629

Karlsson design "boekenklokje"

Een -Karlsson design "boekenklokje"
€ 20,00 / € 30,00 -
628

draakornamentje + leeuwenkop

Een -draakornamentje + leeuwenkop - + figurine roker + haan asbakje + fig. groepje eendjes
€ 15,00 / € 25,00 -
627

zwarte Nederlandse helm nieuw model M 1927 zonder helmplaat met lederen binnenhelm

Een -zwarte Nederlandse helm nieuw model M 1927 zonder helmplaat met lederen binnenhelm - (collectie museum Rotterdam) aan de binnenzijde sticker "Nederland sterk met het wettelijk gezag" -+ originele zwart lederen koppel
€ 60,00 / € 100,00 -
626

Sjako; officier schutterij Rotterdam zwart haarvilt en zwart lakleer metalen zilverkleurige tulp en plaat met rijkswapen

Een -Sjako; officier schutterij Rotterdam zwart haarvilt en zwart lakleer metalen zilverkleurige tulp en plaat met rijkswapen - (ook een exemplaar in het museum Rotterdam)

€ 100,00 / € 150,00 -
625

ca 100 dln Gero 100 silver bestek met schepwerk

Een -ca 100 dln Gero 100 silver bestek met schepwerk - wildbestek enz. (verzilverd)

Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 50,00 / € 75,00 -
624

banzbord uitschuiftafel zwart met 4 poten en kersenhouten blad

Een -banzbord uitschuiftafel zwart met 4 poten en kersenhouten blad

€ 50,00 / € 75,00 -
623

grijs lederen "Leolux" 2 zitsbank

Een -grijs lederen "Leolux" 2 zitsbank
€ 100,00 / € 150,00 -
622

Docksta diningtable wit, rond

Een -Docksta diningtable wit, rond
€ 60,00 / € 100,00 -
621

AEB Italiƫ 20e eeuw design staande lamp met opaline kapje

Een -AEB Italiƫ 20e eeuw design staande lamp met opaline kapje
€ 120,00 / € 200,00 -
620

Tang paard aardewerk met groen glazuur

Een -Tang paard aardewerk met groen glazuur - H 25 W 28 cm 20e eeuw China
€ 20,00 / € 30,00 -
619

Leo Le Blanc (niet Terhell) "stadsgezicht met bruggetje"

Olieverf triplex -Leo Le Blanc (niet Terhell) "stadsgezicht met bruggetje" - ca 50x70 cm gesign L.O.
€ 40,00 / € 60,00 -
617

stalen spinkapstok staand

Een -stalen spinkapstok staand - geel met chroom haken op 4 poot
€ 40,00 / € 60,00 -
616

vrouw in rode mantel, olieverf op paneel

Een -vrouw in rode mantel, olieverf op paneel - 18e eeuw geen signatuur 19x24 c in lijst
€ 40,00 / € 60,00 -
615

aardewerk gekleurde tabakspot met zittende jagersman als deksel

Een -aardewerk gekleurde tabakspot met zittende jagersman als deksel - H 30 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
614

Foodog 2x zittend, 1x lopend

Lot -Foodog 2x zittend, 1x lopend - H 30, 23 en 17 cm, turquoise aardewerk, 20e eeuw
€ 50,00 / € 75,00 -
613

antieke geklonken gietijzeren kookpotten

Twee -antieke geklonken gietijzeren kookpotten
€ 60,00 / € 100,00 -
612

gips H 53 cm

Een wandconsole met luitspeler - gips H 53 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
611

fraai lot boeken art nouveaux

Een -fraai lot boeken art nouveaux
€ 20,00 / € 30,00 -
609

lavalamp rood

Een -lavalamp rood
€ 20,00 / € 30,00 -
608

€ 100,00 / € 150,00 -
607

Janny van Vuren; "heijdenver" 7/20 druk gesign.

Een -Janny van Vuren; "heijdenver" 7/20 druk gesign. - + monotype "Holland" gesign Dake 1916
€ 30,00 / € 45,00 -
606

sculpturen elektra lamp lumisors

Een -sculpturen elektra lamp lumisors
€ 30,00 / € 45,00 -
605

Jan Toorop; 'inspiration sacre"

Een -Jan Toorop; 'inspiration sacre" - litho
€ 20,00 / € 30,00 -
604

Turkistan Perzisch tapijt

Een -Turkistan Perzisch tapijt - 170x94 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
603

50 cm doorsnee industrie design staande lamp aluminium op verstelbare 3 poot

Een -50 cm doorsnee industrie design staande lamp aluminium op verstelbare 3 poot
€ 10,00 / € 15,00 -