94

Lipring Dogonvallei

Een -Lipring Dogonvallei - vroeg 20e eeuw

€ 60,00 / € 100,00 -
95

lipring, Dogonvallei

Een -lipring, Dogonvallei - vroeg 20e eeuw

€ 60,00 / € 100,00 -
96

Italiaans Sorento juwelenkistje

Een -Italiaans Sorento juwelenkistje - met marquettery div houtsoorten

€ 50,00 / € 75,00 -

bronzen "balwerpster"

Een -bronzen "balwerpster" - H 32 cm incl. marmeren voet 12 cm (bal mist)

€ 300,00 / € 450,00 -
98

prof van Seifert, bronzen beeld "drinkend naakt met nap in de handen"

Een -prof van Seifert, bronzen beeld "drinkend naakt met nap in de handen" - H met marmeren voet 48 cm

€ 700,00 / € 1.200,00 -
99

Birner bronzen beeldje "danseres in vleermuis kostuum"

Een -Birner bronzen beeldje "danseres in vleermuis kostuum" - ca 1920 H 21 cm met voetje
€ 150,00 / € 250,00 -
100

polychroom aardewerk Chinese figuren

Vier -polychroom aardewerk Chinese figuren
€ 20,00 / € 30,00 -
101

emaille cloisonné dekselpotten

Twee -emaille cloisonné dekselpotten - H ca 25 cm
€ 50,00 / € 75,00 -
102

Anne Jan Pelsma; aquarel op papier "Jezus op de berg"

Een -Anne Jan Pelsma; aquarel op papier "Jezus op de berg" - 33x50 cm gesigneerd A.J. Pelsma
€ 200,00 / € 300,00 -
103

wortelnoten WIII vitrine opzetkast

Een -wortelnoten WIII vitrine opzetkast - Hollands eind 18e eeuw
€ 300,00 / € 450,00 -
104

tinnen putty als lampvoet of kaarshouder

Een -tinnen putty als lampvoet of kaarshouder - op rond houten basement
€ 30,00 / € 45,00 -
105

wortelnoten 2 deurs kabinet

Een -wortelnoten 2 deurs kabinet - 4x laden Hollands ca 1750 gebruiksschade

€ 600,00 / € 1.000,00 -
106

diner messen met 800/1000 zilveren heften

Twaalf -diner messen met 800/1000 zilveren heften - ca 1050 gr
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 120,00 / € 200,00 -
107

ingelijste gravures 17e eeuw in een lijst

Twee -ingelijste gravures 17e eeuw in een lijst - "landschap met figuren" + Carl Lander 20e eeuw etsje Burg Rheinstein
€ 25,00 / € 40,00 -
108

buste

Studio Design cola bruine -buste- in dikwandig glas H 55 cm, genummerd 7/8 gesigneerd en 2003
€ 125,00 / € 200,00 -
109

vergulde houten staande schemerlamp op 3 poot

Een -vergulde houten staande schemerlamp op 3 poot - ca 1900
€ 80,00 / € 120,00 -
110

grote Perzische loper

Een -grote Perzische loper - ca 500x100 cm sporen van ene lang leven
€ 400,00 / € 600,00 -
111

Keuco design krukje

Een -Keuco design krukje
€ 90,00 / € 150,00 -

3 armige jugendstil/art deco hanglamp

Een -3 armige jugendstil/art deco hanglamp - met 4 glazen kapjes.

Gesign. op de kapjes: Muller freres

€ 60,00 / € 100,00 -
113

Japans imari schotel

Een -Japans imari schotel - W 30 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
114

antieke wandapliques met kristal

Twee -antieke wandapliques met kristal
€ 35,00 / € 50,00 -
115

tinnen moffenwarmertje met schroefdeksel

Een -tinnen moffenwarmertje met schroefdeksel - 19e eeuw (deukjes) AS
€ 30,00 / € 60,00 -
116

Friese staartklok met o.a. Napoleon te paard e.a. bewegende figuren

De slag bij Austerlitz 1805 afgebeeld op - Friese staartklok met o.a. Napoleon te paard e.a. bewegende figuren - 19e eeuw Hollands
€ 500,00 / € 750,00 -
117

koekoeksklok met goed snijwerk

Een -koekoeksklok met goed snijwerk - 2 gewichten en koperen slinger
€ 75,00 / € 125,00 -
118

smeedijzeren tegeltafeltje met 8x blauwe tegels met molens

Een -smeedijzeren tegeltafeltje met 8x blauwe tegels met molens
€ 80,00 / € 120,00 -