579

olieverf op paneel 28x42 cm "eenden in het gras"

Een -olieverf op paneel 28x42 cm "eenden in het gras" - gesigneerd R.O. onduidelijk
€ 40,00 / € 60,00 -
596

Chinoiserie kraagvazen

Twee -Chinoiserie kraagvazen - gemaakt bij Petrus Regout Maastricht, elk met verte voorstellingen op rode achtergrond H 30 cm 19/20e eeuw
€ 40,00 / € 60,00 -
612

gips H 53 cm

Een wandconsole met luitspeler - gips H 53 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
616

vrouw in rode mantel, olieverf op paneel

Een -vrouw in rode mantel, olieverf op paneel - 18e eeuw geen signatuur 19x24 c in lijst
€ 40,00 / € 60,00 -
617

stalen spinkapstok staand

Een -stalen spinkapstok staand - geel met chroom haken op 4 poot
€ 40,00 / € 60,00 -
619

Leo Le Blanc (niet Terhell) "stadsgezicht met bruggetje"

Olieverf triplex -Leo Le Blanc (niet Terhell) "stadsgezicht met bruggetje" - ca 50x70 cm gesign L.O.
€ 40,00 / € 60,00 -
631

emaille op koper cloisonné gedecoreerde vaas

Een -emaille op koper cloisonné gedecoreerde vaas - baluster op ronde voet, China 20e eeuw H 26 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
654

oude pers ca 110x160 cm vermoeid

Een -oude pers ca 110x160 cm vermoeid
€ 40,00 / € 60,00 -
690

zeer uitgebreid keukenvoorraadrek met aardewerk potten en flacons

Een -zeer uitgebreid keukenvoorraadrek met aardewerk potten en flacons - (met rek)
€ 40,00 / € 60,00 -
700

beuken fineer 50er jaren buro

Een -beuken fineer 50er jaren buro - design (diverse gebruikssporen)
€ 40,00 / € 60,00 -
702

licht eiken open boekenkasten een met 2 deurtjes en de ander met 3 laden onder open deel

Twee -licht eiken open boekenkasten een met 2 deurtjes en de ander met 3 laden onder open deel
€ 40,00 / € 60,00 -
703

eiken buroplat met 2x3 laden in blok

Een -eiken buroplat met 2x3 laden in blok
€ 40,00 / € 60,00 -
720

litho

Een -litho- "Het gebouw" 65/130 gesigneerd Werkhoven r.o.
€ 40,00 / € 70,00 -
726

Femat professionele chroom passpiegel

Een -Femat professionele (vintage) chroom passpiegel - kantelbaar H 150 en W 45 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
738

messing Chinese urn vaasjes op voet met deksel

Twee -messing Chinese urn vaasjes op voet met deksel - en 2 wijn of offerbakjes met gravures 20e eeuw
€ 40,00 / € 60,00 -
741

Chinees porseleinen fam rose borden

Twee -Chinees porseleinen fam rose borden - W 24 cm met een decor van bloemen 20e eeuw
€ 40,00 / € 60,00 -
744

tekening Picasso "vrouwenhoofd"

Een -tekening Picasso "vrouwenhoofd" - geisgn R.O. in de plaat en 1e mai 46 R.B., 20x26 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
746

houten lampvoeten

Twee -houten lampvoeten- in brutalistische stijl met kappen
€ 40,00 / € 65,00 -
765

't recht van den Leydtschendam, oude prent in lijst

Een -'t recht van den Leydtschendam, oude prent in lijst
€ 40,00 / € 80,00 -
775

armstoel met mascaron en gevleugelde drakenkoppen

Een -armstoel met mascaron en gevleugelde drakenkoppen - in top snijwerk
€ 40,00 / € 60,00 -
784

Nieuwe kaart van het Graafschap Zeeland, boek uit 1975

Een -Nieuwe kaart van het Graafschap Zeeland, boek uit 1975 - + Koninkrijk der Nederlanden J.L. Terwen
€ 40,00 / € 80,00 -
795

lot div. munten

Een -lot div. munten - o.a. Holl. Zink en brons + div mappen en doosje
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 40,00 / € 60,00 -
801

bimbamklokken in eiken kast

Twee-bimbamklokken in eiken kast
€ 40,00 / € 60,00 -
810

ronde mahonie eettafel op stervoet

Een -ronde mahonie eettafel op stervoet - 198e eeuw
€ 40,00 / € 60,00 -
811

mahonie salontafel op vierpoot

Een -mahonie salontafel op vierpoot - met spinnenkop
€ 40,00 / € 60,00 -