519

60er jaren handgemaakte trouwjurk

Een -60er jaren handgemaakte trouwjurk
Kleding & bont
€ 20,00 / € 30,00 -
1403

60er jaren Mettoy playthings; no 120 in orgn doosje + Mettoy countrylife in orgn doos + duck no 1041 in orgn doos

Een -60er jaren Mettoy playthings; no 120 in orgn doosje + Mettoy countrylife in orgn doos + duck no 1041 in orgn doos
€ 55,00 / € 75,00 -
681

70er jaren vintage Zaalberg vaas

Een -70er jaren vintage Zaalberg vaas - H 23 cm
€ 10,00 / € 15,00 -
719

80'er jaren lavalamp

Een -80'er jaren lavalamp- vintage met zilvervlokken H 45cm
€ 25,00 / € 40,00 -
689

835/1000 empire zilveren taartschep

Een -835/1000 empire zilveren taartschep
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 20,00 / € 30,00 -
225

835/1000 miniaturen een hondenkar en een zeilschip

Twee -835/1000 miniaturen een hondenkar en een zeilschip
€ 30,00 / € 45,00 -
76

835/1000 zilveren 3 delig roomstel, melkkan en suikerpot met coromandel grepen

Een -835/1000 zilveren 3 delig roomstel, melkkan en suikerpot met coromandel grepen - en dienblaadje V K jaarletter m = 1947, ca 610 gr
€ 350,00 / € 500,00 -
1331

835/1000 zilveren horloge "Buren quartz"

Een -835/1000 zilveren horloge "Buren quartz"
€ 25,00 / € 40,00 -
418

835/1000 zilveren lepelvaasje

Een -835/1000 zilveren lepelvaasje - + een zilveren petit fourschep 835/1000
€ 40,00 / € 60,00 -
503

8kantige Chinees blauw en wit porseleinen borden met landschap decor

Vijfmaal -8kantige Chinees blauw en wit porseleinen borden met landschap decor - bruine randen, div knabbels
€ 50,00 / € 100,00 -
831

90% gemerkt druivenschaartje

€ 20,00 / € 30,00 -
772

A Durer; "die bibel" met houten kaft

Een -A Durer; "die bibel" met houten kaft
€ 30,00 / € 45,00 -
264

A. Dalla Costa print litho "poes met blauwe ogen"

Een -A. Dalla Costa print litho "poes met blauwe ogen" - 40x40 cm signatuur L.O
€ 30,00 / € 45,00 -
531

A.W.W. Thüringen Duitsland pop, 73 cm met porseleinen hoofd

Een -A.W.W. Thüringen Duitsland pop, 73 cm met porseleinen hoofd - geleed lijf, open mond met 4 tandjes, bruine slaapogen, oorbelgaatjes. Linkervoetje gerestaureerd 1900/1910 in goede staat , moet gespannen worden
€ 200,00 / € 300,00 -
2081

aantal ramen en wandje voor inbouw

Een -aantal ramen en wandje voor inbouw
€ 20,00 / € 30,00 -
361

aardewerk antieke puddingvormen

Drie -aardewerk antieke puddingvormen
€ 75,00 / € 125,00 -
1096

aardewerk Arabische bedelaar

Een -aardewerk Arabische bedelaar
€ 15,00 / € 25,00 -
615

aardewerk gekleurde tabakspot met zittende jagersman als deksel

Een -aardewerk gekleurde tabakspot met zittende jagersman als deksel - H 30 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
2149

aardewerk haan

€ 10,00 / € 15,00 -
1131

aardewerk hoge 60 cm vaas

Een -aardewerk hoge 60 cm vaas - + witte H 25 cm vaas
€ 10,00 / € 15,00 -
747

aardewerk klokkenstel

M.W. gemerkt drie delig -aardewerk klokkenstel- zeldzame vormgeving, 1e helft 20e eeuw
€ 45,00 / € 70,00 -
655

aardewerk lampvoet

Grote lichtblauw -aardewerk lampvoet- met decor in reliëf met kap
€ 20,00 / € 30,00 -
509

aardewerk liggend hertje

Een -aardewerk liggend hertje - + wijnkannetje met stop + 2 vogeltjes (Goebel)
€ 30,00 / € 45,00 -
1461

aardewerk po

Vijfmaal -aardewerk po
€ 30,00 / € 45,00 -
756

aardewerk Reuver; stolp met onderschotel

Een -aardewerk Reuver; stolp met onderschotel
€ 15,00 / € 25,00 -