76

"notitie uit Bretagne"

Houtsnede -"notitie uit Bretagne" - 36x36 cm gesign L.O.
€ 140,00 / € 210,00 € 0,00
77

vaas 747 solo decor

Goedewagen distel -vaas 747 solo decor - H 20,2 cm
€ 30,00 / € 45,00 € 0,00
78

Koloniale bruidskist

Een -Koloniale bruidskist- model ledikantje, Div. houtsoorten
€ 60,00 / € 130,00 € 0,00
79

gemerkte ivoor met blauw gedecoreerde vaas met art deco decor

Distel Amsterdam Holland -gemerkte ivoor met blauw gedecoreerde vaas met art deco decor - in blauw, H 24 W ca 23 cm
€ 60,00 / € 100,00 € 0,00
80

Ikat Sering Sumba (Indonesiƫ)

Een -Ikat Sering Sumba (Indonesiƫ) - ca 120x110 cm "figuren te paard"
€ 300,00 / € 450,00 € 0,00

"koeien aan het water"

Olieverf op doek - "koeien aan het water" - ca 50x60 cm gesign l.o.
€ 60,00 / € 100,00 € 0,00
82

driedelig H 22 cm kaststel

Een -driedelig H 22 cm kaststel - Gouda plateel
€ 25,00 / € 40,00 € 0,00
83

Gouda plateel trompetvaas

Een -Gouda plateel trompetvaas - op ronde voet H 25 cm
€ 15,00 / € 25,00 € 0,00
84

585/1000 gouden ring met onyx

Een -585/1000 gouden ring met onyx - ca 2,8 gr
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 50,00 / € 75,00 € 0,00
85

750/1000 gouden horloge

Een -750/1000 gouden horloge - ca 9,9 gr incl. bandje
€ 40,00 / € 60,00 € 0,00
86

tinnen Rembrandt kan en diepe kom

Een -tinnen Rembrandt kan en diepe kom - beide begin 19e eeuw (scharnier gelast)
€ 120,00 / € 150,00 € 0,00
87

fantasie 585/1000 gouden broche

Een -fantasie 585/1000 gouden broche - ca 8,8 gr
€ 150,00 / € 250,00 € 0,00
88

kleurgravure " 't groote aalmoeseniershuis op den Princegracht bij de Leidsche straat"

Antiek -kleurgravure " 't groote aalmoeseniershuis op den Princegracht bij de Leidsche straat"
€ 20,00 / € 30,00 € 0,00
89

pianokruk gezwart hout

Antieke -pianokruk gezwart hout - met Dagobert zetel op verstelbare vierpoot met spinnenkop onder
€ 200,00 / € 300,00 € 0,00
90

Royal dux aardewerk schelp

Een -Royal dux aardewerk schelp - met zittende jugendstil vrouwfiguur, H 26 cm, glazuur chips
€ 15,00 / € 25,00 € 0,00
91

Louis Seize stijl mahonie 2 deurs kabinet

Een -Louis Seize stijl mahonie 2 deurs kabinet - met 3 laden, tophek en guirlandes
€ 400,00 / € 600,00 € 0,00
92

aardewerk vaas

Een -aardewerk vaas - met gevlekte glazuur - ivoorkleur,. H 35 cm
€ 15,00 / € 25,00 € 0,00
93

Chinoiserie lakwerk stand

Een -Chinoiserie lakwerk stand - met beschilderde deurtjes
€ 60,00 / € 100,00 € 0,00
94

schilderij op doek 48x32 "bloemen met siervaas met beeldjes op de voorgrond"

Georges Villa - schilderij op doek 48x32 "bloemen met siervaas met beeldjes op de voorgrond"
€ 300,00 / € 450,00 € 0,00
95

18e eeuwse grenen boeren hoekkast

Een -18e eeuwse grenen boeren hoekkast
€ 60,00 / € 100,00 € 0,00
96

Marja van Elsberg

Gemengde techniek -Marja van Elsberg - "volumineus" , 64x92 cm gesigneerd MAR rechtsmidden
€ 60,00 / € 100,00 € 0,00

"compositie met landschap 8" 80x24 cm 3202 beschrijving achterop gesign

€ 60,00 / € 100,00 € 0,00
98

Leerdam matglas madonna

Een -Leerdam matglas madonna - gemerkt Stef Uiterwaal, H 37 cm met origineel zwart plateel lichtje, H 5 cm
€ 120,00 / € 200,00 € 0,00
100

Jan van den Thillart

Litho; 13/14 uit 1958 -Jan van den Thillart - "bloemen en wolken" 30x40 cm, gesign potlood
€ 10,00 / € 15,00 € 0,00
101

Jan van den Thillart

Litho 5/10 -Jan van den Thillart - ca. 40x60 cm gesign potlood R.O. "oud 's Hertogenbosch"
€ 10,00 / € 15,00 € 0,00