937

glass figurine Czech glass "zangeres"

J Mares - glass figurine Czech glass "zangeres" - staand donker blond haar
€ 20,00 / € 30,00 -
938

ingelijste gravure "havengezicht"

Een -ingelijste gravure "havengezicht" - 19e eeuw Rik Schaefels 1886
€ 20,00 / € 30,00 -
939

gesign L.O. olieverf doek "berglandschap"

De Boer -gesign L.O. olieverf doek "berglandschap" - 23x41 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
940

hobbelknuffel

Een -hobbelknuffel
€ 10,00 / € 15,00 -
941

cocktailglazen met blauwe voet

Tien -cocktailglazen met blauwe voet - met jachtdecor in kleur
€ 15,00 / € 25,00 -
942

deukfles jenever + flachmann

Een -deukfles jenever + flachmann - + flacon kan met oor alles radslijpsel jacht
€ 30,00 / € 45,00 -
943

baluster geslepen kristallen karaffen

Twee -baluster geslepen kristallen karaffen
€ 20,00 / € 30,00 -
944

iepen stoelen met groene stoffering

Twee -iepen stoelen met groene stoffering
€ 40,00 / € 60,00 -
945

mahonie coulissetafel 19e eeuw

Een -mahonie coulissetafel 19e eeuw - met 2 balken en 7 tussenbladen
€ 200,00 / € 300,00 -
946

marmeren schouwmantel 19e eeuw div breuk

Een -marmeren schouwmantel 19e eeuw div breuk
€ 200,00 / € 300,00 -
947

noten commode met 4 laden

Een -noten commode met 4 laden - 18e eeuw , matig
€ 600,00 / € 900,00 -
948

art deco pendule in eiken kast

Een -art deco pendule in eiken kast - en zwart front
€ 20,00 / € 30,00 -
949

dienblad

Metalen dienblad gelakt 19e eeuw

€ 30,00 / € 45,00 -
950

imari wapenbord Oostenrijks porselein

Een -imari wapenbord Oostenrijks porselein
€ 60,00 / € 100,00 -
951

yallameh tapijt India

Een -yallameh tapijt India - 3x2 mtr
€ 60,00 / € 100,00 -
952

olielampje

Bronzen olielampje (hangmodel) en tinnen calvariberg

€ 25,00 / € 40,00 -
953

tinnen schotel

Grote tinnen schotel gladmodel 18e eeuw

€ 50,00 / € 75,00 -
954

rood gebeitste grenen kist met platte deksel

Een -rood gebeitste grenen kist met platte deksel
€ 20,00 / € 30,00 -
955

pollepel + div brons gewichtjes + tin suikerpot/melkkan/lepelvaasje

Een -pollepel + div brons gewichtjes + tin suikerpot/melkkan/lepelvaasje - snotneus + vijzel (zonder blad)
€ 20,00 / € 30,00 -
956

grote paranopine bank + tafel

Een -grote paranopine bank + tafel - 210x 80 cm bladmaat
€ 40,00 / € 60,00 -
957

mahonie thee wangentafeltje met lade op wieltjes

Een -mahonie thee wangentafeltje met lade op wieltjes
€ 60,00 / € 100,00 -
958

antieke armstoeltjes met getorst frame en leeuwenkoppen aan armrust

Twee -antieke armstoeltjes met getorst frame en leeuwenkoppen aan armrust - met rood stoffen bekleding
€ 80,00 / € 120,00 -
959

wit porseleinen vaasje

Een -wit porseleinen vaasje - met een blauw decor van bloesemtakken Koreaans
€ 10,00 / € 15,00 -
960

"tegenwind" brons op zwarte steen

Marlies Noordkamp -"tegenwind" brons op zwarte steen - H 20 cm monogram M.N.
€ 30,00 / € 45,00 -
961

reclame afbeeldingen

Drie -reclame afbeeldingen - 2x in lijst "scarface"
€ 20,00 / € 30,00 -