295

Een -Perzisch tapijt - 150x200 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
300

GMT keuken voorraadrek met aardewerk bakken met Holl tekst

Een -GMT keuken voorraadrek met aardewerk bakken met Holl tekst
€ 40,00 / € 60,00 -
319

Javaanse krissen

Twee -Javaanse krissen- in hout/koperen schede
€ 40,00 / € 70,00 -
331

geslepen ruit en waaier W 27 cm schotel

Een -geslepen ruit en waaier W 27 cm schotel - met zilveren hengsel, parelrand
€ 40,00 / € 60,00 -
373

reptiel lederen dameshandtassen

Twee -reptiel lederen dameshandtassen
Kleding & bont
€ 40,00 / € 60,00 -
374

Kleding & bont
€ 40,00 / € 60,00 -
375

reptiel lederen cloches en tassen

Vier -reptiel lederen cloches en tassen
Kleding & bont
€ 40,00 / € 60,00 -
387

F Bartels; olieverf portret van een schipper op zee

Een -F Bartels; olieverf portret van een schipper op zee - 35x50 cm gesign. L.O.
€ 40,00 / € 60,00 -
400

verbronsd kunstwerk met 2 figuren "uit de kast"

Een -verbronsd kunstwerk met 2 figuren "uit de kast" - niet gesign. Met marmeren sokkel ca 35 cm hoog
€ 40,00 / € 60,00 -
411

Franse salontafel

Een -Franse salontafel - (ingekort) vol eiken met lade

€ 40,00 / € 60,00 -
418

835/1000 zilveren lepelvaasje

Een -835/1000 zilveren lepelvaasje - + een zilveren petit fourschep 835/1000
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 40,00 / € 60,00 -
419

zilveren 835/1000 serveerblaadje met gietwerk rand

Een -zilveren 835/1000 serveerblaadje met gietwerk rand -ovaal 20x20 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
423

groot lot sieraden en bijou

Een -groot lot sieraden en bijou - w.o. stenen, parels, granaat, zilver toegevoegd zakje koperen centen
€ 40,00 / € 60,00 -
436

blauw geverfde commode, lade en 2 deurtjes in gebogen front

Een -blauw geverfde commode, lade en 2 deurtjes in gebogen front - en 2x3 laden aan de zijkanten met uittrek plankjes
€ 40,00 / € 60,00 -
439

fraaie kristallen kroon met 3 ringen

Een -fraaie kristallen kroon met 3 ringen
€ 40,00 / € 60,00 -
451

Gouda "Plazuid" baluster vaas op ronde voet "Rhodian"

Een -Gouda "Plazuid" baluster vaas op ronde voet "Rhodian" - H 31 cm
€ 40,00 / € 60,00 -
459

table de Delfland, Schielande, et Isles de Voorn, ca 1700

Een -table de Delfland, Schielande, et Isles de Voorn, ca 1700
€ 40,00 / € 70,00 -
495

groot lot kloskant, gehaakt en geborduurde zaken

Een -groot lot kloskant, gehaakt en geborduurde zaken - als kleden e.d. alles handwerk (doos)
€ 40,00 / € 60,00 -
505

Volser gesigneerd mixed media "figuren op straat"

Een -Volser gesigneerd mixed media "figuren op straat" - 21x31 cm in passe partout en lijst
€ 40,00 / € 60,00 -
506

hamergeslagen tinnen schaal op 4 dolfijnen

Een -hamergeslagen tinnen schaal op 4 dolfijnen - Gero tin ca 1930
€ 40,00 / € 60,00 -
522

ca 60 cm hoog wit pflaster beeld van een verlegen meisje

Een -ca 60 cm hoog wit pflaster beeld van een verlegen meisje
€ 40,00 / € 60,00 -
526

Picasso; Carsten, Peter Warnecke, 2 delen

Lot -Picasso; Carsten, Peter Warnecke, 2 delen
€ 40,00 / € 60,00 -
563

spiegel in vergulde lijst in Lodewijk stijl

Een -spiegel in vergulde lijst in Lodewijk stijl
€ 40,00 / € 60,00 -
571

antiek spiegeltje met achterglas bloemschildering

Een -antiek spiegeltje met achterglas bloemschildering - en ingelegd glas parquetterie
€ 40,00 / € 60,00 -
574

inetressante map met o.a. etsen

Een -inetressante map met o.a. etsen - 19/20e euw
€ 40,00 / € 60,00 -