Logo

Catalogus

Nummer   Naam Verwachte opbrengst Huidig bod
994

geslepen kristallen ronde schaal op voet

Een -geslepen kristallen ronde schaal op voet - + kristallen ronde schotel, vlak
Glas & kristal
€ 25,00 / € 40,00 -
995

geslepen kristallen ronde schaal op voet

Een -geslepen kristallen ronde schaal op voet - op kristallen ronde schotel met opstaand randje
Divers
€ 25,00 / € 40,00 -
996

koper met BWG zilveren paardje

Een -koper met BWG zilveren paardje - kopie antiek H 24 L 25 cm
Koper, brons en overige metalen
€ 10,00 / € 15,00 -
997

smeedijzeren bascule

Een -smeedijzeren bascule - + koperen beddenpan
Koper, brons en overige metalen
€ 20,00 / € 30,00 -
998

smeedijzeren bascule

Een -smeedijzeren bascule - + 2 koperen ketels
Koper, brons en overige metalen
€ 20,00 / € 30,00 -
999

geslepen kristallen karaffen met stop

Twee -geslepen kristallen karaffen met stop - en 1 met handgreep
Glas & kristal
€ 25,00 / € 40,00 -
1000

"in het wapen van Amsterdam" uit de Volkskrant uitgegeven in 1952

De lijntrekker - "in het wapen van Amsterdam" uit de Volkskrant uitgegeven in 1952
Divers
€ 5,00 / € 15,00 -
1001

vloerkleed

Een -vloerkleed- ca 2x3 meter
Tapijten & kleden
€ 20,00 / € 30,00 -
1002

geslepen kristallen water of wijnkannetjes

Vier -geslepen kristallen water of wijnkannetjes
Glas & kristal
€ 20,00 / € 30,00 -
1003

A Ingerson Rotterdam gemerkt Limoges theeserviesje

Een -A Ingerson Rotterdam gemerkt Limoges theeserviesje - 3 delen met 3 kop en schotel en ovaal porselein schaal (schade)
Porselein, aardewerk & steengoed
€ 30,00 / € 45,00 -
1004

Twee flesonderzetters

Twee flesonderzetters + kaarsstopper verzilverd (3x)


Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 25,00 / € 40,00 -
1005

noten wijntafeltje op 3 poot

Een -noten wijntafeltje op 3 poot
Meubels & lampen
€ 5,00 / € 10,00 -
1006

metalen lichtboom met toplicht en ca 60 glazen kaarshouders

Een -metalen lichtboom met toplicht en ca 60 glazen kaarshouders
Divers
€ 20,00 / € 30,00 -
1007

3 deurs eiken dressoir, GMT

Een -3 deurs eiken dressoir, GMT
Meubels & lampen
€ 20,00 / € 30,00 -
1008

chroom citruspers

Een -chroom citruspers
Divers
€ 20,00 / € 30,00 -
1009

Italiaans majolica 33 cm schotel

Een -Italiaans majolica 33 cm schotel - gesign. M.di.lieto/(matheo)
Porselein, aardewerk & steengoed
€ 60,00 / € 90,00 -
1010

Italiaans amalfy Italy matheo di Lieto gesigneerde tegels

Vier -Italiaans amalfy Italy matheo di Lieto gesigneerde tegels - polychroom
Porselein, aardewerk & steengoed
€ 50,00 / € 80,00 -
1011

mooi lotje porseleinen en metalen karafhangers

Een -mooi lotje porseleinen en metalen karafhangers
Divers
€ 10,00 / € 15,00 -
1012

zilveren lepelvaasje met 2 suikerschepjes en 1 lepel

Een -zilveren lepelvaasje met 2 suikerschepjes en 1 lepel - theezeefje, servet en vingerdoekringen, 3 ronde bakjes met oud Holl. Tafereel, alles 835/1000 zilver, ca 300 gr
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 60,00 / € 100,00 -
1013

collier met rose halfedelstenen oplopend

Een -collier met rose halfedelstenen oplopend
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 35,00 / € 50,00 -
1014

benen snijwerk wayangfiguur

Een -benen snijwerk wayangfiguur - + schelpen ketting (Filipijnen)
Divers
€ 20,00 / € 30,00 -
1015

monumenten van Nederlandschen heraldiek "Zeelandt/veredelt"

Boek -monumenten van Nederlandschen heraldiek "Zeelandt/veredelt"
Boeken, kaarten & postzegels
€ 10,00 / € 15,00 -
1016

exclusive a la main, tekst onder dubbel L gemerkte Sèvres 1751/53 figurine

Modele et doration -exclusive a la main, tekst onder dubbel L gemerkte Sèvres 1751/53 figurine - ca 17 cm hoog "blootsvoets bloemenmeisje"
Porselein, aardewerk & steengoed
€ 60,00 / € 100,00 -
1017

blauw emaille hanglamp

Een -blauw emaille hanglamp
Meubels & lampen
€ 15,00 / € 25,00 -
1018

De zaaier H 21 cm bronzen beeld

Een -De zaaier H 21 cm bronzen beeld - onduidelijke signatuur
Koper, brons en overige metalen
€ 20,00 / € 30,00 -
Register veilinghouder