222

filigrein doosje

Een zilveren 835/1000 filigrein doosje met deksel en bloem in dekselpatroon - 3 voet korrels

Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 30,00 / € 45,00 -
224

zilveren 835/1000 miniatuur molen een met vierkante en een met ronde voet

Een -zilveren 835/1000 miniatuur molen een met vierkante en een met ronde voet
€ 25,00 / € 40,00 -
229

Afrikaans Sumofu masker

Een -Afrikaans Sumofu masker - ca 1930
€ 60,00 / € 100,00 -
238

olieverf op doek in fraaie lijst Cornelissen "bosven"

Een -olieverf op doek in fraaie lijst Cornelissen "bosven" - gesigneerd
€ 60,00 / € 100,00 -
298

antieke fraai beschilderde mangelbak

Een antieke fraai beschilderde mangelbak, Hollands

€ 30,00 / € 45,00 -
342

klein model staartklokje in eiken kast met maanaanduiding

Een -klein model staartklokje in eiken kast met maanaanduiding
€ 70,00 / € 100,00 -
345

tinnen moffenwarmers

Twee -tinnen moffenwarmers
€ 60,00 / € 100,00 -
369

comtoise met harpslinger

Een -comtoise met harpslinger
€ 75,00 / € 125,00 -
405

Satsuma baluster vazen

Twee -Satsuma baluster vazen - H 23 cm Japan 20e eeuw

€ 60,00 / € 100,00 -
523

lot div. best. Uit koper, brons, snijwerk, Japans theeserviesdeel, glas

Een -lot div. best. Uit koper, brons, snijwerk, Japans theeserviesdeel, glas - enz.
€ 15,00 / € 25,00 -
534

klein model Friese staartklok in eiken kast

Een -klein model Friese staartklok in eiken kast
€ 75,00 / € 125,00 -
582

Chuco blikken speeltje in doos no 1413

Een -Chuco blikken speeltje in doos no 1413 - + no 515 vogeltje + houten blokkenpuzzel + blikken vogel + bromtol + brievenweegschaaltje (lot)
€ 30,00 / € 45,00 -
599

"havengezicht" Joop Mijsbergen 1934

€ 60,00 / € 100,00 -
625

ca 100 dln Gero 100 silver bestek met schepwerk

Een -ca 100 dln Gero 100 silver bestek met schepwerk - wildbestek enz. (verzilverd)

€ 50,00 / € 75,00 -
645

bronzen zeearend en bronzen burobeker

Een -bronzen zeearend en bronzen burobeker - + kompas in houten doosje
€ 20,00 / € 30,00 -
652

oude pers Beloudj

Een -oude pers Beloudj - ca 120x190 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
680

miniatuur portretjes in ivorine lijstjes

Twee -miniatuur portretjes in ivorine lijstjes
€ 25,00 / € 40,00 -
691

biedermeier ovaal 835/1000 zilveren fotolijstje

Een -biedermeier ovaal 835/1000 zilveren fotolijstje
€ 25,00 / € 40,00 -
721

Afrikaans zwarthouten snijwerk "water dragende vrouw met kind"

Een -Afrikaans zwarthouten snijwerk "water dragende vrouw met kind" - H 70 cm 20e eeuw
€ 60,00 / € 100,00 -
725

album ansichten Nederland ca 120 stuks

Een -album ansichten Nederland ca 120 stuks
€ 15,00 / € 25,00 -
735

zilveren zakhorloge met sleutel en ketting

Een -zilveren zakhorloge met sleutel en ketting
743

Boers gesign olieverf op board "huizen met aanplakbord achter geluidwering"

Een -Boers gesign olieverf op board "huizen met aanplakbord achter geluidwering" - 80x80 cm
€ 60,00 / € 100,00 -
783

teak houten vintage pastoestijl kast

Een -teak houten vintage pastoestijl kast -70er jaren met 6 deurtjes, 3 schappen en 2 glasdeuren
€ 60,00 / € 100,00 -
819

klein ovaal kersenhouten theetafeltje met onderblad en 1 lade

Een -klein ovaal kersenhouten theetafeltje met onderblad en 1 lade
€ 15,00 / € 25,00 -
829

comtoise met harpslinger

Een -comtoise met harpslinger - Frankrijk 19e eeuw
€ 75,00 / € 125,00 -