77

kapstok fabriek en ontwerper onbekend

Vintage -kapstok fabriek en ontwerper onbekend - ca 1960
€ 50,00 / € 75,00 -
78

Koloniale bruidskist

Een -Koloniale bruidskist- model ledikantje, Div. houtsoorten
€ 60,00 / € 130,00 -
79

vintage oranje fauteuil

Een -vintage oranje fauteuil - op 4 poot
€ 30,00 / € 45,00 -
80

Ikat Sering Sumba (Indonesië)

Een -Ikat Sering Sumba (Indonesië) - ca 120x110 cm "figuren te paard"
€ 400,00 / € 600,00 -

"koeien aan het water"

Olieverf op doek - "koeien aan het water" - ca 50x60 cm gesign l.o.
€ 60,00 / € 100,00 -
82

zilveren theelepeltjes

Zes -zilveren theelepeltjes -gemerkt met zwaardje
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 20,00 / € 30,00 -
83

zilveren ring met grote baguette geslepen rookkwarts

Een -zilveren ring met grote baguette geslepen rookkwarts
€ 60,00 / € 100,00 -
84

zilveren theepot op komfoor

Een -zilveren theepot op komfoor - 835/1000 in Haarlemse stijl. 20e eeuw
€ 275,00 / € 350,00 -
85

zilveren koffie en theeservies

Een -zilveren koffie en theeservies - 5 delen 835/1000 incl. dienblad ca 2900 gr
€ 800,00 / € 1,00 -
86

tinnen Rembrandt kan en diepe kom

Een -tinnen Rembrandt kan en diepe kom - beide begin 19e eeuw (scharnier gelast)
€ 240,00 / € 350,00 -
87

gelobde sterling 925/1000 zilveren ovale wijnkoeler of glazenkoeler

Een -gelobde sterling 925/1000 zilveren ovale wijnkoeler of glazenkoeler - met leeuwenfiguren als grepen, ca 862 gr Mexico
€ 350,00 / € 500,00 -
88

wortelnoten orgel gebogen gefineerde drieladen commode

Een -wortelnoten orgel gebogen gefineerde drieladen commode - begin 18e eeuw
€ 500,00 / € 750,00 -
89

fraaie groene en rozen kwarts grote steen

Een -fraaie groene en rozen kwarts grote steen - 3600 en 1800 gr
€ 30,00 / € 45,00 -
90

835/1000 zilveren fotolijstjes met floraal ajour randen

Viermaal -835/1000 zilveren fotolijstjes met floraal ajour randen - 3x rechthoekig en 1x vierkant
€ 80,00 / € 120,00 -
91

tinnen jugendstil vroeg 20e eeuwse Duitse fruitschaal

Een -tinnen jugendstil vroeg 20e eeuwse Duitse fruitschaal - met vrouwenfiguur en bloemen
€ 90,00 / € 100,00 -
92

potloodtekening Josef Israëls

Een -potloodtekening (studie) Josef Israëls - met init l.o. en opdracht achterop, 17x27 cm
€ 250,00 / € 400,00 -
93

verguld bronzen urnen

stel -verguld bronzen urnen - rijk bewerkt op ronde stam en vierkante voet, Frans empire 1810, H 37 cm

€ 2.500,00 / € 4.000,00 -
94

"portret van man met baard"

Olieverf op doek -"portret van man met baard" - 50x60 cm onbek mstr

€ 60,00 / € 100,00 -

"compositie met landschap 8" 80x24 cm 3202 beschrijving achterop gesign

€ 60,00 / € 100,00 -
98

zeldzame geurbol voor in de draagstoel

Zilveren -zeldzame geurbol voor in de draagstoel - het interieur beweegt mee, zonder keur Chinees

€ 200,00 / € 300,00 -
99

groen en rose Chinees porseleinen potpourri vazen

Twee -groen en rose Chinees porseleinen potpourri vazen - 18/19e eeuw met Frans metalen montering en 6 merk onder

€ 3.000,00 / € 4.500,00 -
100

Jan van den Thillart

Litho; 13/14 uit 1958 -Jan van den Thillart - "bloemen en wolken" 30x40 cm, gesign potlood
€ 30,00 / € 60,00 -
101

Jan van den Thillart

Litho 5/10 -Jan van den Thillart - ca. 40x60 cm gesign potlood R.O. "oud 's Hertogenbosch"
€ 30,00 / € 60,00 -
102

"Rippen" piano in prima conditie

Een -"Rippen" piano in prima conditie

€ 200,00 / € 300,00 -
103

"fazanten"

Aquarel -"fazanten" - in passe partout en lijst , China 19e eeuw (scheurtje)
€ 60,00 / € 100,00 -