1405

druk bewerkte mahonie klepsecretaire

Een -druk bewerkte mahonie klepsecretaire
€ 40,00 / € 60,00 -
1449

mahopnie speeltafel met gecontourneerd blad en gebogen poten

Een -mahopnie speeltafel met gecontourneerd blad en gebogen poten
€ 40,00 / € 60,00 -
1457

Carl Kuiper; doek "sneeuwlandschap"

Een -Carl Kuiper; doek "sneeuwlandschap" - gesign. R.O. 60x75 cm (scheur)

€ 40,00 / € 60,00 -
1469

Chinees blauw en wit porseleinen bordjes

Twee -Chinees blauw en wit porseleinen bordjes - + 4 div blauw en wit aardewerk vaasjes + bekertje pors
€ 40,00 / € 60,00 -
763

eiken bureau

Eiken bureau met laden

€ 40,00 / € 60,00 -
314

kleurets "Toscae II" Ries Kleijnen '98 in lijst

Een -kleurets "Toscae II" Ries Kleijnen '98 in lijst - 50x70 cm
€ 45,00 / € 60,00 -
594

geslepen kristallen rond schaaltje met biedermeier zilveren hengsel

Een -geslepen kristallen rond schaaltje met biedermeier zilveren hengsel - + zilveren en verzilverde schenkkurk
€ 45,00 / € 60,00 -
747

aardewerk klokkenstel

M.W. gemerkt drie delig -aardewerk klokkenstel- zeldzame vormgeving, 1e helft 20e eeuw
€ 45,00 / € 70,00 -
3

West Germany gemerkte aardewerk vaas

Een -West Germany gemerkte aardewerk vaas -zwart en rood glazuur decor in reliëf, H 40 cm
€ 50,00 / € 75,00 -
23

polychroom LPK gemerkte Delftse koeien

Twee -polychroom LPK gemerkte Delftse koeien - H 12 en 9 cm
€ 50,00 / € 75,00 -
24

Delftse polychroom gemerkt I.H. F 1480 paarden

Twee -Delftse polychroom gemerkt I.H. F 1480 paarden - H 23 L 23 cm, div. knabbels en rep.
€ 50,00 / € 75,00 -

longdrinklepels + 6 theelepels + suikerschep

Twaalf -longdrinklepels + 6 theelepels + suikerschep - + taartschep alles 800/1000 djokja zilver
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 50,00 / € 75,00 -

H v. Lerven; "heidelandschap"

Een -H v. Lerven; "heidelandschap" - doek 30x40 cm in lijst
€ 50,00 / € 75,00 -
116

grote W 48 cm Delfts blauwe schotel

Een -grote W 48 cm Delfts blauwe schotel - floraal decor met vogels
€ 50,00 / € 75,00 -
130

met parquettery versierde 8 kantige bijzettafel

Een -met parquettery versierde 8 kantige bijzettafel - met 3 poot, div houtsoorten
€ 50,00 / € 75,00 -
143

Royal Daulton; 2 porseleinen rechthoekige theebussen met deksel

Stel -Royal Daulton; 2 porseleinen rechthoekige theebussen met deksel - en gekleurde landhuizen in medaillons
€ 50,00 / € 75,00 -
202

= 48x44 cm

Een oude kaart van Cicillia -= 48x44 cm
€ 50,00 / € 75,00 -
203

oude kaart van Afrika 1787

Een -oude kaart van Afrika 1787 - ca 49x45 cm
€ 50,00 / € 75,00 -
204

oude kaart Oceanus Germanicus, Nederland en België

Een -oude kaart Oceanus Germanicus, Nederland en België - 47x40 cm
€ 50,00 / € 75,00 -
205

Map of Kent 1789

Een -Map of Kent 1789 - ca 33x45,5 cm in mahonie lijst en passe partout
€ 50,00 / € 75,00 -
206

Aat Veldhoen; grafiek, hand gesigneerd "moeder met kind"

Een -Aat Veldhoen; grafiek, hand gesigneerd "moeder met kind"
€ 50,00 / € 75,00 -
221

Luce; gemerkte design buro/tafellamp, smeedijzer

Een -Luce; gemerkte design buro/tafellamp, smeedijzer - verstelbaar op draaischijfvoet
€ 50,00 / € 75,00 -
278

zeer groot lot apothekerszaken van weegschaal tot laboratoriumzaken

Een -zeer groot lot apothekerszaken van weegschaal tot laboratoriumzaken - enz. interessante koop
€ 50,00 / € 75,00 -
283

eiken knopstoelen met ladderrug en biezen zittingen

Vijf -eiken knopstoelen met ladderrug en biezen zittingen - (2 met armleuningen)
€ 50,00 / € 75,00 -
302

dozijn 835/1000 zilveren vorkjes met bloem op steel

Een -dozijn 835/1000 zilveren vorkjes met bloem op steel - in origineel doosje + taartschep
€ 50,00 / € 75,00 -