101

Perzisch tapijt ca 2x3 mtr

Een -Perzisch tapijt ca 2x3 mtr
€ 140,00 / € 200,00 -
102

Anne Jan Pelsma; aquarel op papier "Jezus op de berg"

Een -Anne Jan Pelsma; aquarel op papier "Jezus op de berg" - 33x50 cm gesigneerd A.J. Pelsma
€ 20,00 / € 30,00 -
103

fraaie camee in zilveren met granaatjes en zaadpareltjes bezet

Een -fraaie camee in zilveren met granaatjes en zaadpareltjes bezet - 38x58 mm
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 120,00 / € 200,00 -
104

kleurets J Balthussen "schelpenvissers"

Een -kleurets J Balthussen "schelpenvissers" - ca 25x50 cm gesign. R.O. met potlood
€ 20,00 / € 30,00 -
105

baluster + bolvaas Gouda Plazuid plateel

Twee -baluster + bolvaas Gouda Plazuid plateel - decor "autum" 2x H 24 cm bolvaas H 20 cm ca
€ 40,00 / € 60,00 -
106

kleine camee gemonteerd op louis Seize bronzen sleutelplaatje

Een -kleine camee gemonteerd op louis Seize bronzen sleutelplaatje
€ 30,00 / € 45,00 -
107

kunsthars snijwerkje van een Chinese draak aan gouden ringetje

Een -kunsthars snijwerkje van een Chinese draak aan gouden ringetje
€ 40,00 / € 60,00 -
108

ovaal jade snijwerk opgemonteerd in lijstje

Een -ovaal jade snijwerk opgemonteerd in lijstje
€ 20,00 / € 30,00 -
109

Rechthoekige geslepen spiegel met grenen lijst

Een -Rechthoekige geslepen spiegel met grenen lijst - 60x100 cm ca
€ 20,00 / € 30,00 -
110

"Lladro" porseleinen groep

Een -"Lladro" porseleinen groep - 40x22x35 cm "hangjeugd bij de dorpspomp"
€ 100,00 / € 150,00 -
111

dikwandig glazen bijzettafel

Een -dikwandig glazen bijzettafel - 50x50x50 cm (chip)
€ 20,00 / € 30,00 -

Henk van Wessem; kleurenlitho 57x81 cm gesign. Met potlood R.O.

Een -Henk van Wessem; kleurenlitho 57x81 cm gesign. Met potlood R.O. - oplage 80/200
€ 120,00 / € 200,00 -
113

Artzberg 33 dln Bavaria porseleinen gebak + koffieservies

Een -Artzberg 33 dln Bavaria porseleinen gebak + koffieservies

€ 20,00 / € 30,00 -
114

Kristallen parfumflesje met gouden dop en montuur in originele lederen etui

Een -Kristallen parfumflesje met gouden dop en montuur in originele lederen etui
€ 125,00 / € 150,00 -
115

60+ dln Heinrich koffie/thee ontbijt/diner servies

Een -60+ dln Heinrich koffie/thee ontbijt/diner servies - 6persoons incl. dekschalen
€ 80,00 / € 120,00 -
116

grote W 48 cm Delfts blauwe schotel

Een -grote W 48 cm Delfts blauwe schotel - floraal decor met vogels
€ 50,00 / € 75,00 -
117

antieke noten Spaanse tafel rechth met 2 laden

Een -antieke noten Spaanse tafel rechth met 2 laden - 70x160x53 cm
€ 200,00 / € 300,00 -
118

Dior handtas + lederen handtas

Een -Dior handtas + lederen handtas - div verpakkingen (papier zakken)
Kleding & bont
€ 100,00 / € 150,00 -
119

maleras Sweden fruitschaal 2 kleuren dikwandig studioglas

Een -maleras Sweden fruitschaal 2 kleuren dikwandig studioglas - R. Sinnemark gesigneerd
€ 60,00 / € 100,00 -
120

Kartell; Tood vloerlamp 173 cm x 20 cm ca

Een -Kartell; Tood vloerlamp 173 cm x 20 cm ca - helder en opaline
€ 150,00 / € 250,00 -
121

groot 3 delig composiet klokkenstel met beelden van Rubens en Rembrandt

Een -groot 3 delig composiet klokkenstel met beelden van Rubens en Rembrandt - zittende figuren naast klok op zwart marmeren voet
€ 150,00 / € 250,00 -
124

Ch. Franck 1758/1819; olieverf op doek "dreggen in hofvijver"

Een -Ch. Franck 1758/1819; olieverf op doek (verdoekt) "dreggen in hofvijver" - 18/19e eeuw 40x50 cm niet gesign.
€ 120,00 / € 200,00 -
125

handgesneden paneel goudgelakt Chinees

Een -handgesneden paneel goudgelakt Chinees - 20e eeuw 30x45 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
126

aluminium design plafond/vloer klemlamp met 5 spots

Een -aluminium design plafond/vloer klemlamp met 5 spots - bijbehorende plafond lamp met 2 spots
€ 30,00 / € 45,00 -
127

5 delig Samson porseleinen 11 cm famille rose kaststelletje

Een -5 delig Samson porseleinen 11 cm famille rose kaststelletje - best uit 2 stelvaasjes en 3 dekselvaasjes (2 deksels hersteld)
€ 200,00 / € 300,00 -