679

klein lot Chinees blauw en wit porselein, 20e eeuw

Een -klein lot Chinees blauw en wit porselein, 20e eeuw
€ 15,00 / € 25,00 -
678

Gouda plateel art deco bord

Een -Gouda plateel art deco bord - + blikken bord 1936/1937 koningshuis
€ 20,00 / € 30,00 -
677

olieverf op paneel onbekende meester "vesting aan het water"

Een -olieverf op paneel onbekende meester "vesting aan het water" - 40x60 cm
€ 30,00 / € 45,00 -
676

19e eeuws Japans houten snijwerk van een pad

Een -19e eeuws Japans houten snijwerk van een pad
€ 30,00 / € 45,00 -
675

oude handnaaimachine in houten koffer

Een -oude handnaaimachine in houten koffer
€ 10,00 / € 15,00 -
674

goudsteen kastkommen 2x

Stel -goudsteen kastkommen 2x - en 1 Gouda plateel beker
€ 10,00 / € 15,00 -
673

verrekijker in foedraal

Een -verrekijker in foedraal - 7x50
€ 15,00 / € 25,00 -
672

aquarel "gele bloemen" gesign./ R.O.

Een -aquarel "gele bloemen" gesign./ R.O. - 46x67 cm José PL
€ 20,00 / € 30,00 -
671

litho Han de Munther

Rubenshuis I -litho Han de Munther - 28x38 cm no 13/70 gesign R.O. + Rudenhuis 2, litho
€ 20,00 / € 30,00 -
670

585/1000 speldbroche met 13 briljantjes

Een -585/1000 speldbroche met 13 briljantjes
Goud, zilver, munten & sieraden + verguld & verzilverd
€ 200,00 / € 300,00 -
669

krijttekening "violen in bolvaas" initialen

Een -krijttekening "violen in bolvaas" initialen - CS en 82, 32x37 cm
€ 20,00 / € 30,00 -
668

zeefdruk Piet Dirkx 1953 Eindhoven zonder titel

Een -zeefdruk Piet Dirkx 1953 Eindhoven zonder titel - gesign. En genumm. R.O. 48x65 cm ca
€ 20,00 / € 30,00 -
667

Jean Niens; olieverf op doek abstracte voorstelling van 2 figuren op ladders

Een -Jean Niens; olieverf op doek abstracte voorstelling van 2 figuren op ladders - 60x120 cm
€ 50,00 / € 75,00 -
666

Jean Niens, zwarte inkt op papier "2 paarden"

Een -Jean Niens, zwarte inkt op papier "2 paarden" -init J.N. en '55 R.O. 23x33 cm
€ 10,00 / € 15,00 -
665

antiek groot model appelklok met slinger en gewichten

Een -antiek groot model appelklok met slinger en gewichten
€ 30,00 / € 45,00 -
664

nägeruhr met beschilderde wijzerplaat

Een -nägeruhr met beschilderde wijzerplaat - wekker mechaniek, slinger en 4 gewichten
€ 75,00 / € 125,00 -
663

weerstation in 8kant gestoken lijst

Een -weerstation in 8kant gestoken lijst - Hollands, Mossinger Groningen
€ 15,00 / € 25,00 -
662

rijtuigkoets met alle lederen tuigen voor paard en voor pony

Een -rijtuigkoets met alle lederen tuigen voor paard en voor pony
€ 400,00 / € 600,00 -
661

DOK Milsbeek

Viermaal -DOK Milsbeek - + kan Petrus Regout + steengoed kruik
€ 15,00 / € 25,00 -
660

olieverf op doek "korenschoven"

Een -olieverf op doek "korenschoven" - 40x60 cm geen signatuur
€ 20,00 / € 30,00 -
659

opaline bollamp

Een -opaline bollamp (tafellamp)
€ 5,00 / € 10,00 -
658

Tivoli audio klein radiootje

Een -Tivoli audio klein radiootje
€ 5,00 / € 10,00 -
657

mahonie biedermeier 2 deurs dressoirtje

Een -mahonie biedermeier 2 deurs dressoirtje
€ 30,00 / € 45,00 -
656

ronde kopie 50er jaren spiegel

Een -ronde kopie 50er jaren spiegel
€ 20,00 / € 30,00 -
655

aardewerk lampvoet

Grote lichtblauw -aardewerk lampvoet- met decor in reliëf met kap
€ 20,00 / € 30,00 -