100

Jan van den Thillart

Litho; 13/14 uit 1958 -Jan van den Thillart - "bloemen en wolken" 30x40 cm, gesign potlood
€ 30,00 / € 60,00 -
101

Jan van den Thillart

Litho 5/10 -Jan van den Thillart - ca. 40x60 cm gesign potlood R.O. "oud 's Hertogenbosch"
€ 30,00 / € 60,00 -
102

ivoren antiek snijwerk van een Chinese Quan Yin

Een -ivoren antiek snijwerk van een Chinese Quan Yin - 19e eeuw, ca 30 cm
€ 400,00 / € 600,00 -
103

vierkante 19e eeuwse Japans imari schotels

Twee -vierkante 19e eeuwse Japans imari schotels - 27x27 cm met een mand decor
€ 90,00 / € 150,00 -
105

onbekende mstr "geitenhoeder"

Olieverf op board - onbekende mstr "geitenhoeder" - 22x30 cm
€ 80,00 / € 130,00 -
106

"schepen in de haven"

Olieverfschilderijtje - "schepen in de haven" - ca. 20x30 cm geen signatuur
€ 80,00 / € 130,00 -

Engelse banjo barometer

Een -Engelse banjo barometer-
€ 30,00 / € 60,00 -
113

grote trumeau met 2 gebogen klauwpoten

Mahonie gefineerde - grote trumeau met 2 gebogen klauwpoten - en grijs marmeren blad, Charles X ca 1820

€ 750,00 / € 1.000,00 -
114

gouden 585/1000 armbandje

Een -gouden 585/1000 armbandje - 19 cm ca 5,2 gr
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 100,00 / € 150,00 -
115

18e eeuws Frans porseleinen handbeschilderd eivormig beursje/doosje

Een -18e eeuws Frans porseleinen handbeschilderd eivormig beursje/doosje - H 8 cm 2 portretmedaillons onder kroontje
€ 400,00 / € 600,00 -
116

Anton Voorzanger

Gemengde techniek -Anton Voorzanger - "zelfportret" 30x40 cm
€ 40,00 / € 80,00 -
118

Prisma quartz zilveren 835/1000 damespolshorloge

Een -Prisma quartz zilveren 835/1000 damespolshorloge - met zilveren band
€ 30,00 / € 45,00 -
120

Gijs van der Steen

Abstract schilderij - Gijs van der Steen - 60x90 cm gesigneerd R.O.
€ 30,00 / € 60,00 -
121

geel gouden staafjesarmband

Een 585/1000 -geel gouden staafjesarmband - ca31,16 gr, breed 1,8 cm L 19 cm
€ 525,00 / € 750,00 -
122

Juwelenkistje

Sandelhouten -Juwelenkistje- met vergulde sleutel en interieur
€ 40,00 / € 90,00 -
123

585/1000 damespolshorloge met gouden band

Gouden -585/1000 damespolshorloge met gouden band - presidentschakel, serie.no. 5280 23 bruto ca 34,10 gram
€ 450,00 / € 600,00 -
124

Limoges vintage zeer luxe wit met veel goud versierd koffieservies

T&C -Limoges vintage zeer luxe wit met veel goud versierd koffieservies - 16 delen; kan, suikerpot, melkkan, 6 bordjes, 7 kopjes
€ 120,00 / € 200,00 -
125

driekantig pruikentafeltje

Mahonie -driekantig pruikentafeltje - op 3 gebogen pootjes, 18e eeuw
€ 220,00 / € 300,00 -
126

voorouderbeeldjes

Twee -voorouderbeeldjes - + vaasje zittend Chin. figuur, China
€ 40,00 / € 80,00 -
127

queridon op driekantig basement

Mahonie -queridon op driekantig basement - en geribde stam
€ 110,00 / € 150,00 -
128

Meissen figurine T63 en 50 met div rep en manco's

Een -Meissen figurine T63 en 50 met div rep en manco's - H 24 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
129

geel gouden strikbroche

Een 750/1000 -geel gouden strikbroche - met mini turkoois ca 11 gr, naald staal
€ 185,00 / € 300,00 -
130

Eiken kastje

Een tweedeurs -Eiken kastje- met glas in deurtjes op onderstel met vier pootjes
€ 60,00 / € 130,00 -
131

geel gouden fantasiebroche

Een 14k -geel gouden fantasiebroche - ca 6,4 gram
€ 100,00 / € 150,00 -
132

Elzas serviesdeel

Een aardewerk -Elzas serviesdeel- terrine met onderschotel en vijf div. platte serveerschalen 18e eeuw (div. haarlijnen)
€ 300,00 / € 600,00 -