nummer   Naam Verwachte opbrengst Huidig bod
1019

capucijner Chinees porseleinen potten met deksel

Drie -capucijner Chinees porseleinen potten met deksel - div haarlijn 2x
Porselein, aardewerk & steengoed
€ 30,00 / € 45,00 -
1020

kan art deco

Een -kan art deco - + 70er jaren vaas H 18 en 21 cm
Porselein, aardewerk & steengoed
€ 10,00 / € 15,00 -
1021

Engelse hoge hoed in originele lederen koffer

Een -Engelse hoge hoed in originele lederen koffer
Divers
€ 30,00 / € 60,00 -
1022

vintage scandesign wandlampje

Een -vintage scandesign wandlampje
Meubels & lampen
€ 15,00 / € 25,00 -
1023

metalen bureaulamp verstelbaar

Een -metalen bureaulamp verstelbaar
Meubels & lampen
€ 15,00 / € 25,00 -
1024

kopie antiek Maria met kind beeld H 45 cm

Een -kopie antiek Maria met kind beeld H 45 cm
Porselein, aardewerk & steengoed
€ 20,00 / € 30,00 -
1025

antiek porseleinen buitenlampje

Een -antiek porseleinen buitenlampje
Meubels & lampen
€ 20,00 / € 30,00 -
1026

hoornen en een zilveren antieke tasbeugel

Een -hoornen en een zilveren antieke tasbeugel
Schilderijen en werk op papier
€ 30,00 / € 45,00 -
1027

wajangpop

Een -wajangpop
Divers
€ 10,00 / € 15,00 -
1028

zeldzaam fraai ingelegde met moskee en minaretten in een veld van bloemen en bladeren, rechthoekige doos met vlakke bodem en bolle scharnier deksel

Een -zeldzaam fraai ingelegde met moskee en minaretten in een veld van bloemen en bladeren, rechthoekige doos met vlakke bodem en bolle scharnier deksel - L 16 B 8,5 H 4,5 cm
Divers
€ 40,00 / € 60,00 -
1029

spiegeltje oranje kunststof + popje in doosje + rode lamp + vintage van

Een -spiegeltje oranje kunststof + popje in doosje + rode lamp + vintage van
Divers
€ 10,00 / € 15,00 -
1030

zes vergulde lepeltjes in rode doosjes

Tweemaal -zes vergulde lepeltjes in rode doosjes
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 20,00 / € 30,00 -
1031

dozijn zilveren (zwaardje v Kempen) vla lepeltjes in origineel doosje

Een -dozijn zilveren (zwaardje v Kempen) vla lepeltjes in origineel doosje
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 60,00 / € 100,00 -
1032

doosje met een serie verzilverde bokkenpoot toniclepels

Een -doosje met een serie verzilverde bokkenpoot toniclepels - + 6 biedermeier toniclepels
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 10,00 / € 15,00 -
1033

zilveren 800/1000 sateprikkers in tandenstokercaroussel

Twaalf -zilveren 800/1000 sateprikkers in tandenstokercaroussel
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 20,00 / € 30,00 -
1034

hanglamp modern

Een -hanglamp modern
Meubels & lampen
€ 20,00 / € 30,00 -
1035

ca 2 mtr hoog totembeeld houtsnijwerk

Een -ca 2 mtr hoog totembeeld houtsnijwerk
Divers
€ 20,00 / € 30,00 -
1036

houten zeer fraai met parelmoer ingelegde kist

Een -houten zeer fraai met parelmoer ingelegde kist
Divers
€ 60,00 / € 100,00 -
1037

mooi groepje antiek ivoren sieraden

Een -mooi groepje antiek ivoren sieraden - met cert
Divers
€ 40,00 / € 60,00 -
1038

hanglampje enkele glazen kap

Een -hanglampje enkele glazen kap
Meubels & lampen
€ 5,00 / € 10,00 -
1039

Philips KTV, universeel ab in vitrine

Een -Philips KTV, universeel ab in vitrine + Cinemalink + afstandbediening


Divers
€ 40,00 / € 60,00 -
1040

dubbele vierdeurs volglas roomdividervitrine met verlichting

Een -dubbele vierdeurs volglas roomdividervitrine met verlichting
Meubels & lampen
€ 200,00 / € 300,00 -
1041

zilveren postzegel

Zesmaal -zilveren postzegel
Boeken, kaarten & postzegels
€ 30,00 / € 45,00 -
1042

zilveren munt/(4x mooi Nederland met postzegel)

Zeven -zilveren munt/(4x mooi Nederland met postzegel) - 2x Europa proofmunt + 1 Beatrix 25 jr. regeringsjubileum
Boeken, kaarten & postzegels
€ 30,00 / € 45,00 -
1043

euroboek met cassette met 7x € 50

Een -euroboek met cassette met 7x € 50 - + 6x € 1,50 + 2x € 1 + 2x € 20 + 3x € 10 + 1x € 5


Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 450,00 / € 500,00 -
Register veilinghouder