811

mahonie salontafel op vierpoot

Een -mahonie salontafel op vierpoot - met spinnenkop
€ 40,00 / € 60,00 -
985

mahonie speeltafel met klapbaar blad

Een -mahonie speeltafel met klapbaar blad - 19e eeuw Holland
€ 100,00 / € 150,00 -
2144

mahonie trumeau met fraai snijwerk

Een -mahonie trumeau met fraai snijwerk (vogels)
€ 250,00 / € 400,00 -
2095

mahonie typistebureau met 4 laden

Een -mahonie typistebureau met 4 laden
€ 20,00 / € 30,00 -
538

mahonie vitrinekast met 2 deurtjes op de kopse kanten

Een -mahonie vitrinekast met 2 deurtjes op de kopse kanten - bijzonder model
€ 120,00 / € 200,00 -
1353

mahonie wijntafeltjes op stervoet

Twee -mahonie wijntafeltjes op stervoet
€ 40,00 / € 60,00 -
1051

mahoniehouten opzetkist met deksel en laden

Een -mahoniehouten opzetkist met deksel en laden - 36x53x20 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
139

Majolica manifactur Karlsruhe; wandbord 37 cm "de vlucht naar Egypte"

Een -Majolica manifactur Karlsruhe; wandbord 37 cm "de vlucht naar Egypte" - polychroom ontwerp Willem Süs 20e eeuw
€ 40,00 / € 60,00 -
92

Mali 20e eeuw DAN masker

Een -Mali 20e eeuw DAN masker

€ 60,00 / € 100,00 -
1220

mapjes prenten

Twee -mapjes prenten - + Eugene Lucken grafisch werk 2 boeken + blikken lantaarntje
€ 15,00 / € 25,00 -
722

mappen met ansichten alle afb. van kerken

Vier -mappen met ansichten alle afb. van kerken
€ 30,00 / € 45,00 -
1110

Maria beeldje porselein + perskristallen tulpvaas

Een -Maria beeldje porselein + perskristallen tulpvaas
€ 10,00 / € 15,00 -
1033

Märklin locomotief met losse fender no 3005 in originele doos

Een -Märklin locomotief met losse fender no 3005 in originele doos
€ 75,00 / € 125,00 -
642

massief bronzen beeld

Een -massief bronzen beeld - voorstellend 3 zeepaardjes GB gemerkte H 17 cm
€ 35,00 / € 50,00 -
802

massief bronzen kroon met 3 engelen

Een -massief bronzen kroon met 3 engelen
€ 120,00 / € 200,00 -
53

matglas Leerdam madonna

Een -matglas Leerdam madonna - H ca 38 cm gemerkt achter op basement Ch. Uijtewaal met niet originele verlichting

€ 150,00 / € 250,00 -
966

Mecano een flinke verzameling in fraaie eiken ladenkist

Een -Mecano een flinke verzameling in fraaie eiken ladenkist
€ 60,00 / € 100,00 -
2146

Mechelse buffetkast met druk snijwerk rondom

Een -Mechelse buffetkast met druk snijwerk rondom
€ 150,00 / € 250,00 -
1477

Mechelse eikenhouten credenskast met open deel boven dressoir

Een -Mechelse eikenhouten credenskast met open deel boven dressoir
€ 40,00 / € 60,00 -
911

Mechelse stoelframes

Vier -Mechelse stoelframes - 2 missen de top met 2 leeuwen, behoorlijk wat werk
€ 20,00 / € 30,00 -
273

meerkleurige studioglas grote kom

Een -meerkleurige studioglas grote kom - H 15 W 25 cm niet gesign.
€ 15,00 / € 25,00 -
1469

Mercedes Benz SLK 230, model auto

Een -Mercedes Benz SLK 230, model auto

€ 15,00 / € 25,00 -
738

messing Chinese urn vaasjes op voet met deksel

Twee -messing Chinese urn vaasjes op voet met deksel - en 2 wijn of offerbakjes met gravures 20e eeuw
€ 40,00 / € 60,00 -
161

messing reiswekker ca 1850

Een -messing reiswekker ca 1850 - Mappings & Webb 1900 Paris, Eliot & Sons London, balansgang 1892 (m.s.)
€ 150,00 / € 250,00 -
1478

met snijwerk versierde eiken gepaneelde 4 deurs servies of zilverkast

Een -met snijwerk versierde eiken gepaneelde 4 deurs servies of zilverkast
€ 60,00 / € 100,00 -