80

noten wandtafel met gecontourneerd blad en gebogen poten

Een -noten wandtafel met gecontourneerd blad en gebogen poten - 19e eeuw
€ 125,00 / € 200,00 -

goud vergulde grote spiegel met schilderij in de bovenbouw

Een -goud vergulde grote spiegel met schilderij in de bovenbouw
€ 450,00 / € 600,00 -
82

Willem Noordijk; olieverf "waterlelies"

Een -Willem Noordijk; olieverf "waterlelies" - 30x40 cm gesign. L.O.
€ 100,00 / € 150,00 -
83

assegaai; Arusha Tanzania

Een -assegaai; Arusha Tanzania
€ 40,00 / € 60,00 -
84

Art deco zilver plate fleshouder met oortjes

Een -Art deco zilver plate fleshouder met oortjes - en opengewerkt decor
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 30,00 / € 45,00 -
85

roodbakken aardewerk polychroom "Maria met kind"

Een -roodbakken aardewerk polychroom "Maria met kind" - H 33 cm gemaakt bij Russel Tiglia in Tegelen. RTT gemerkt en init P.T. (kroon + bodem chip)
€ 30,00 / € 45,00 -
86

orgel gebogen 18e eeuws tweedeurs kabinet met noten/wortelnoten fineer

Een -orgel gebogen 18e eeuws tweedeurs kabinet met noten/wortelnoten fineer
€ 250,00 / € 400,00 -
87

bronzen bolkroon

Antiek zes armige -bronzen bolkroon- voor kaarsen
€ 30,00 / € 45,00 -
88

ondiepe wandtafel met gebogen poten met kruisverbinding

Een -ondiepe wandtafel met gebogen poten met kruisverbinding
€ 100,00 / € 150,00 -
89

Charles Dankmeijer 1861/1923 "knotwilgen in Hollands landschap"

€ 500,00 / € 750,00 -
90

Sandzell & Co Hoffner Dresden wit porseleinen figurines H ca 20 cm

Drie -Sandzell & Co Hoffner Dresden wit porseleinen figurines H ca 20 cm
€ 120,00 / € 200,00 -
91

18e eeuwse eiken tafeltje met verborgen lade

Een -18e eeuwse eiken tafeltje met verborgen lade - fraai zaagwerk tussen 4 kegelvormige poten
€ 150,00 / € 250,00 -
92

blauw met wit arita porseleinen schotel

Een -blauw met wit arita porseleinen schotel - W 24 cm met 6 merk
€ 60,00 / € 100,00 -
93

2e gehalte zilveren asperge schep van Kempen 112

Een -2e gehalte zilveren asperge schep van Kempen 112 - ca 115 gr met pareltand
€ 50,00 / € 75,00 -
94

Moerkerk & Co Haarlem; 10 vorkjes + 10 lepeltjes met suikerschep en 1 cakevork

Lot -Moerkerk & Co Haarlem; 10 vorkjes + 10 lepeltjes met suikerschep en 1 cakevork - + petit fourschep jaarletter w 1931 (hersteld)
€ 80,00 / € 120,00 -
95

835/1000 zilveren ochideevaasjes

Vier -835/1000 zilveren ochideevaasjes - 2 met pareltand en verzwaard voetje H 13 cm en 14 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
96

vintage armstoel

Ercoi zestigjaren -vintage armstoel- met originele bekleding gemerkt met koperen plaatje
€ 50,00 / € 120,00 -

"compositie met landschap 8" 80x24 cm 3202 beschrijving achterop gesign

€ 20,00 / € 30,00 -
98

Makkum meerkleurig aardewerk kinderstoel

Een -Makkum meerkleurig aardewerk kinderstoel - H 12 cm, 20e eeuwse reproductie van werk uit 1894, gelimiteerde oplage nw prijs fl. 535,- + boek "bij us thuis yn Makkum"
€ 80,00 / € 120,00 -
99

Makkum, Oar work, vaas

Een -Makkum, Oar work, vaas -design Jan vd Vaart, H 21,5 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
100

achtkant eiken serretafel met getorste 8x poten

Een -achtkant eiken serretafel met getorste 8x poten - verbonden met fraai gesneden regels, 18/19e eeuw
€ 40,00 / € 60,00 -
101

Makkum 4 polychroom tegels in lijsten "kinderspelen"

Lot -Makkum 4 polychroom tegels in lijsten "kinderspelen"
€ 30,00 / € 45,00 -
102

Makkum 4 polychroom tegels in lijsten "oude ambachten"

Lot -Makkum 4 polychroom tegels in lijsten "oude ambachten"
€ 30,00 / € 45,00 -
103

Makkum 4 blauw en wit tegels in lijsten "oude Ambachten"

Lot -Makkum 4 blauw en wit tegels in lijsten "oude Ambachten"
€ 30,00 / € 45,00 -
104

Chinees imari 23,5 cm borden

Twee -Chinees imari 23,5 cm borden - 18e eeuw met een decor van bloemen (1x haarlijn)
€ 40,00 / € 60,00 -